Discutii libere L51

DeletedUser47815

Mai este cale lunga si multe schimbari pana la castigrea L51 :)) ...

Cred ca o sa se schimbe top 5 de cel putin ,inca 10 ori pana la sfarsitul lumi :))
 

DeletedUser43917

O sa se schimbe, da . Iar WindOfChange n-o sa mai piarda locul 1 .

FugiCaVin scuze dar mi-a scapat numele tau , Alex parca te numesti , nu l-am memorat ... Iti zice Sickoss ceva xD o sa dispara si un trib din top 5 (definitiv) , daca WoC-ul nu va lua lumea asta , alianta din care face parte sigur o va lua ! Tine minte asta ..
[sadly] :(

Aaa FugiCaVin sa ii transmiti la RomanAlex ca il astept inca cu berea aia pe la centru :>
Sa mai discutam despre razboi , despre lumea asta in care traim :)))
Fugicavin , pupici de la mine :*:*:*:* multi pupici Alex :*:*:*
 

DeletedUser43917

Inca ceva Alexandrule , terminati cu discutiile si jignirile pe care mi le tot adresati pe conferinta voastra , daca tot vreti tu , Roman si restu brigazii sa-mi ziceti ceva , stiti unde ma gasiti , terminati cu prostiile cum ca profit de "tehnici IT" in RAZBOI :)))
Pacat de Florin(Cherbisanu) ca s-a inhaitat cu voi :)
 

DeletedUser41586

Ia vezi daca ma prinzi pe mine :))
Hai ca ies pe centru , uite iti fac cu mana :)) ma vezi?
 

DeletedUser47990

SiCkOsS un pokemon Legendar cu CP 5000 :O:O exact pe centru , ma duc sa te prind =]]

CP - Combat Power
 

DeletedUser41586

=))))))))))
Eu sunt Bossu din jocul ala :))
Ca sa-l inchizi trebuie sa ma prinzi pe mine , hai ca a iesit si Thomas , uite iti face cu mana si el =))
 

DeletedUser41586

Roby te mananca pielea vad :)))))
Cred ca daca ma pun cu palmele pe tine nu-ti mai trebuie Pokemon Go , tu trebuie sa stai in noaptea asta si sa imi farmezi nu sa alergi dupa prostiile alea , okii dokii? :p
 

DeletedUser47991

S-a deschis L10. Lume fara pp.
Astia care urla pe aici huo pp vad ca n-au intrat.
Doar gura de ei
 

DeletedUser47936

O sa se schimbe, da . Iar WindOfChange n-o sa mai piarda locul 1 .

FugiCaVin scuze dar mi-a scapat numele tau , Alex parca te numesti , nu l-am memorat ... Iti zice Sickoss ceva xD o sa dispara si un trib din top 5 (definitiv) , daca WoC-ul nu va lua lumea asta , alianta din care face parte sigur o va lua ! Tine minte asta ..
[sadly] :(

Aaa FugiCaVin sa ii transmiti la RomanAlex ca il astept inca cu berea aia pe la centru :>
Sa mai discutam despre razboi , despre lumea asta in care traim :)))
Fugicavin , pupici de la mine :*:*:*:* multi pupici Alex :*:*:*

Ce sa luati ma ?,Locu 1 :)) Uita-te la statisticile razboiului cu R.S prietene.
 
Sus