Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser47776

Vezi mai sus aceleaşi greşeli gramaticale făcute de 2 anonimi cu nick-uri diferite. Acelaşi stil de comunicare la ambii.

Şi acum iar te-am prins cu aceleaşi expresii:

dovedeste te rog ca ***** e contul meu, dovezi nu acuzati parca asta era mottul viselor de echipa,
*motto-ul =))

cred că ştii al cui e acest mesaj, nu mai public numele căci aştepţi să ne cîştigi prin tickete :D
Aşteptăm organizat pe DT, să mai luăm 100 sate :D

A mai rămas să zici că AmonRa şi S4nct sunt internele noastre ))
Oare de ce au plecat ei din marele trib WON, pentru că am dat atacuri pe ei sau din cauza că colegii tăi sunt buni de sitter? Tu de ce nu ai luat sitter să ne demosntrezi cît de bun eşti, Lucifere?

Ce sa demonstrez mai noobishor ?, nu te mai agita ca pestele pe uscat.

PS: ala cu 93 nu te da rotund ca te ia careva intern, sau te-au luat deja gen hai sa ne unim conturile sa fim zmei ?, apropo daca am da un organizat pe voi ce s-ar intampla ? se face ceva gaura in cer sa opreste pamantul din rotire ?, si da sunt un nimeni, nu ma pot compara cu mari jucatori dt-isit, castigatori de premii nobel si alte ghidusi, aveti de ca sa fiti mandri, va iese in viata tot ce va propuneti ;) LOSE, ne LOSE inca suntem pe harta, cum am zis mai aveti pana la 85% :)
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cam asa arata situatia, iti place adenauer organizatul nostru ?

Colegule, esti super tare, ai facut un super organizat, sunt mandru de tine:rolleyes::rolleyes::rolleyes:. Acum, daca-mi permiti sa prezint si eu o alta fata a razboiului:
1. Nu voi pune statisticile, pentru ca ne sunt clar favorabile, s-a intamplat sa fiti intr-o zi pe plus cu 20 de sate si ai si tasnit pe forum, pe cand noi...noi suntem zilnic pe plus cu 50-100 de sate.
2. De la inceputul razboiului, ati plecat cu un avantaj urias, peste 4-5000 de sate, ghici ce? S-a intors roata, si acum avem noi in fata voastra numarul asta.
3. Daca vei citi paginile anterioare, spuneam ceva cum ca ramaneti fara jucatori....ghici ce? Azi mai sunt 49 la voi. De ce? Mai bine singur decat condus de o oaie!

Jucati pe harta baieti nu pe chat!

Voi in loc sa tineti jucatorii aproape ii alungati! Bravo!

De asta.
 
Scor reacție
0
Ce sa demonstrez mai noobishor ?, nu te mai agita ca pestele pe uscat.

PS: ala cu 93 nu te da rotund ca te ia careva intern, sau te-au luat deja gen hai sa ne unim conturile sa fim zmei ?, apropo daca am da un organizat pe voi ce s-ar intampla ? se face ceva gaura in cer sa opreste pamantul din rotire ?, si da sunt un nimeni, nu ma pot compara cu mari jucatori dt-isit, castigatori de premii nobel si alte ghidusi, aveti de ca sa fiti mandri, va iese in viata tot ce va propuneti ;) LOSE, ne LOSE inca suntem pe harta, cum am zis mai aveti pana la 85% :)


aberezi mult mai copilas, sincer incep sa cred ca atat te duce capsorul si atat poti gandii...deja ne pierdem vremea cu tine...

sunteti pe harta, da? degeaba sunteti...sunteti doar niste sate de barbari cu proprietari care asteapta sa fie inobiate...
 

DeletedUser47776

aberezi mult mai copilas, sincer incep sa cred ca atat te duce capsorul si atat poti gandii...deja ne pierdem vremea cu tine...

sunteti pe harta, da? degeaba sunteti...sunteti doar niste sate de barbari cu proprietari care asteapta sa fie inobiate...

Esti "mondyal", galactic tu singur inobilezi toate satele alea de barbari cu proprietar =))

Adenauer, eu zic s-o lasi mai moala ati recrutat pe rupte ca sa ajungeti unde ati ajuns acuma, sa nu uitam ca voi aveati de gand sa dati in fostul wow chit ca veneau la noi sau nu, mai devreme sau mai traziu ati fi facut cu ei ce ati facut cu RE pe l40 pt dominanta voi faceti orice :)
 
Scor reacție
0
Esti "mondyal", galactic tu singur inobilezi toate satele alea de barbari cu proprietar =))

Adenauer, eu zic s-o lasi mai moala ati recrutat pe rupte ca sa ajungeti unde ati ajuns acuma, sa nu uitam ca voi aveati de gand sa dati in fostul wow chit ca veneau la noi sau nu, mai devreme sau mai traziu ati fi facut cu ei ce ati facut cu RE pe l40 pt dominanta voi faceti orice :)


vorbesti ca am recrutat ca sa ajungem unde suntem??? :))))
aici e vb de L48 nu de L40...
si voi ce ati facut? i-ati lasat pe cei care au rupt alianta cu noi ca pe niste gunoaie...noi in schimb le-am aratat si va aratam si voua astora visatori la stele...ca noi Dt-ul suntem fayr play fata de cei care vor sa joace indiferent de ceea ce a fost in trecut, noi stim sa lasam trecutul in spate si sa privim in perspectiva.
si da sunt galactic, scoste-ma de pe harta daca te tine sau daca va tine ...va astept cu mare drag.
 

DeletedUser44124

sa nu uitam ca voi aveati de gand sa dati in fostul wow chit ca veneau la noi sau nu, mai devreme sau mai traziu ati fi facut cu ei ce ati facut cu RE pe l40 pt dominanta voi faceti orice :)
lucica, despre ce vorbesti? mai nou esti si profet pe langa noob si ANALfabet?
nu te mai da rotund si nu mai pomeni pe aici de alte lumi ca iti reamintesc cum ai fost aruncat de pe cont fix cum arunc eu un ambalaj la tomberon, in acel stil.
apropo, ti-ai facut ghiozdanelul? maine incepe scoala, sa duci flori la doamna diriginta.
 

DeletedUser47342

Ce sa demonstrez mai noobishor ?, nu te mai agita ca pestele pe uscat.

Ăla era citat, mă noobule, citat de pe contul de joc care desigur că nu-i al tău, doar nu e una şi aceeaşi persoană, corect?

P.S: ia vezi cum stau azi statisticile. Aţi pierdut în WON 42 sate şi în OG 20 fără să dăm noi organizat :D
Se mai adaugă şi satele jucătorilor care au fugit de la voi, dar na, tu nu-i consideri drept cuceriţi de noi, aşa că +62 sate tot nu-i rău.
 

DeletedUser47776

Sa v-a iau pe rand ca sunteti multi, dar noobi, 93 tu ciocu, glumele gen ANALizare de neuroni functionali nu m-a impresioneaza (ti-am copiat "stilu", nu m-am putut abtine), in rest cred ca m-a confunzi, maine incepe scoala pt "jumate" din DT, pt mine s-a terminat cu mult timp in urma, uni, eu ma numar printre ei, au reusit sa treaca de acea faza care se numeste mersul la scoala, dar na ce pretenti sa aia cand tu preferi sa ai 28 in loc de 93 =))

mondyalule, eu unu nu te pot scoate, e prea mare distanta, si nu scade chit ca luati voi "1000" de sate pe zi ;)

"Vikyshor" eu cu tine nu am ce sa vorbesc, te bagi ca musca in lapte, esti degeaba din punctul meu de vedere.

PS: Astept demolarile care mi-au fost promise.

Mondyalule "fair play" nu "fayr play", nu prea esti atent in timpul orei de engleza nu ? :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Daca erai asa "smecher" mondyalule ai fi scris "Limba" romana, nu "Lb" ca toti noobi care stau numai pe internet toata ziua, sa sti ca sunt analfabet imi cer scuze ca nu ating standardele dt-iste de exprimare, nu ma ocup cu scrisul de poezii sau balade, aia a bufnitei o stiu in rest 0 barat =))

Se vede ca nu prea functioneaza neuroni, altfel ti-ai fi dat seama de ce am pus virgulele asa cum le-am pus, mai citeste odata poate te prinzi, in afara de al 2-lea "i" pe care recunosc ca l-am uitat (sa puneti si asta la profil, sa fiti zmei), n-ai ce sa-mi reprosezi, obsesia voastra in privinta greseliilor (oare am pus bine aia doi de "i") gramaticale, dovedeste un singur lucru (nu ca sunteti buni la limba romana :p), nu vi-l zic il stiti si voi ;) incepe cu "i" si se termina cu "r".
 

DeletedUser47342

"Vikyshor" eu cu tine nu am ce sa vorbesc, te bagi ca musca in lapte, esti degeaba din punctul meu de vedere.

Lucica, clar că nu mai ai ce să vorbeşti, s-au dus argumentele pe apa sîmbetei aşa cum se duc satele din WON.
Eu mă bag sau tu te bagi, mă noobule? Dacă şi este cineva care doar se bagă în seamă cu toate frustrătile lui păi acela eşti tu.
Hai zi-mi că-s degeaba, eu doar nu mă laud cînd iau sate de la voi, iau şi tac. Aşteaptă demolările mai departe, vezi să nu faci missclick pe ştergere.

Referitor la gramatică:
Author a spus:
a-ti inventat roata
Am rîs cu poftă, Lucifere.
 

DeletedUser44124

exista 2 feluri de analfabeti:
1.cei care nu stiu sa scrie, sa citeasca, pur si simplu nu au fost la scoala,
2.analfabetii destepti, cei pe care ii incurca semenele de punctuatie, dar mai ales, pun cratima peste tot , sa inlature orice dubiu in legatura cu materia lor cenusie.
 

DeletedUser47776

3. aia care intra de pe telefon cand scriu pe forum, iar autocorectorul mai da rateuri la cratime, ma bucur insa ca voi scrieti asemenea lucrari de doctorat, "estem buni" dar nu prea =)), imi place ca folosesti google-ul cu inredere tu ala cu 9 si cu 3 in coada, e bine sa te documentezi in privinta materie cenusii ;)
 

DeletedUser44124

3. aia care intra de pe telefon cand scriu pe forum, iar autocorectorul mai da rateuri la cratime
da, tin sa-ti dau dreptate, mai sunt si din aia la care telefonul gandeste mai mult decat ei.
cum a fost in prima zi? ai primit manualele? ce clasa esti?
 

DeletedUser47776

da, tin sa-ti dau dreptate, mai sunt si din aia la care telefonul gandeste mai mult decat ei.
cum a fost in prima zi? ai primit manualele? ce clasa esti?

Ce esti tu curios ? eu te-am intrebat cum este in grupa ta pregatitoare ? =))

Gandeste masinuta chinezeasca bine pt tine ?
 

DeletedUser47776

nu guffy, eu gandesc singur, sunt capabil.nu dau vina pe telefon ca habar nu am sa scriu, nici ANALfabet nu sunt.

Vad ca gandesti bine, cu asemenea glume mi-am dat seama ca n-ai trecut de clasa a 2-a, te pomenesti ca esti inca la gradinita si nu esti sigur daca vrei sa mergi la scoala sau sa stai cu suzeta in gurita :p, nu-i nimica, bagi unpic de coniac in biberon si prinzi curaj bebe ;) (daca o sa raspunzi cu chesti gen: vorbesti din propria experienta blah, blah, te rog sa te abti, vreau sa vad creativitate nu cuvinte copiate de un robotel roz cu luminite =)))
 

DeletedUser47924

constat cu stupoare,..dragi colegi de joc,..faptul ca acest forum e intretinut de noi,..o suma de jucatori din DT,...si un singur jucator din won,..e ceva stupid, banal,..sau cum mai stiu eu cum sa-i zic,..pe forumul extern,..chiar sa nu mai fie nici macar UN jucator din won ce ar putea sa aiba o reactie,..o parere, fie ea anagramata sau agramata,..:)),..sincer, eu nu prea pun asa pret pe gramatica in ceea ce scriem pe aici,..trebe doar sa ne facem intelesi,..deci,..dragi colegi inamici,..mai populati si voi forumul extern,..nu lasa-ti umbrele sa va cuprinda,..:)),..hai sa avem si ceva discutii constructive,..de exemplu,..de ce ar crede fiecare dintre parti ca ar fi castigatorii acestei lumii,..si sa vina si cu o bruma de argumente,..cat de cat,..alt subiect ar fi cel legat de exodul de jucatori,..am vazut anumite comentarii acide vizavi de ei,..dar,..nu s-a argumentat faptul in sine,..nimeni din won nu a putut sa argumenteze faptul ca x jucator a intrat in dt deoarece era spion dt de n ore, timp,..noi, prin prestanta jucatorilor veniti din won am demonstrat deja ca ei sunt jucatori valorosi, dar pana sa vina la noi nu au fost pusi in valoare, nu au fost sustinuti, nici in atac si nici in aparare,..de ce ar fi ramas in won????<..deci,..sa fim sinceri,..strategia noastra e clara,..va vom ataca necontenit pana ve-ti ceda,..:)),..a voastra care e strategia oficiala,.???:))))
 

DeletedUser45945

constat cu stupoare,..dragi colegi de joc,..faptul ca acest forum e intretinut de noi,..o suma de jucatori din DT,...si un singur jucator din won,..e ceva stupid, banal,..sau cum mai stiu eu cum sa-i zic,..pe forumul extern,..chiar sa nu mai fie nici macar UN jucator din won ce ar putea sa aiba o reactie,..o parere, fie ea anagramata sau agramata,..:)),..sincer, eu nu prea pun asa pret pe gramatica in ceea ce scriem pe aici,..trebe doar sa ne facem intelesi,..deci,..dragi colegi inamici,..mai populati si voi forumul extern,..nu lasa-ti umbrele sa va cuprinda,..:)),..hai sa avem si ceva discutii constructive,..de exemplu,..de ce ar crede fiecare dintre parti ca ar fi castigatorii acestei lumii,..si sa vina si cu o bruma de argumente,..cat de cat,..alt subiect ar fi cel legat de exodul de jucatori,..am vazut anumite comentarii acide vizavi de ei,..dar,..nu s-a argumentat faptul in sine,..nimeni din won nu a putut sa argumenteze faptul ca x jucator a intrat in dt deoarece era spion dt de n ore, timp,..noi, prin prestanta jucatorilor veniti din won am demonstrat deja ca ei sunt jucatori valorosi, dar pana sa vina la noi nu au fost pusi in valoare, nu au fost sustinuti, nici in atac si nici in aparare,..de ce ar fi ramas in won????<..deci,..sa fim sinceri,..strategia noastra e clara,..va vom ataca necontenit pana ve-ti ceda,..:)),..a voastra care e strategia oficiala,.???:))))


Frumos spus dar la strategia lor oficiala imi permit sa iti raspund eu pentru ca o stiu....


Sa atace DK-ul pana va ceda :)
 
Sus