Roma vs Reintoarcerea Samurailor

Enyx88

member
Scor reacție
0
La cererea omologului meu din RS, Mesagerul, am creat un topic nou pt razboiul dintre Roma si RS.

Pentru inceput o sa postez statistica pe ultima saptamana intre cele 2 familii:

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7, R.S.8.
Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 8
Diferență: 17

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 138,895
Tabăra 2: 43,295
Diferență: 95,600

chart
 

DeletedUser47803

WoC de ce nu e bagat in statistica...practic e academia voastra...
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
WoC de ce nu e bagat in statistica...practic e academia voastra...
Ne-a cerut conducatorul vostru sa facem un topic separat de razboi. Razboiul vostru cu Woc-ul e alta problema si e a voastra. Academiile noastre sunt trecute in descrierea tribului.
E pacat ca un gest de normalitate (sprijinirea aliatilor) este privit ca un lucru anormal si priviti asta ca pe o afacere academie-trib mama. Asta spune multe despre ce a ajuns jocul asta si despre cum privesc altii diplomatia pe harta.
 

DeletedUser47803

Pai si atunci de ce recrutati de la aliati?...e tot un lucru normal?...sa iei in trib pe unul ca tif234 care a fost in curcani dupa s-a dus in angels dupa in woc si acum in roma...buni jucatori astia care se dau dupa cum bate vantul...si asta dovedeste din partea voastra ca ati face orice sa castigati aceasta lume...daca tot e sa vorbim de principii....acceptati tot felul de jucatori la voi...se vede ca nu prea aveti criterii de selectie...scuze aveti unul...sate cat mai multe nu conteaza de unde vine...
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
lasa-l ma ca imediat vine si razboiul contra ww si united =)))) sa-i vezi atunci:))) run forest run
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
cred ca in fiecare seara te rogi sa ne declare razboi ww,la fel cum te rugai si inainte sa mai dea cineva razboi la woc, Samuraii nu au fost in stare sa se bata singuri cu o mana de jucatori.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Merg la biserica,dau acatiste ,tot ce trebuie ,ma stii doar
ps: cine te-a mai mintit ca ma rugam eu sa declare razboi cineva impotriva woc? nu mai abera ca nu-i frumos,ma cunosc multi dintre ei :p a fost un duel frumos pe 35 <3
 
Ultima editare:

DeletedUser42954

cred ca in fiecare seara te rogi sa ne declare razboi ww,la fel cum te rugai si inainte sa mai dea cineva razboi la woc, Samuraii nu au fost in stare sa se bata singuri cu o mana de jucatori.
Nu inteleg cu cine nu am fost in stare sa ne batem?
 

DeletedUser42954

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 14
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97,233
Tabăra 2: 98,689
Diferență: 1,456

chart
 

DeletedUser42954

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37,248
Tabăra 2: 24,318
Diferență: 12,930

chart
 

DeletedUser42954

Ne asumam si realizarile colegilor din R.S.8 ,dar e frumos sa faci comparatia cu vechi membri,dar de fapt voi fiind o multinationala care sa datorat asa ziselor schimbari strategige,vezi exemplu lui trif ,care fuge dintr-un trib in altul,nu va place sa faceti comparatie la nivel de calitate si va multumiti la nivel cantitativ.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Pai si atunci de ce recrutati de la aliati?...e tot un lucru normal?...sa iei in trib pe unul ca tif234 care a fost in curcani dupa s-a dus in angels dupa in woc si acum in roma...buni jucatori astia care se dau dupa cum bate vantul...si asta dovedeste din partea voastra ca ati face orice sa castigati aceasta lume...daca tot e sa vorbim de principii....acceptati tot felul de jucatori la voi...se vede ca nu prea aveti criterii de selectie...scuze aveti unul...sate cat mai multe nu conteaza de unde vine...
O sa va lasam pe voi sa ne stabiliti strategia pe harta ..dupa regulile voastre. Ar fi mai bine,nu? :)
Ne asumam si realizarile colegilor din R.S.8 ,dar e frumos sa faci comparatia cu vechi membri,dar de fapt voi fiind o multinationala care sa datorat asa ziselor schimbari strategige,vezi exemplu lui trif ,care fuge dintr-un trib in altul,nu va place sa faceti comparatie la nivel de calitate si va multumiti la nivel cantitativ.

Ti-am dat mai sus statistica pe ultima saptamana in care am inclus RS 8..ei sunt ai vostri practic de mai mult de o saptamana cu acte in regula. Asa ca asumati-va activitatea tuturor. RS 8 e fosta academie Glu, care dupa a fost academie Angels..ca acum sa fie academia voastra. Deci comparatiile la nivel de calitate va trimit sub nivelul marii. Voi vorbiti de un jucator cand aveti o intreaga academie care s-a plimbat peste tot.
Am fost fair play si am pus doar statistica incluzand RS 8 de o saptamana de cand e la voi si de cand le sprijiniti satele cu def. Din moment ce e in continentul nostru cred ca e absolut evident de ce de la ei am luat cele mai multe sate. Granita intre noi si celelalte 7 triburi ale voastre e destul de mica..iar satele pe care le-ati luat au fost majoritatea cele luate de noi in zona voastra de influenta.
In concluzie, concret vorbind, statistica mea e mult mai realista.
Dar nu asta conteaza. Fiecare vede lucrurile din punctul lui de vedere :)
 

DeletedUser47936

Băi prietene ce vorbești tu?Voi nu ați fost în stare să bateți R.S8 și voi vreți să ne faceți daune nouă ?:))
 

DeletedUser47803

nu e vorba de strategie...vorbeam de principii si demnitate...un cuvant...Klaus...asta zice tot de fapt..
 

DeletedUser42954

Asa ca asumati-va activitatea tuturor. RS 8 e fosta academie Glu, care dupa a fost academie Angels..ca acum sa fie academia voastra. Deci comparatiile la nivel de calitate va trimit sub nivelul marii. Voi vorbiti de un jucator cand aveti o intreaga academie care s-a plimbat peste tot.
Prietene credeam ca citesti printre randuri,te-am felicitat pentru succesul avut si ti-am zis ca ne asumam si rezultatele acelea,ce faceam eu era golaverajul.
Vorbim de un jucator:Klaus Mikaelson-al doilea (e baiatul ala care a fost banat de admini-admini sant judecatori si l-au gasit vinovat) ,dar vinovatia lui e moral mult mai mare decat au gasit admini,considera ca ai in casa un prieten care a facut viol,deoarece prietenul tau chiar a violat doua conturi sfidand legile jocului si munca unor oameni.
Daca imi spui ca sant doar doi,iti mai dau zece.
 

DeletedUser47936

Si sa nu uitam ce caracter aveti voi ati recrutat jucatori care aveati razboi cu ei,bine inteles dupa ce l-ati tradat pe naty... dar mna,o sa va scoata R.S triburile din cap.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Băi prietene ce vorbești tu?Voi nu ați fost în stare să bateți R.S8 și voi vreți să ne faceți daune nouă ?:))
Cand mai vrei sa scrii mai bine taci:
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S.8.

Timeframe: Dintotdeauna

Klauss Miakelson nu a fost jucatorul RS-ului pe lumea asta asa ca nu mai trai din amintirile de pe 41. Vezi-ti de treaba. :)

Si sa nu uitam ce caracter aveti voi ati recrutat jucatori care aveati razboi cu ei,bine inteles dupa ce l-ati tradat pe naty... dar mna,o sa va scoata R.S triburile din cap.
Noi nu l-am tradat pe naty..nu aveam cum :) a fost mereu inamicul nostru. Daca li se ivea ocazia curcaneilor sa recruteze de la noi sunt convins ca o faceau. Cei care au venit din Glu la noi, au venit cand razboiul era pe gata si practic castigat. Oameni care au bagat bani multi in joc si erau in Glu nu cred ca pot fi de condamnat pt ca au ales sa mearga mai departe pe lume.
Au mai fost cativa viteji buni de gura ca voi si in celalalt trib invins de noi pe lumea asta..probabil ca nu e o coincidenta ca aveti cam acelasi discurs atata timp cat ati jucat in aceasi echipa pe alta lume.

Fratilor treziti-va..aici nu e L41 :) Profu ..ai grija sa nu ti se arda vreun circuit cand mai ai iesiri necontrolate pe forum.
O sa va mai raspund pe extern cand o sa purtati discutii coerente.
Nu din astea gen:

@Mesagerul. - vorbim de razboiul nostru si tu o dai in Klauss si alte povesti nemuritoare..probabil aveti cosmaruri cu el
@profu71. - cand zici ca n-am fost in stare sa batem RS8 -statistica spune ca suntem cu peste 70 sate in avantaj fata de RS8 all time..daca mai recrutati in RS8 normal ca o sa mai dureze pana ii scoatem. O sa iti fac un print la asta cu scos-ul razboiului din cap sa iti pui in rama afirmatia cand parasiti lumea cu coada intre picioare.
 

DeletedUser47936

Ar fi bine sa faci un un screen Mai sus si cand o sa iesiti de pe lume sa realizezi ce ai scris.
 
Sus