Roma vs Reintoarcerea Samurailor

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Hai mai nu mai stii de gluma ce naiba? Aminteste-ti ce mistouri erau pe 35.
Erau totusi in limita bunului simt,dar oricum te rog sa nu spui ca ce e aici a fost si pe 35,ca incepe domnul sa abereze pe aici si mai tare :)
Cred ca am respectul multor persoane,persoane cu caracter ,cred ca am si respectul tau :p poate ma insel dar, ceea ce conteaza e sa stii sa pierzi cu capul sus ,la inceput au vrut sa ma recruteze :))) e scarbos sa castigi o lume cu recrutari d-astea josnice...e frumos sa castigi cu oameni loiali care nu se dau dupa cum bate vantul
Ca o mica paranteza,el nu stie despre ce vorbste ,m-a facut sclav,e o afirmatie....el crede ca a pus o intrebare
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Ce a fost in trecut in războiul dintre voi a trecut. Sunt alte condiții acum si vedem ce o sa fie. Cel mai bun o sa castige. Cât despre respect il ai pt ca dupa ce am terminat războiul pe 35 ai fost capabil sa discutii normal cu mine, fara resentimente.
 

DeletedUser42954

a

Fa un dus rece ca poate iti revii..alea 6 sate s-au facut 11..si n-am dat nici cu jumatate din ce se putea da :))
Lord Butonel-2 sate in miljocul harti,djraz-un sat miljocul harti,associated-idem,marnou-idem,Dirron-idem,iEngineer-idem, :)) tu imi spui ca ai avut succes ca ati scos niste sate din miljocul vostru
Ti-am spus,esti si vei ramane un mare noob, poate vei invata jocul si iti vei da seama ca doar 3 sate conteaza din cele 11
:) Iti zic asta macar sa inveti si tu ce inseamna pozitionare pe harta si sa ramai cu ceva notiuni despre acest joc
Tu sti sa joci bambilici,noi jucam triburi:)
Ai dat cu ce ai putut si cat ai putut:)),data viitoare te asteptam sa dai cu tot ce poti
Diferenta dintre tine si noi,remarci ca am vorbit la singular in ce te priveste,deoarece tu reprezinti doar 2-3 jucatori,restul sant o adunatura de interese,este ca voi conduceti in razboiul cu o academie R.S-iar noi am batut un trib de top,daca te duci la razboaiele triburilor,vei vedea ca Roma totusi dupa o mare serie de succese e tribul de pe locul 2
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Dale niste sfaturi bre,te platesc eu :)) desi probabil degeaba,ca vorba aia,unde nu-i cap vai de picioare :)))
 

DeletedUser13059

si eu vreau in acest razboi ... imi este dor sa mai inobilez niste tentative de samurai
 

DeletedUser39475

Vai de mine domnule ricauta,cum te poti indoi ca sa schimbat ceva in momentul in care woc o sa dispara,principali artizani ai samurailor se vor retrage si aici vorbesc de echipa care joaca de ani buni impreuna.
Dar sa ne intelegem,in momentul in care am facut alianta noastra cu ingerasi,am definit woc ca tribul format din jucatori care erau in trib in momentul respectiv(vorbind in real,o biserica nu inseamna o cladire si un grup de minim 3 oameni cu credinta si acolo e biserica ),avem un twstas-in care printre alti esti tu,simona,sarvip(voi insemnati woc)....cand conturile acestea vor fi innobilate vom pleca.
Daca voi le cedati romei sa le innobileze nu mai are sens sa stam aici,problema e ca nu avem aliati si vom fi nevoiti sa dam stergere cont sau sa le lasam sa fie innobilate de cei din academii care vor sa mai joace pe lumea asta.
P.S-iar pe 55 daca nu s-a schimbat nimic din ce am vorbit cu Cleopatra(imi place sa cred ca o intelegere se respecta) veti sti ca santem un trib de cuvant si niste aliati care au valoare(cu toate ca raman surprins negativ de faptul ca v-am batut,ma asteptam ca sa fie remiza razboiul,noi ne respectam promisiunea facuta lui Cleopatra)

Ca să înțeleg bine, „principalii artizani” ai R.S se vor retrage după ce, ipotetic vorbind, va dispărea Woc?
Am mai citit un post de al tău referitor la ceva „pregătiri ale generațiilor noi”. Totodată, am mai citit, atât posturi ale tale, cât și ale unor colegi de ai tăi, despre care, ce e drept, nu știu sigur dacă sunt „artizani” sau nu, prin care susțineați cu înverșunare un viitor nu prea plăcut pentru Roma. Întrebare: pot să te ating?

Doar din aceste spuse îmi pot da seama de o gargară destul de ieftină din partea unor „artizani”. Tu susții public că o să scoți Roma, iar la 24 de ore, spui că după ce pică Woc, partizanii...pardon, „artizanii”, vor pleca pe L55 pentru a face un trib de incestiști? WTF!?
 

DeletedUser42954

Mai citeste odata ce am scris,ce a scris ricauta,,,si iti vei da seama,daca nu iti dai seama nu este nici o problema.
 

DeletedUser42954

si eu vreau in acest razboi ... imi este dor sa mai inobilez niste tentative de samurai
De exemplu noi,jucam impreuna de mult, foarte multi din noi,sa zicem ca am format o echipa.Tu in schimb mi-ai zis ca esti jucator ,in ce trib te primesti,o adevarata traseita . Stim ce poti,nebunatica mica:)),chiar reusesti sa fi de speriat.
 
Ultima editare de un moderator:

Enyx88

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 1
Diferență: 18

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121,254
Tabăra 2: 3,706
Diferență: 117,548

chart



189hcbdw25tz1jpg.jpg
 

DeletedUser42954

:))ce bine e ca e R.S 8:) si ca toti tradatori trag la tine in trib.Vei striga cand vei fi si tu tradat, tradare :)
Esti un mare razboinic.
Ai un trib format din tradatori si ca sa se inteleaga bine ce vreau sa spun,iti dau definitile din Dex
TRĂDĂTÓR, -OÁRE, trădători, -oare, adj., s.m. şi f. (Persoană) care trădează. –
TRĂDÁ, trădez, vb. I. 1. Tranz. A înşela în mod voit şi perfid încrederea cuiva, săvârşind acte care îi sunt potrivnice, pactizând cu duşmanul etc. ♦ A fi neloial faţă de cineva sau de ceva. ♦ A se abate de la o linie de conduită, a dovedi inconsecvenţă faţă de o acţiune, de o idee etc. ♦ A comite o infidelitate în dragoste sau în căsnicie; a înşela.
Cam asta e tribul tau si te lauzi cu rezultatele obtinute cu o academie.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
:))ce bine e ca e R.S 8:) si ca toti tradatori trag la tine in trib.Vei striga cand vei fi si tu tradat, tradare :)
Esti un mare razboinic.
Ai un trib format din tradatori si ca sa se inteleaga bine ce vreau sa spun,iti dau definitile din Dex
TRĂDĂTÓR, -OÁRE, trădători, -oare, adj., s.m. şi f. (Persoană) care trădează. –
TRĂDÁ, trădez, vb. I. 1. Tranz. A înşela în mod voit şi perfid încrederea cuiva, săvârşind acte care îi sunt potrivnice, pactizând cu duşmanul etc. ♦ A fi neloial faţă de cineva sau de ceva. ♦ A se abate de la o linie de conduită, a dovedi inconsecvenţă faţă de o acţiune, de o idee etc. ♦ A comite o infidelitate în dragoste sau în căsnicie; a înşela.
Cam asta e tribul tau si te lauzi cu rezultatele obtinute cu o academie.
Ai grija sa nu iti plezneasca vreo vena cand te consumi asa... la anii tai trebuie sa o iei mai usor :)
RS8 nu ti l-am mai pus ca iar plangi pe aici..
 

DeletedUser42954

In ordine:)) la varsta ta eram in cluburi ,daca tu nu mai esti potent si nu faci fata si te gandesti ca la un 45 de ani iti va plesni venele :) nu judeca pe toti dupa standardele tale
2 felicitari cu obehanos,nici macar nu am stiut ca il atacati,asa de activ a fost .
:)) acum imi dau seama de ce joci triburi,
 
Ultima editare de un moderator:
Sus