Roma vs Reintoarcerea Samurailor

neatzza08

member
Scor reacție
3
da mesagere, am uitat sa te anunt ca il atac. oricum daca erai tu pe cont probabil le pierdeai intr-o singura zi. el a rezistat bine.
 

DeletedUser42954

da mesagere, am uitat sa te anunt ca il atac. oricum daca erai tu pe cont probabil le pierdeai intr-o singura zi. el a rezistat bine.
:)) Am vazut,prima oara cand ai atacat m-am jucat cu satele goale cu tine,era siter Mesagerul.,iar dupa a facut Marnou mistou de tine.Proba de joc pentru toata Roma,sa ma atace ,eu raman cu apararea mea pe sate doar,cu 2 ore inainte iti dau siter sa vezi ca sant doar trupele mele ,daca nu santeti in stare sa tineti un sat o secunda dai stergere cont,daca tineti,dau eu stergere cont,accepti noob-ule provocarea?
E provocare publica noob-ule,tu cu tot tribul tau si eu cu satele goale.
Data tie personal,deoarece te crezi jucator.
 
Ultima editare de un moderator:

neatzza08

member
Scor reacție
3
Parte 1:
Jucători: neatzza08
Parte 2:
Triburi: R.S, r.S 7, R.S. 1, R.S. 2, R.S. 3, R.S. 4, R.S. 5, R.S. 6, R.S. 7

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 1
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84,060
Tabăra 2: 4,548
Diferență: 79,512

chart



acum cine face misto de cine?
 

DeletedUser42954

Repet inca o data provocarea:)) incearca sa innobilezi un sat tu cu tot tribul tau de la un jucator
Mesagerul. astăzi la ora 14:46
pai asta trebuia sa zici,noi de unde sa stim daca nu ne spui nimic(:
obohenos
phone.png
astăzi la ora 14:43
Ce sa mai zic ca nu nai am cu ce ma apara. Vin atacuri continuu
Mesagerul. astăzi la ora 14:42
tu de ce nu zici nimic?
Ai reusit sa inobilezin sate de la un coleg care nu a zis nimic,bravo tie
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
pai cam asa decurg treburile...noi atacam, voi aparati. eu astept atacurile alea de la voi de pe unde mai aveti trupe de atac...ca sa va puteti face conturile 100% deff. poate doar asa va prinde anul nou pe harta.
 

DeletedUser42954

pai cam asa decurg treburile...noi atacam, voi aparati. eu astept atacurile alea de la voi de pe unde mai aveti trupe de atac...ca sa va puteti face conturile 100% deff. poate doar asa va prinde anul nou pe harta.
:)) asa vezi tu jocul,ca tu esti mare atacator si noi fraieri tai pe care ii ataci:)),prietene ti-am dat o provocare,ai eschivat-o
Daca imi dai o provocare,dar cu miza mare sa fie tentanta,iti arat ca nici in doi ani nu scoti samurai de pe harta,tu esti repet un noob si ai dat de jucatori slabuti.Zi cat pui pe masa cash si facem pariul.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
pai cam asa decurg treburile...noi atacam, voi aparati. eu astept atacurile alea de la voi de pe unde mai aveti trupe de atac...ca sa va puteti face conturile 100% deff. poate doar asa va prinde anul nou pe harta.
cam mare ai pliscul,esti pe harta din bulan,noroc sau cum vrei tu sa mai spui :D
 

DeletedUser42954

:)) alex2peu,trebuie sa ii apreciezi umorul :)),el in doua luni innobileaza 2000 de sate,ce pot sa ii cer noob-ului,e fericit ca a innobilat si el o data in viata sate de la un"jucator activ":))
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
eu nu raspund astora care au 1500 media punctelor pe sat.
ce cash ma mesagerule, ai ajuns sa cersesti bani de pe urma jocului?
stai linistit ca ne intalnim noi si pe harta.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ce conteaza daca raspunzi tu sau nu,adevarul se cunoaste...parerea ta e 0,poate sub 0 daca inca te minti singur
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
In ordine:)) la varsta ta eram in cluburi ,daca tu nu mai esti potent si nu faci fata si te gandesti ca la un 45 de ani iti va plesni venele :) nu judeca pe toti dupa standardele tale
2 felicitari cu obehanos,nici macar nu am stiut ca il atacati,asa de activ a fost .
:)) acum imi dau seama de ce joci triburi,


Nu ați știut că îl atacăm ? Satele alea nu le-am luat toate o data, le-am luat în decursul zilei, la pagina de întâmpinare nici nu va apare că pierde încontinuu, dar nu ați făcut nimic. Și va mai dați mare colectiv, nu știți ce jucători aveți în primul trib, și voi vreți să ne scoateți de pe hartă ? :))
 
Ultima editare:

DeletedUser42954

Nu ați știut că îl atacăm ? Satele alea nu le-am luat toate o data, le-am luat în decursul zilei, la pagina de întâmpinare nici nu va apare că pierde încontinuu, dar nu ați făcut nimic. Și va mai da-ți mare colectiv, nu ști-ți ce jucători aveți în primul trib, și voi vreți să ne scoateți de pe hartă ? :))
:) Prietene nefiind interesati de lume in mod deosebit,nu am stat sa urmaresc ce se intampla,trebuia colegul sa fie interesat in primul rand,dar asta nu inseamna ca nu jucam jocul colectiv si corect.
Diferenta e ca in momentul in care santem interesati de o lume in mod direct,vei auzi pe orice cont atacat siter Mesagerul. 24 de ore din 24.Asa ca pe lumea aceasta colegi trebuie sa joace fara implicarea in mod direct si personal a mea.
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Zici ca nu esti interesat de o lume dar esti interesat sa ne scoti de pe harta si pe noi si pe cei WOC, te contrazici singur mesagerule. Vorbesti doar sa te afli in treaba, hai sacul si la buruiana, deja mesajele tale in care te contrazici ne plictisesc.
 

DeletedUser42954

eu nu raspund astora care au 1500 media punctelor pe sat.
ce cash ma mesagerule, ai ajuns sa cersesti bani de pe urma jocului?
stai linistit ca ne intalnim noi si pe harta.
:)) nu cersesc prietene ,era vorba de pariu,cat noobi ca tine am auzit, nici nu iti dai seama:)) si toti au fost prietenosi,nici unu nu a dorit sa imi ia satele,bre chiar nici unul:))
 

DeletedUser42954

Zici ca nu esti interesat de o lume dar esti interesat sa ne scoti de pe harta si pe noi si pe cei WOC, te contrazici singur mesagerule. Vorbesti doar sa te afli in treaba, hai sacul si la buruiana, deja mesajele tale in care te contrazici ne plictisesc.
Nu ma contrazic prietene,nu ai citit tot ce am scris,woc-ul e scos a fugit la voi,mai citeste ce am zis de razboiul cu woc,daca nu intelegi ramai cu dilema.
P.S-voi insemnand practic "migratori" din woc,spre deosebire de voi,ei sant trib cu renume,voi? nu am auzit de voi,jucati de un an,doi sau decand a aparut roma?! ca sa crezi ca prezentati interes pentru noi.(pe ce lumi ati jucat?! ca santeti niste simpli anonimi in triburi)
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Vai de mine domnule ricauta,cum te poti indoi ca sa schimbat ceva in momentul in care woc o sa dispara,principali artizani ai samurailor se vor retrage si aici vorbesc de echipa care joaca de ani buni impreuna.
Dar sa ne intelegem,in momentul in care am facut alianta noastra cu ingerasi,am definit woc ca tribul format din jucatori care erau in trib in momentul respectiv(vorbind in real,o biserica nu inseamna o cladire si un grup de minim 3 oameni cu credinta si acolo e biserica ),avem un twstas-in care printre alti esti tu,simona,sarvip(voi insemnati woc)....cand conturile acestea vor fi innobilate vom pleca.
Daca voi le cedati romei sa le innobileze nu mai are sens sa stam aici,problema e ca nu avem aliati si vom fi nevoiti sa dam stergere cont sau sa le lasam sa fie innobilate de cei din academii care vor sa mai joace pe lumea asta.
P.S-iar pe 55 daca nu s-a schimbat nimic din ce am vorbit cu Cleopatra(imi place sa cred ca o intelegere se respecta) veti sti ca santem un trib de cuvant si niste aliati care au valoare(cu toate ca raman surprins negativ de faptul ca v-am batut,ma asteptam ca sa fie remiza razboiul,noi ne respectam promisiunea facuta lui Cleopatra)


Ia mai citeste o data, pentru voi WOC inseamna jucatorii care au format tribul de la inceput de lume, deci eu cred ca tu nu mai stii ce ai scris.
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Mesagerule...daca tot esti tu pe toate conturile....zi-le la astia sa-ti deschida o lume numai a ta. Faci 2 triburi si joci singurel...tu ataci-tu aperi.

Ia mai terminati cu atitudinea asta de fecioare...voi nu stiti niciodata nimic...da din gura stiti sa dati.

Si lasa oamenii sa joace singuri. Ca de aia si-au facut conturi. Nu sa stai tu.
Spune sincer...cate conturi ai ale tale de pe care joci pe 51?
Am impresia ca ai prea mult timp liber.

Si cand spui ca Roma e un trib de tradatori cred ca iti dai seama cam cat de penibil esti. Sunt totusi aprox 100 oameni aici. I-ai bagat tu in aceeasi oala cu puterea mintii pe care o ai.
 

DeletedUser42954

Mesagerule...daca tot esti tu pe toate conturile....zi-le la astia sa-ti deschida o lume numai a ta. Faci 2 triburi si joci singurel...tu ataci-tu aperi.

Ia mai terminati cu atitudinea asta de fecioare...voi nu stiti niciodata nimic...da din gura stiti sa dati.

Si lasa oamenii sa joace singuri. Ca de aia si-au facut conturi. Nu sa stai tu.
Spune sincer...cate conturi ai ale tale de pe care joci pe 51?
Am impresia ca ai prea mult timp liber.

Si cand spui ca Roma e un trib de tradatori cred ca iti dai seama cam cat de penibil esti. Sunt totusi aprox 100 oameni aici. I-ai bagat tu in aceeasi oala cu puterea mintii pe care o ai.
Cine a jucat impotriva noastra stie ca imi permit sa stau pe toate conturile,daca nu sti abtinete,noi nu am aparut din neant si sa nu stie nimeni nimic de noi.
 
Sus