Triburi de urmarit

DeletedUser43947

deja incepeti sa ma enervati...mucosilor
vai excelență, dați dovadă de lipsă de respect, bun simț și cavalerism :)))))
hai liniștește-te, mai gândește-te la maram încă odată, spală mânuțele și fă nani fericit.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Mai sunt si jucatori amarati care nu au avut zeci de mii de ppuri de spart, nu au fost inspirati sa isi umple magaziile si sa isi ridice targurile dupa ce s-a spart ciumpalacu ala. Io am fost inspirat azi si am profitat, ridic targul ca nebunu, ma pregatesc pt data viitoare cand va mai rupeti capetele. Ii sfatuiesc si pe aia mai mici sa faca la fel.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ce de iubire .
Mai rau ca in telenovele.
O gura de aer ar fii buna.
Totusi 2 saptamani de start. Sa lasam jocul sa se dezvolte. Cam devreme sa il stricam cu batai in piept. Spor la bani si sa nu uitam ca e un joc.
 

DeletedUser46857

e 2k16 nu 2k 16, si se citeste doua mii saisprezece, asa ca mai bine taceai...
 

DeletedUser13059

lasati omu sa creasca satele , asa daca il suparati sterge contu si nu facem nimic ...
 

DeletedUser41586

Cat tam tam pentru niste atac rupt cu def de la suporti :)

Jucatorii care nu folosesc ca tine un minim de 2000 pp si doar arunca un farm.. Baga o mina.. Ceva la recrutat(deff) Aia se dezvolta mai greu, ia sa fi nu avut nici tu pp, cate puncte ai fi avut? Da, probabil mai multe, 1000! Ca esti mai activ ..ca 'suportii din green'.. Cand vedeti ca e careva mai bun incercati sa gasiti n motive sa-i puneti intr-o lumina proasta.. Fiti seriosi.
 

DeletedUser13059

deci sa inteleg ca daca am trecut de 1000 fara sa fiu activ si fara sa bag pp ii un semn ? pentru un cont suport pot sa fiu mandru de acele 1000 lanci si spade facute pana acuma :X:X ... iar daca joc 100% deff inseamna ca sunt cont suport ? ca imi fac singur tiket daca ii asa , nu am stiut ca trebuie sa anunt adminii ca joc defensiv ca sa nu fiu in categoria suport ...

inca odata arata ce tristi sunt unii pe aici care vad doar conturi suport si nu fac tikete , vorbiti de PROXY ca ii usor sa faci un cont suport hmmm doar un expert in asa ceva se poate exprima asa deci ???!???!??? si ca sa nu bagam si pe nenea proxy varf de lance din cate am auzit in ziua de azi se depisteaza usor un cont pe care se intra cu proxy si asta puteti face printr-un simplu mesaj catre suport sa intrebati si o sa va spuna ca se prinde rapid orice cont care este controlat prin proxy ... acum ca am terminat telenovela conturilor suport ce scuze mai avem de rezolvat ? in afara ca sunteti slabi ca acolo nu se poate schimba nimic , cine este noob tot noob ramane pe toata perioada jocului
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Am vazut-o pe 42:
Tribul SH - Green ( GS ) a câştigat lumea
Ah, stai ca si pe 33:
Tribul EFU WIN 1 ( EFIN 1 ) a câştigat lumea

E ok :D
Noi suntem aia noobi care ne destramam si ne certam.

Haha, SH - Green, lume câstigata prin fuzionari en-gros.

Si lumea 33?
Conducere:
geani29
maram
tralalazor
zeuss.

Facem parte din familia EFU WIN (Egalitate-Fraternitate-Unitate):

EFIN 1
EFIN 2
EFIN 3
EFIN 4
EFIN 5
EFIN 6
EFIN 7

Câstigata prin mamutism cronic sau mi se pare?


giphy.gif

bun gif
 

DeletedUser41586

Haha, SH - Green, lume câstigata prin fuzionari en-gros.

Si lumea 33?
Conducere:
geani29
maram
tralalazor
zeuss.

Facem parte din familia EFU WIN (Egalitate-Fraternitate-Unitate):

EFIN 1
EFIN 2
EFIN 3
EFIN 4
EFIN 5
EFIN 6
EFIN 7

Câstigata prin mamutism cronic sau mi se pare?




bun gif

Klemen, eu zic sa stai parcat in banca ta:) Nu are rost sa te bagi tu, te-a bagat pe tine cineva in seama? Si da, arata-le si tu o lume castigata de tine prin mamutism, ai?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
You must be new here.. De când e forumul asta bazat pe bagari în seama?
Am drept ca oricare dintre voi sa laud sau sa râd de orice trib, când e loc.
Eu n-am lumi câstigate prin mamutism, de obicei ma si las de lumi înainte de "marile fuziuni".
De ce? De printz ce sunt. E foarte usor sa faci fuziuni, mai greu si mai respectabil e sa sudezi o haita si sa treci cu ea prin toti mamutii.
Si crede-ma, am reusit asta pe multe lumi si putin îmi pasa ca n-am la profil realizarea de "tribul tau a câstigat nush ce lume".
 
Sus