Triburi de urmarit

DeletedUser43947

dupa data de 13 oct, s-ar putea sa va caut pe pagina a doua ;)
1c9zkl.jpg
 

DeletedUser30525

mai e pana la ora 22:00 =))))

Ce rau esti
Pe langa faptul ca trimiti bietii oameni acolo unde nu se uita nimeni le mai scurtezi si ziua.
Sau la tine ziua de 13 se termina la ora 22:00?

ps: lumea e abia la inceput si din ce am citit in urma deja pareri despre castigatori si multa vorbarie despre alte lumi (probabil de plictiseala). Om vedea peste cateva luni care sunt zmeii lumii 53. Pana atunci bafta tuturor si spor la farm.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
fiti pe faza ca nu cumpara numai resursele... iau targul cu tot cu tarabe:)))))

PS: condoleante din nou, berbecut!
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Cand joci triburile numai cu cardul nu ai de unde sa stii cum se impart trupele pe nobili. Se spune ca omul invata din greseli. Nu ai de ce sa iti faci griji daca nu prinzi din prima, daca te tine cardul poti sa inveti si mai greu. Ati aparut odata cu depozitul cate unii si va permiteti arogante parca voi ati inventat mersul pe jos si apa calda.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Cand joci triburile numai cu cardul nu ai de unde sa stii cum se impart trupele pe nobili. Se spune ca omul invata din greseli. Nu ai de ce sa iti faci griji daca nu prinzi din prima, daca te tine cardul poti sa inveti si mai greu. Ati aparut odata cu depozitul cate unii si va permiteti arogante parca voi ati inventat mersul pe jos si apa calda.

Ma plictisesti, cate mii de trupe ati bagat acolo, mai impartire cu rest? Eu am aparut cu foarte mult inainte sa apara depozitul mai nimeni in drum. Numeste-mi o lume sub 25 pe care ai facut mai mult decat negrul sub unghie si apoi comenteaza.
Ia de joaca!
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Faptul ca am bagat noi mii de trupe nu are nici o legatura cu tactica ta de a imparti trupele pe nobili. Daca joci triburi de mult si atat ai invatat e grav, reinventezi jocul, ai tactica in sange, tu si piturca.

PS: la lumea 25 eram satul de triburi.
 
Sus