Triburi de urmarit

DeletedUser46527

Are 100/100 dar ce are....si din trupele astea scoateti voi 1 ferma sau trupe sa tineti zidul la 20....hai la plimbare si mintiti in alta parte....si imprumutati omul cu niste pp-uri sa bage in satuletul asta ca-i sarac rau.

Este foarte trist sa stai 24/24 pe un forum si sa comentezi fara rost ...vad ca am ramas in memoria ta , ceea ce ma bucura ca totusi nu esti asa de redus sa uiti persoanele ce o sa te trimita la margine acolo la clasicii tai ...baietel tu nu esti in stare sa scoti curtea dupa o luna + ,tu crezi ca ai ceva sanse sa imi iei ceva sat? fie el si cu 100/100 .... uite promit sa nu ne mai mobilizam asa tare cand atacati iar in Zig Zag sa vedeti macar zidul sa nu traiti cu impresii false
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Ma copile ai avut azi vacanta? este foarte trist sa stai 24/24 pe un forum si sa comentezi fara rost ...vad ca am ramas in memoria ta , ceea ce ma bucura ca totusi nu esti asa de redus sa uiti persoanele ce o sa te trimita la margine acolo la clasicii tai ...baietel tu nu esti in stare sa scoti curtea dupa o luna + ,tu crezi ca ai ceva sanse sa imi iei ceva sat? fie el si cu 100/100 .... uite promit sa nu ne mai mobilizam asa tare cand atacati iar in Zig Zag sa vedeti macar zidul sa nu traiti cu impresii false
iar esti cocosel? te invat sa farmezi? zi-mi, ca dau sfaturi gratis noobilor ca tine :D
 

DeletedUser10188

daca ma invata unu care inca nu are curte mai bine lasa ... :))
v-ati blocat in curte vad :)))...ca pana una alta, sunt cu farmul peste tine probabil :D

e bine ca va stiti limitele :)))

aia e, daca mai mult nu puteti, n-am sa va cer mai mult, sa nu va incingeti de la atat gandit :D
 

DeletedUser46527

omule esti penibil ...:)) incerci sa te afirmi aici pe extern spunand cat de mult farmeaza unu si altu cate pp am cheltuit noi ..dar tu pana la urma esti tot un nimic
 

DeletedUser10188

Extraordinar, zi zau cu limba scoasa si te cred :D

Eu n-am de ce sa ma afirm, n-am pentru ce sa ma afirm, cine ma cunoaste stie cine sunt si de ce's capabil, aici pe extern imi place doar sa fac misto de voi astia mici cu pp-uri la gura ;)
 

DeletedUser10188

de cine iti bati tu joc ?
cu asta va incalziti voi?

vai, chiar sunteti patetici inseamna daca chiar recurgeti la jigniri cand n-aveti argumente :))

hai ca nu ma mai cobor la nivelul vostru, nu de alta dar ma murdaresc
 
Ultima editare de un moderator:

rmazizou

member
Scor reacție
0
Bag de seama ca nu ai fost prieten foarte bun cu limba si literatura romana. Patetic nu e ceea ce crezi tu. Ia un dex si vezi ce inseamna. Probabil suntem putin patetici.

PS: sa inveti limba si literatura romana nu ai nevoie de ppuri, e gratis.
 

DeletedUser47255

PATÉTIC, -Ă, patetici, -ce, adj. 1. Plin de patos, care emoționează, impresionează, înduioșează; plin de emfază, de afectare. 2. (Despre nervi) Care inervează mușchii oblici ai ochiului. – Din fr. pathétique, germ. pathetisch.
 

DeletedUser10188

:))) De asemenea, in literatura populara cand faci pe cineva "patetic" se intelege ca il faci absurd, penibil. (opreste orice om pe strada si intreaba-l ce inseamna "patetic", iar toti va vor raspunde si va vor zice de sensul popular al cuvantului, nu de cel "mot-a-mo")

Daca vreti sa discutam de gramatica, literatura sau orice altceva, nu v-ati gasit omul potrivit sa-l prostiti.

Hai seara buna ca va credeti importanti.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Tu esti Eminescu? Analfabetismul functional nu se datoreaza literaturii populare. Daca aveai 112 ani probabil te credeam. Si uite asa ai gasit scuza perfecta pentru cei vreo 70 % care nu au luat Bacalaureatul. Propun sa scoatem literatura populara, poate vedem mai putini cocalari in sesiunea de toamna, sa populeze linistiti litoralul toata vara bucurosi ca "au luat din prima".
 

DeletedUser10188

Pune mana pe carte copile ca nici la spiru nu treci. Crezi ca e cu ppuri si acolo? Daca esti pamant te scot cu picioare in tiriscuta si cei de la spiru.
Expediat

oct 21, 2016 20:12:32
Lider de piaţă (Bronz - Nivel 2)
market_guru.png


Fă negoţ de 100 ori la târg!





E clar ce folosesc pp-urile :D - cred ca vorbeai de tine :))

Cat despre facultate, o am terminata de mult, stai linistit :) (si nu-i spiru ca a ta)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Nu am mai vazut atata agitatie de ani de zile:)
Cred ca la atatea contre inclusiv pe harta se merita de acum un topic de razboi. Ar fi binevenit.
 

DeletedUser46681

Razboi :rolleyes: a zis careva razboi? Ascut acum topoarele, schimb potcoavele si ung berbecii cu kerosen.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Cred ca la atatea contre inclusiv pe harta se merita de acum un topic de razboi. Ar fi binevenit.
poate facem o cerere sa se schimbe numele topicului. ar fi pacat sa se stearga ceva de pe aici, din cauza de offtopic cel putin:))
nu de alta, dar mai traziu trebuie sa dam citate vitejilor:p
 

DeletedUser47255

:))) De asemenea, in literatura populara cand faci pe cineva "patetic" se intelege ca il faci absurd, penibil. (opreste orice om pe strada si intreaba-l ce inseamna "patetic", iar toti va vor raspunde si va vor zice de sensul popular al cuvantului, nu de cel "mot-a-mo")

Daca vreti sa discutam de gramatica, literatura sau orice altceva, nu v-ati gasit omul potrivit sa-l prostiti.

Hai seara buna ca va credeti importanti.


Asta nu-l face mai destept :))
 

DeletedUser20252

Nu inteleg de ce se tot insista atat pe ce nivel de educatie are fiecare,sau cata gramatica stie fiecare sau nu.
Este un joc dragilor.Acest joc este jucat de copii de 10 ani,de 9 ai,de 16 ani sau chiar si de adulti.
Nu stiam ca trebuie sa avem diplome,mastarande si doctorate in literatura pentru a putea sa joci jocul asta sau pentru a putea posta pe forumul extern.

De asta forumul asta e pustiit si nu mai intra nimeni.Din pacate nu mai este accesibil decat pentru somitati ca voi,care au o exprimare imaculata,fara pic de greseala,care nu au altceva de facut decat a atrage atentia celorlalti ca fac greseli de exprimare din neatentie,graba,sau pentru ca atat au invatat la scoala.

Asta nu ii face pe ei mai prosti sau pe voi mai buni.Un procent foarte mic din populatia tarii noastre are o gramatica foarte buna sau un vocabular foarte bogat.Asta pentru ca suntem o tara saraca,cu un sistem de invatamant bolnav si discriminator.
Fiti fericiti ca multi din voi ati avut parte de o educatie buna si de un mediu propice dezvoltarii voastre,pentru ca nu multi au avut parte de asta.
Iar cei ce nu sunt ca voi ar trebui sa fie acceptati asa cum sunt,nu continuat cercul discriminator si bolnav folosit de inaintasii nostri.

Dati dovada de educatie si rezumati-va strict la aptitudinile din joc ale oponentilor vostri,nu la cele gramaticale.


PS: 1.4. Vă rugăm să evitaţi reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa jucătorilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui jucător sunt atât de mari încât conţinutul mesajului se pierde, puteţi raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemă.
 
Sus