Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47559

Felicitari tribului DT pentru performanta de a pierde un razboi inca din protectie.Intradevar noi am mai inchis lumi intr-o luna,si nu doar una(pe harta fiind situatia clara).
Oricum,dupa cele intamplate ma declar dezamagit de ''valoarea'' Dt-ului,ati dat si voi de un trib serios si gata dupa 3 zile s-a terminat
 

DeletedUser19020

Degeaba ati deschis topicul asta daca nu dati si voi început nou în spatele DT-ului.
Au fugit, da, dar voi ati 'ars-o' prea vizibil asa si cu multe pp-uri încât era evident ca or sa se miste "la liniste".
 

DeletedUser

Degeaba ati deschis topicul asta daca nu dati si voi început nou în spatele DT-ului.
Au fugit, da, dar voi ati 'ars-o' prea vizibil asa si cu multe pp-uri încât era evident ca or sa se miste "la liniste".

Serios ? Sa fim seriosi acum, au refuzat lupta si au fugit. Avem noi vreo vina ca jumatate din trib au fost banati ca nu joaca corect? Pp-uri zici? Pai daca asa joaca ei , asa jucam si noi. Diferenta e ca noi nu o ardem pe ilegale. In fine, sa vazut valoare lor in ce sta dar ce mai conteaza? :))
 

DeletedUser19020

Au trecut fix...3 zile! Ați plecat și ați pierdut.
Efectiv, nu ați meritat tot acest efort și recunosc că am greșit, supraestimându-vă. Ați pierdut lupta, fără ca măcar să moară 1 topor.

Baftă la joaca voastră artificială și lipsită de substanță.

lel. nu exista pierzatori fara câstigatori.
Si revolution n-au câstigat momentan decât lupta depozitului premium.
Pâna una alta, sunteti asteptati in NE, challenger-ilor! :D

Serios ? Sa fim seriosi acum, au refuzat lupta si au fugit. Avem noi vreo vina ca jumatate din trib au fost banati ca nu joaca corect? Pp-uri zici? Pai daca asa joaca ei , asa jucam si noi. Diferenta e ca noi nu o ardem pe ilegale. In fine, sa vazut valoare lor in ce sta dar ce mai conteaza? :))

Jaxule, suntem jucatori batrâni, nu e nici vorba de câstigatori sau pierzatori. Nici cu Evo' nu-s deacord când zice de "lupta pierduta, razboiul continua". E înca pace pe lume. De unde stii de banari? Si nu se compara ce-au invenstit ei ca pp-uri si ce-ati investit voi deodata ce ati intrat în spatele lor. Parerea mea.

Ei acum investesc, de când au dat început nou in NE, e supergol depozitul. So.. haideti si voi.


PS. pentru cei care n-au idee cine sunt de ma tot bag în seama pe aici, nu joc în DT si nici nu-mi plac.
Si nici cu cotzanul & co, sefii la scripturi nu am tangente.
Vreti joaca? Haidem
 

DeletedUser47559

NICIODATA nu vor fi un trib pe masura noastra,si asta s-a vazut prin atitudinea lor de a abandona.
goloie a zis ca ne asteapta cu ei pe k,fara probleme:))) am vazut ca ne-au asteptat de n-au mai putut
Sa mergem dupa ei??daca erau un trib cat de cat mergeam,dar de ce sa mergem dupa niste looseri care pierd un razboi in protectie?:))))
Bafte fermelor inca din protectie,asa ar trebui sa va redenumiti tribul>:))
 

DeletedUser19020

NICIODATA nu vor fi un trib pe masura noastra,si asta s-a vazut prin atitudinea lor de a abandona.
goloie a zis ca ne asteapta cu ei pe k,fara probleme:))) am vazut ca ne-au asteptat de n-au mai putut
Sa mergem dupa ei??daca erau un trib cat de cat mergeam,dar de ce sa mergem dupa niste looseri care pierd un razboi in protectie?:))))
Bafte fermelor inca din protectie,asa ar trebui sa va redenumiti tribul>:))

Ce atitudine de doi bani, pe bune. Ce razboi în protectie? Tu auzi/citesti ce scrii?
V-ati dus o data dupa ei, în spatele lor cu toata trupa si miile de pp-uri.. de ce nu v-ati mai duce o data daca aveti atât sânge în cojones?

Probabil pentru ca ati fost hapsâni si ati rupt în doua depozitul ala si acum ca ati ramas amanet e mai usor sa va declarati învingatori în loc sa continuati ce ati început asa public. Goloie v-a luat peste picior, ati pus botu si ati ramas cu buza umflata si e usor acum sa aruncati cu noroi.

Si cu asta închei participarea mea la acest topic, faceti ce doriti pâna la urma, toate triburile sunt cele mai smechere când protectia e înca activa, atât zic.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Nu stiu cine esti , si nici nu te-am mai intalnit.
Dar tinand cont ca ai spus ca nu esti parte a celor 2 tabere tin sa te felicit.
Pe tine treaba asta nu te incurca cu nimic , nu poate decat sa te ajute, si acum , probabil dupa un sprit , te-ai gandit sa bagi batu prin gard sa agiti mai rau decat era deja. Te distrezi acolo?
Cand am mers dupa ei ne-am gandit ca merita , dar cum sa mergi dupa cineva care te invita la bataie apoi fuge sau care te acuza ca bagi pp-uri si ia ban pentru script de depozit?:))))
Neprevazuta rau mutarea asta , cu atat mai mult ca s-au gandit si sa bage pp si sa creasca satele la 500-800 , ca sa nu ne asteptam sa se mute :D:D:D
 

DeletedUser17245

buna seara .
hai sa iti explic eu domnule admin ce s-a intamplat . ati venit deschis cu o provocare . am inteles. bun. DT-u a strans echipa lor , voi ati strans-o pe a voastra . nimic de reprosat pana acum. s-au format taberele .. s-a ales zona . bun. ati dat relocare in zona .. iarasi bine. majoritatea jucatorilor din DT nu sunt starteri. tribul Revo a strans majoritatea starterilor si toti frustratii de pe lumile unde acestia au pierdut impotriva lor. nimic de reprosat . s-au format tabere cu jucatori unu si unu . si de o parte si de cealalta .. felicitari tuturor jucatorilor care au intrat sa participe la acest razboi.. ceea ce ptr mine si din punctul meu de vedere chiar ma bucuram sa vad atatia jucatori de notorietate si chiar am zis ca aici va fi un fel de STAR WARS al serverului romanesc .

jucatorii din DT nu au investit pp-uri decat un singur jucator .s-a jucat pana astazi fara investitia pp-urilor . pe care la-ti banat prin ticket.. e vb de ste68. la-ti banat ptr ca a investit pp-uri prin scriptu de depozit . restu jucatorilor nu au bagat pp-uri si nu au utilizat scriptu in halul cum la-ti folosit voi. vi s-a facut tickete . adminii nu au luat in considerare ...
cum iti explici tu .. jucator de triburi... cand pe harta ... nu exista barbare sa cresti in halul in care a crescut tribul Revo... daca nu se utiliza acel script si de catre voi ? ce farmati ... iarba de pe camp ? resursele zburau din depozit ca vantu .. si crede-ma ca stiu cum merge f bine acel script. . am fost banat .. si eu si altii de aici ca am folosit ... voi vreti sa imi spuneti mie ca sunteti imaculati ? imi vindeti mie castraveti la gradinar ? sa nu uite jucatorii ca doar am jucat si inca joc pe lumea 50 si stiu f bine metodele care s-au utilizat pe lumea 50 la inceput de start.
in momentul in care s-a sesizat ca adminii nu raspund la ticketele facute ... s-a trecut la aceeasi strategie de dezvoltare pe care ati utilizat-o..farmarea din depozit.. pana acuma ati crezut ca facem trupe ... nu am investit si nu am utilizat scriptu in halul nesimtit pe care la-ti utilizat voi..
in momentul in care am inceput sa utilizam pp-urile ... ati mers direct pe tickete .. daca tot v-ati fi dorit un razboi deschis ptr ce ati mai facut tickete ? am fost banati ..am fost fortati sa dam stergere ..asta inseamna ca am pierdut ?

lumea abea a inceput ...
jucati daca tot va credeti jucatori si demonstrati pe harta . lumea tine minim 365 de zile...nu mai intoxicati acest forum cu postari inutile si cu ironii ca nu va reprezinta ca jucatori .. jucati pe harta daca stiti sa jucati ..
mult succes ..
semnat Gabi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47756

Foarte urat, unii jucatori sunt favorizati, se fac tikete si se fac degeaba pentru jucatori care stim ca folosesc scriptul.
multi se plangeau ca nu apuca sa cumpere resurse ca dispar imd la 0 ... in fine se stiu jucatorii care folosesc din tribul inamic dar ei sunt favorizati, inchid ochii ... nu-i nimic, am fost obligati sa dam inceput nou prin banul pe care l-au primit majoritatea jucatorilor de la noi... asta e .. lumea nu s-a terminat abia a inceput o sa ne intalini la mijloc, sau daca acceptati invitatia noastra sa veniti iar in spatele nostru va asteptam cu drag, daca nu ne vedem la mijloc si vedem atunci cine e mai bun :D

Terminati cu afirmatiile si cu chestile de genul pentru ca nu isi au rosul,. dupa ce ca tot voi aveti musca pe caciula si tot voi sunteti favorizati :) dar la final tot o sa va batem, asa ca multa bafta, mai putina vorba si jucati cum trebuie.

O sa ne vedem pe urmatoare speciala unde nu o sa aveti ce folosi acolo, probabil script de farm si multe conturi suport cum stiti voi sa jucati :) :) baga drujba vere :)
Acolo o sa vedem ce stiti :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47690

Lumea s-a schimbat!!!
Nicu a fost banat pentru ca asa a hotarat ombladon (raka stie!!!!)
 

DeletedUser47756

vbn@ a spus:
NICIODATA nu vor fi un trib pe masura noastra,si asta s-a vazut prin atitudinea lor de a abandona.
goloie a zis ca ne asteapta cu ei pe k,fara probleme:))) am vazut ca ne-au asteptat de n-au mai putut
Sa mergem dupa ei??daca erau un trib cat de cat mergeam,dar de ce sa mergem dupa niste looseri care pierd un razboi in protectie?:))))
Bafte fermelor inca din protectie,asa ar trebui sa va redenumiti tribul>:))

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gresit nu am pierdut nimic, am pierdut lupata cu drepozitul premium ... lasa ca acum au loc mai mult ca sa rupa scriptul in doua :) si lumea inchide ochii :)
Bafta la tikete :)
 

DeletedUser47756

ati ajuns sa va milogiti la admini ca sa ne scoata ei ca voi nu st in stare :))) in locul vostru nu vorbeam daca ati fi fost corecti :) dar ati rupt scriptul (drujba) in doua si cand ati vazut ca am inceput sa crestem ati apelat la milogeala la admini :) Am luat ban majoritate si acum tot voi tari in gura :))
Vedem mai tarziu cine e mai bun noi sau Drujba voastra :)


 

DeletedUser33394

Foarte urat, unii jucatori sunt favorizati, se fac tikete si se fac degeaba pentru jucatori care stim ca folosesc scriptul.
multi se plangeau ca nu apuca sa cumpere resurse ca dispar imd la 0 ... in fine se stiu jucatorii care folosesc din tribul inamic dar ei sunt favorizati, inchid ochii ... nu-i nimic, am fost obligati sa dam inceput nou prin banul pe care l-au primit majoritatea jucatorilor de la noi... asta e .. lumea nu s-a terminat abia a inceput o sa ne intalini la mijloc si o sa vedem la sfarsit cine e mai bun.
Terminati cu afirmatiile si cu chestile de genul pentru ca nu isi au rosul,. dupa ce ca tot voi aveti musca pe caciula si tot voi sunteti favorizati :) dar la final tot o sa va batem, asa ca multa bafta, mai putina vorba si jucati cum trebuie.

O sa ne vedem pe urmatoare speciala unde nu o sa aveti ce folosi acolo, probabil script de farm si multe conturi suport cum stiti voi sa jucati :) :) baga drujba vere :)
Acolo o sa vedem ce stiti :)

hai ca asta cu speciala a fost cea mai buna, am ras!
 

DeletedUser47756

hai ca asta cu speciala a fost cea mai buna, am ras!


Pai ne vedem pe urmatoare speciala :) Dar am auzit ca o zbarciti ca nu intrati ca nu mai jucati voi pe speciala :)
Vedeti poate strangeti vor 3 triburi + voi, vro 60 de conturi suport si poate aveti curaj.
Nu mai rade asa mult ca o sa plangi si pe 54 si pe Speciala urmatoare :)) ca si asa va credeti vedetele de pe RO :)
 

DeletedUser47559

Stiti care e avantajul vostru pe speciala?
ca acolo protectia dureaza mai putin,2-3 zile...deci daca rezistati 3 zile nu mai pierdeti in protectie:))) un pas inainte pt voi bineinteles
 
Sus