Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47936

Si eu am facut omule PP-uri ,am facut pe 2 lumi undeva la 12k pp-uri dar am bagat la inceput
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Stai linistit, la categoria pp-uri nici noi nu stam extraordinar si si noi am pierdut pp-uri daca ar fi pana acolo...bine, unii dintre noi le recuperam, n-am mutat toate conturile :p
 

DeletedUser46812

Nu inteleg de ce nu veniti dupa noi.. Aveti impresia ca ati castigat sau umilit pe cineva ? Aveti impresia ca noi am fugit de frica ? Aveti impresia ca puteti sa jucati fara pp-uri si sa ne fiti superiori ? Pai... noi suntem acolo, nu avem unde sa "fugim"..

Incat despre harta si timp.. specialele sunt la fel la marime ca si servarele normale..
Nu mai plangeti atat peste tot cu lacrimi de crocodil ca nu ati apucat sa va luptati cu noi.. ca va cam demascati neincrederea in voi singuri. Haide, strangeti-va bagajele si veniti dupa noi sa dovediti intradevar ca aveti valoare si ne sunteti superiori :)
 

DeletedUser47559

Am intrat peste voi,ati dat inceput nou,nu mai e nimic de demonstrat!
v-ati perezentat la incalzire dar nu si la meci:))
ne e atat de frica incat am intrat cu voi pe continent,deeci marele vostru conducator a zis ca ne asteapta :))ce mai e de explicat???ce ami vreti voi?ati demonstrat cat de nubi sunteti
 
Ultima editare de un moderator:

corli

member
Scor reacție
38
Ca mai pot fugi o data dupa el :)). Mai sunt 2 continente pe care inca nu le-au vizitat, e timp. Tine de partea aia strategica, pe care noi nu o stim :)) . Fugi, oboseste-ti adversarul, fa-l sa renunte sa te mai urmareasca si castigi :))
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Am intrat peste voi,ati dat inceput nou,nu mai e nimic de demonstrat!
v-ati perezentat la incalzire dar nu si la meci:))
ne e atat de frica incat am intrat cu voi pe continent,deeci marele vostru conducator a zis ca ne asteapta :))ce mai e de explicat???ce ami vreti voi?ati demonstrat cat de nubi sunteti

am dat inceput nou pentru ca am fost resetati, nu pentru ca asa am vrut noi ci am fost obligati...si inca va mai asteapta, dar se pare ca nu aveti nimic de demonstrat.. ..se pare ca noi ne-am dorit mai mult confruntarea decat voi, altfel ati fi acceptat provocarea instant...
 
Ultima editare de un moderator:

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Auziti-l pe tembelu asta de Patrykana.. Deci ii scriu la unu sa vina la noi in trib pe lumea 54 si el cu umoru lui subtil imi zice ca m-am facut de ras ? Dar oare tu nu te-ai facut ma de ras ca in 4 luni ati avut si voi un razboi de cateva zile v-a dat-o United-ul in freza rau si i-ati recrutat dupa aceea ,Dupa ce Tribu lui Patrykana inconjurat de Ge-uri si de Roma ,recruteaza absolut toata harta numa cumva sa nu le dea cineva razboi ,si intr-un final mai raman ROMA si WW-uri contra R.S-urilor care dupa cum e de asteptat sunt de 3 ori mai multi ca noi (momentan) si mai pune si ruptul ala de Swan Carter sau cum il cheama ,sincer nu ma intereseaza statistica RomA vs R.S care e de asteptat de partea lor ,Am o intrebare pentru voi :
Voi ca sa castigati o lume ce ati putea face?
O sa ma rad cu fundul cand o sa se termine l51 si R.S o sa castige :)
Chiar nu pot sa stiu de ce mai jucati acest joc daca voi va bateti 4 luni cu interne si barbare...
Si sa nu credeti cei din Revo ca bat apropo si la voi ca ati bagat pp-uri,chiar spre uimirea mea va respect ca voi ati intrat fix de la inceputu lumii ca sa va scoateti adversari :) Nu cum a facut Patrykana ,erenarun..etc din WW-uri dupa ce le-am dat cu harta in cap pe 41 au intrat in S-E chiar daca noi i-am provocat sa vina in N-E .

Profule, hai, sacu si la buruiana cu tine, vezi ca messageru deja e pe camp, te asteapta, are nevoie de ajutor.

Nu te-ai saturat sa te contrazici singur ? Parca nu va luam sate dar acum statistica e de partea noastra, cum se face ? Voi toti sunteti o apa si-un pamant, oricate argumente am aduce impotriva voastra voi tot contra o sa fiti mereu. Mai bine ti-ai vedea de razboi ca il cam pierdeti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

am dat inceput nou pentru ca am fost resetati, nu pentru ca asa am vrut noi ci am fost obligati...si inca va mai asteapta, dar se pare ca nu aveti nimic de demonstrat...iar pana acum nu ati demostrat decat ca folositi cu succes scriptul ilegal de farmat depozitul si nimic mai mult (script despre care domnul admin corli are cunostinta cu siguranta si poate si el la randul lui il foloseste cu succes, ca deh)...se pare ca noi ne-am dorit mai mult confruntarea decat voi, altfel ati fi acceptat provocarea instant...

PS bolnav si nub esti mata cu familia mata

Popy mai lasa limbajele de mahala ca nu impresionezi pe nimeni, iar "noabe" sunteti dragele mele, veti fi 100 de ani de acum in colo, va prind triburile de coada si la pensie =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48038

Bravo voua ca ati castigat zmeilor.. Acuma puteti da delet linistiti si sa dormiti la noapte cu zambetu pe buze.
P.s Doar vorbe si nimic fapte
 

DeletedUser47559

am dat inceput nou pentru ca am fost resetati, nu pentru ca asa am vrut noi ci am fost obligati...si inca va mai asteapta, dar se pare ca nu aveti nimic de demonstrat.. ..se pare ca noi ne-am dorit mai mult confruntarea decat voi, altfel ati fi acceptat provocarea instant...

haaha,doar cativa ati fost banati:)))
daca erati smecheri ramaneati tot in zona asta,nu sa fugiti ca lasii si noobi:D
va contraziceti intre voi,goloie a zis ca ne asteapta sa fim pe acelasi k,sa vedem care e mai bun,si s-a vazut:)))
 

DeletedUser20519

Daca nu mergeti acum dupa DT, mai tarziu cand ve-ti lua bataie sa nu va scuzati ca lupta a fost pierduta de DT inca de la inceput, si acum e doar can can ))))
Vorbesti de favorizati





Asa primeam tot timpul si am facut ticket peste ticket de m-au blocat la tickete si nici o singura penalizare.

Aici nu s-a folosit nici un script ilegal decat de catre cei care au luat ban. Sper ca adminii sa isi face incontinuare treaba.

Nu mai vorbi de favorizati daca nu stii.

stiu ca e greu sa recunoasteti ca ati folosit si voi script-uri ilegale, orgoliul nu va lasa...sau poate va e frica sa nu fiti si voi banati. Multe stiu si de pe 50 cum schimbati script-ul pentru depozit intre voi...care vroiau sa-l cumpere il trimiteati de la unu la altul. Sa nu mai zic de 48 cand ti-am stat sitter, jumate de monitor vedeam doar script-uri...Acum tot voi sunteti cei corecti?
 

DeletedUser47559

dap,uite ce corecti suntem si va spunem,apucati-va si jucati vreo 20 de ani pe alte serveri straine poate invatati si voi cum se joaca si nu mai fugiti dupa 3 zile,dupa asta macar 5-6 zile daca rezistati tot e bine...cred ca e cel mai corect sfat pt voi
 

DeletedUser48119

Doresc sa precizez faptul ca tribul Dream Team a castigat fiecare lume pe care a jucat.
Deocamdata nu exista nici un alt trib care sa invinga DT-ul.
Vad aici foarte multi jucatori cu experienta pe acest joc, cu multi ani, dar totusi inca nu stiu care sunt conditiile pentru castigarea unei lumi, implicit nu stiu scopul jocului dar nu va faceti griji , vi-l explic acum, in cele ce urmeaza:
Pentru ca un anumit trib sa castige o anumita lume in speta lumea 54 , trebuie sa faca dominanta de 80% (''Pentru a demonstra puterea absolută, un trib trebuie să dețină cel puțin 80% din satele cu proprietar de pe această lume. Mai este cunoscut drept procent de dominanță.'') si lumea trebuie sa aiba o vechime de cel putin 360 de zile (''Pentru a se preveni o victorie prematură, lumea trebuie să aibă cel puțin 360 zile vechime, pentru ca un trib să fie declarat învingător.'').
Lumea aceasta trebuie sa aiba cel putin 360 de zile vechime , au trecut doar 3 zile , tribul Dream Team este pe harta la fel ca toate celelalte triburi, iar daca un anumit trib considera ca-i poate face fata tribului Dream Team sa demonstreze asta in timp, nu dupa 3 zile , timp in care a fost bataie doar pe depozit. Lupta pentru acesta lume continua si tribul invingator va fi cel care va indeplini conditiile mentionate mai sus.
Acum in legatura cu depozitul premium.....jucatorii tribului Dream Team care au luat ban din cauza unui anumit script, nu neaga faptul ca nu au folosit scriptul insa si cei din tribul REVO au folosit intocmai acelasi script numai ca acestia spre deosebire de cei din tribul Dream Team , nu au luat ban.Este imposibil ca un jucator sa poata cumpara resurse astfel incat intr-o zi sa creasca satul cu 1000 de puncte.
In concluzie, daca tribul REVO sau orice alt trib de pe harta doreste sa demonstreze superioritatea impotriva tribului Dream Team, sau oricarui trib, ii sugerez sa joace astfel incat sa obtina conditiile pentru inchiderea acestei lumi.

O seara placuta si cred ca ar fi mai bune mai putine vorbe si mai multe fapte, sa nu isi mai arate toti frustrarile si iq'ul pe aici.
 

DeletedUser41586

Doresc sa precizez faptul ca tribul Dream Team a castigat fiecare lume pe care a jucat.
Deocamdata nu exista nici un alt trib care sa invinga DT-ul.
Vad aici foarte multi jucatori cu experienta pe acest joc, cu multi ani, dar totusi inca nu stiu care sunt conditiile pentru castigarea unei lumi, implicit nu stiu scopul jocului dar nu va faceti griji , vi-l explic acum, in cele ce urmeaza:
Pentru ca un anumit trib sa castige o anumita lume in speta lumea 54 , trebuie sa faca dominanta de 80% (''Pentru a demonstra puterea absolută, un trib trebuie să dețină cel puțin 80% din satele cu proprietar de pe această lume. Mai este cunoscut drept procent de dominanță.'') si lumea trebuie sa aiba o vechime de cel putin 360 de zile (''Pentru a se preveni o victorie prematură, lumea trebuie să aibă cel puțin 360 zile vechime, pentru ca un trib să fie declarat învingător.'').
Lumea aceasta trebuie sa aiba cel putin 360 de zile vechime , au trecut doar 3 zile , tribul Dream Team este pe harta la fel ca toate celelalte triburi, iar daca un anumit trib considera ca-i poate face fata tribului Dream Team sa demonstreze asta in timp, nu dupa 3 zile , timp in care a fost bataie doar pe depozit. Lupta pentru acesta lume continua si tribul invingator va fi cel care va indeplini conditiile mentionate mai sus.
Acum in legatura cu depozitul premium.....jucatorii tribului Dream Team care au luat ban din cauza unui anumit script, nu neaga faptul ca nu au folosit scriptul insa si cei din tribul REVO au folosit intocmai acelasi script numai ca acestia spre deosebire de cei din tribul Dream Team , nu au luat ban.Este imposibil ca un jucator sa poata cumpara resurse astfel incat intr-o zi sa creasca satul cu 1000 de puncte.
In concluzie, daca tribul REVO sau orice alt trib de pe harta doreste sa demonstreze superioritatea impotriva tribului Dream Team, sau oricarui trib, ii sugerez sa joace astfel incat sa obtina conditiile pentru inchiderea acestei lumi.

O seara placuta si cred ca ar fi mai bune mai putine vorbe si mai multe fapte, sa nu isi mai arate toti frustrarile si iq'ul pe aici.

A castigat lumi unde erau doar triburi de pokemoni. Cand a aparut un trib mai serios a fugeat puiu cu ata .. :(
 
Sus