Politica si propaganda SP11 !

Deleted User - 1621757

Pai normal ca stam ascunsi, oare de ce? Sa nu mai fugiti iar, stati linistiti ca nu ne ocupam timpul cu speciala. Ramanem pe L54 sa va batem tur-retur! Asa ca zeule, care nu esti zeu ciocul mic si ia si farmeaza ceva ca nu ai depozit aici. Sper ca esti pregatit de o noua umilinta! :))
Ma noobule daca ne era frica de umilinta nu intram cu numele nostru,dar se pare ca aveti morcovul cu tot cu iepure infipt ,asa ca din punctul meu de vedere pot sa dau si stergere pt ca am vazut ca decat gura si pp-urile e de voi si cu asta am incheiat orice discutie pe lumea speciala pt ca voi mai mult de atat nu puteti...multa stima celor care si-au facut prezenta sub acelasi nume si cum am mai spus si in trecut specialele voi le castigati pt ca va bateati cu suportii vostri pt ca altii nu erau interesati de aceste speciale :D,bafta multa la toti si va doresc o zi buna.
 

DeletedUser

Ma noobule daca ne era frica de umilinta nu intram cu numele nostru,dar se pare ca aveti morcovul cu tot cu iepure infipt ,asa ca din punctul meu de vedere pot sa dau si stergere pt ca am vazut ca decat gura si pp-urile e de voi si cu asta am incheiat orice discutie pe lumea speciala pt ca voi mai mult de atat nu puteti...multa stima celor care si-au facut prezenta sub acelasi nume si cum am mai spus si in trecut specialele voi le castigati pt ca va bateati cu suportii vostri pt ca altii nu erau interesati de aceste speciale :D,bafta multa la toti si va doresc o zi buna.

Suntem exact langa voi, eu chiar iti simt respiratia cum te zbati ca un peste pe uscat ca nu exista depozit premium. Pe lumea 54 ati vrut sa jucam prinsa, aici noi vrem sa jucam ascunsa! :D

Deja stergere? Vreti sa va bateti recordul de fuga de pe lumea 54? :))
 

DeletedUser41586

Nu da nimeni stergere, nu ca as vrea sa ma bag dar cam au dreptate... De ce nu ati intrat cu nick-urile voastre?
 

DeletedUser

Nu da nimeni stergere, nu ca as vrea sa ma bag dar cam au dreptate... De ce nu ati intrat cu nick-urile voastre?

Doar ce am zis, ei au vrut sa jucam prinsa pe lumea 54. Noi vrem sa jucam ascunsa! Asta e strategia noastra, ei cu fuga noi cu elementul surpriza. Nu e mai frumos cand nu stii ce vecin ai? :))
 

DeletedUser523

Nici eu nu vreau sa ma bag :p iar lumea stie ca nu ma inteleg cu jaxu ;) dar a raspuns bine aici :)
Oricum deocamdata vor fi doar dueluri verbale, asa ca spor la propaganda :D
Ma duc sa mai tai niste Lemne!
 

DeletedUser523

Jaxule tu esti pe SirBobby? :)

Loc Nume Trib Punctaj Data
1 Vladimir Lenin
83165_thumb
Loko!? 15.815 ieri
2 Salvatrucha
83165_thumb
Loko!? 14.151 ieri
3 SirBobby
83207_thumb
REVO A 12.525 ieri
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bre tzepes...esti singura fosila inca activa pe forumul asta..unde pana mea sunt restul? :D
 
Sus