Lemne vs Loko

  • Autor subiect John the Ripper
  • Data de început

corli

member
Scor reacție
38
Pai DT cu ce sa se bata ? Doar cu numele ajung iarasi sa faca strategie si pe speciala :))
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Nu am cu ce te contrazice , dar nici nu o sa spun nimic. Asteptam sa ii vedem pe harta .
Succes Lemne%Co
 

DeletedUser523

rocke, da' revo nu sunt ai vostrii? :p :) daca tot te apuci sa insirui la triburi... ;)
 

DeletedUser41586

Persoana de contact: Kevin de Bruyne

Tribul este facut de catre unul din Loko, de aici tragem concluzia ca ei sunt de-ai vostri stim ca in Loko sunt jucatorii de baza din REVO de pe lumea 54, v-ati strans acolo jucatorii buni din ambele tabere Loko si REVO.
 

DeletedUser47559

Voi sunteti mai prosti chiar si decat credeam eu!!!
Revo de pe speciala e doar o plagiatura,cum sa spui ca cei de aici au vreo legatura cu cei de pe 54 sau invers,tre sa fi chior,tolomac si lista poate continua.
 

corli

member
Scor reacție
38
Persoana de contact: Kevin de Bruyne

Tribul este facut de catre unul din Loko, de aici tragem concluzia ca ei sunt de-ai vostri stim ca in Loko sunt jucatorii de baza din REVO de pe lumea 54, v-ati strans acolo jucatorii buni din ambele tabere Loko si REVO.

Vezi ca esti informat gresit. Dar e bine ca toti va faceti "filme" legate de REVO. Acum se intelege de ce ai fost acceptat in dt, esti pe aceeasi lungime de unda ca ei.

Cei din D.T cred ca se pregatesc de Master...ca-i invita Vadim acolo....ca nu e buna speciala asta...
Atunci se intelege de ce sunt la nivelul la care sunt, adica la incepatori. Nu e din vina lipsei depozitului, singurul loc unde puteau si stiau sa farmeze si ei. Ca la ce trupe au dupa aproape o saptamana de joc, nici nu mai zic. Cat aveau altii cand jucau in primele 48 ore de la deschiderea specialelor :)) (si aici stim toti cum merge recrutatul in primele 48 ore)
 

DeletedUser41586

Corli, tu vezi de adminatul tau si lasa-ne pe noi sa ne jucam nu mai cauta atentie aiurea ca esti in plus aici, faci umbra degeaba..

@vbn@ Mai prost e ala care fac pe altii prosti, nu stii sa citesti ba chiorule?
 

DeletedUser47559

da nu te-am facut pe tine ma,asa esti tu de poti afirma astfel de lucruri:))
 

corli

member
Scor reacție
38
Pai tocmai deaia n-a intrat Revo, sa puteti si voi juca :)) . Imi vad si de adminat, dar nu te pot lasa asa sa stai mereu cu frica in tine, ca a intrat Revo. Voiam doar sa-ti spun ca poti sta linistit :)) . Si cu asta il salvez si pe tzepes :))
 
Sus