Lemne vs Loko

  • Autor subiect John the Ripper
  • Data de început

DeletedUser48120

:))

Bravo sickos pentru locul in clasament

dar daca merg pe gandirea lu evolution (care e vai de el), e cam naspa de tine
prea multi suporti ai avut care te-au ajutat sa ajungi acolo :))
 

DeletedUser41586

:))

Bravo sickos pentru locul in clasament

dar daca merg pe gandirea lu evolution (care e vai de el), e cam naspa de tine
prea multi suporti ai avut care te-au ajutat sa ajungi acolo :))

Multumesc,
Sunt si suportii astia buni la ceva nu numai la aparat si la innobilat:))
E baiat bun Emil, ca aveti voi de reglat conturi de pe alte lumi, nu ma bag :)
 

DeletedUser48120

nici nu trebuie

sa vezi ce se agita cand vede discutiile :))

PS: se pare ca nu tie ti-am lasat sate. deci nu te mai agita legat de asta. poti sa te rezumi la faza cu suportii :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47275

Eu rad singur :))
Nici 1 minut nu a trecut de cand am postat si ai si raspuns :))
Cred ca jocul iti devine o casa :))
 

DeletedUser48180

Parte 1:
Triburi: Lemne
Parte 2:
Triburi: Loko!?, Loko?!, Loko??

Timeframe: 05/12/2016 00:00:00 la1 2/12/2016 12:20:16

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 4
Diferență: 2

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1
 

DeletedUser41586

abezer , sorin1212 , jax , brueyne kryss , rockfeler etc joaca 99% din ei :D sub alte nume si pe sub piertre si vechea poveste cand iau bataie :))) noi nu am jucat nu am facut nu mai suntem smardoi :))) si schimba subiectul la 54 . pam pam pam


jenant ce pot sa zic ca de obicei .

multa propaganda ieftina si multa lasitate . pe 54 peste tot pe forum ca nu aveti curaj pe speciale ca daca intrati facem si dregem . intram ii batem "noi nu am jucat acolo "

by Onra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

Vorbesti aiurea....noi si loko avem o rivalitate,ne.am batut cu ei pe speciala 8 si speciala 9 . S.au intamplat anumite lucruri intre cele 2 tabere si multi ori de la noi ori de la ei nu ar accepta niciodata sa joace in cealalta tabara.
Degeaba vrei tu acum sa iti ridici tribul in slavi,noi nu jucam pe lumea asta si sper sa iti fie clar . Ca au intrat 2-3 asta e alta poveste,nu ne poti identifica pe noi cu aia 2-3 jucatori.daca faci asta inseamna ca ai probleme
S.a vazut clar diferenta dintre noi si tribul tau pe speciala trecuta,asa ca nu mai veni cu abureli d.astea ca nu tin.
 

DeletedUser39475

abezer , sorin1212 , jax , brueyne kryss , rockfeler etc joaca 99% din ei :D sub alte nume si pe sub piertre si vechea poveste cand iau bataie :))) noi nu am jucat nu am facut nu mai suntem smardoi :))) si schimba subiectul la 54 . pam pam pam


jenant ce pot sa zic ca de obicei .

multa propaganda ieftina si multa lasitate . pe 54 peste tot pe forum ca nu aveti curaj pe speciale ca daca intrati facem si dregem . intram ii batem "noi nu am jucat acolo "

by Onra

http://prntscr.com/digpiw
Cam acesta e singurul lucru despre care spun unele voci că-l bați.
Dar ce zici de momentele când vorbeai cu admirație despre acei jucători? Tanti, mama ei de ipocrizie.
Tot tu, tanti, ai uitat să menționezi de treaba cu „poșta mănâncă rahat” când ai postat în numele unui jucător, care în privat, nu e chiar așa smar3.

Referitor la speciale, trăim și vedem. Prefer să nu intru, atunci când am fixat alt obiectiv. O consideri/considerați scuză?! Mi/ni se rupe. REVO (cel adevărat) în formulă completă, aici nu joacă. Personal, m-am opus când s-a propus intrarea, pentru că joaca pe două servere nu e sănătoasă. Deci, dacă cineva are ceva de comentat, eu sunt ăla ”fricosul” care nu a fost de acord cu intrarea într-un mod organizat și oportun. Punct! Ne vedem peste câteva speciale la joc, până atunci, ciocu' mic!
E jenant să intri și abia să prinzi top 10 ca trib. Denotă clar că este o pălărie mult prea mare, o pălărie ce o să ne-o punem pe cap la momentul potrivit. Până atunci, tu, hoț de curent, fă-ți numărul și bucură-te că ai fost băgat în seamă, promit că nu se va mai repeta.
 

DeletedUser41586

http://prntscr.com/digpiw
Cam acesta e singurul lucru despre care spun unele voci că-l bați.
Dar ce zici de momentele când vorbeai cu admirație despre acei jucători? Tanti, mama ei de ipocrizie.
Tot tu, tanti, ai uitat să menționezi de treaba cu „poșta mănâncă rahat” când ai postat în numele unui jucător, care în privat, nu e chiar așa smar3.

Referitor la speciale, trăim și vedem. Prefer să nu intru, atunci când am fixat alt obiectiv. O consideri/considerați scuză?! Mi/ni se rupe. REVO (cel adevărat) în formulă completă, aici nu joacă. Personal, m-am opus când s-a propus intrarea, pentru că joaca pe două servere nu e sănătoasă. Deci, dacă cineva are ceva de comentat, eu sunt ăla ”fricosul” care nu a fost de acord cu intrarea într-un mod organizat și oportun. Punct! Ne vedem peste câteva speciale la joc, până atunci, ciocu' mic!
E jenant să intri și abia să prinzi top 10 ca trib. Denotă clar că este o pălărie mult prea mare, o pălărie ce o să ne-o punem pe cap la momentul potrivit. Până atunci, tu, hoț de curent, fă-ți numărul și bucură-te că ai fost băgat în seamă, promit că nu se va mai repeta.

Te-ai calmat, el magnifico?:))
Vad ca a atins Onra coarda sensibila de ai postat tu aici :)) Inseamna ca a zis ceva adevarat si ca te doare, mai lasa tu impresiile astea de mare destept, ai uitat cum pe 51 vorbeai pe joc cu mine,etc si pe skype pe privat intr-o zi ai inceput sa ma injuri asa din senin? Tu dai in gropi si mai dai si cu semnale, ramai pe trecerea de pietoni!
 
Sus