Gentle + Green VS Winter + Eoel

DeletedUser43947

Ăsta vrea să fie delegat de conducere să facă verificări în SUMMER, că cică sunt prea mulți noobi și împiedică procesul de expansiune a celei mai frumoase și armonioase familii de stalkeri de pe triburile =))))))
http://ro.twstats.com/ro53/index.php?page=player&mode=conquers&id=743531398
Boss ai uitat când te-am învățat ce să bifezi în asistentul de farmare și cum trebuie să montezi scriptul de fake-uri? Eu n-am uitat că si la rându-mi, am fost învățat de cineva care se săturase de explicat și care nu avea nicio obligație, dar cu toate astea a facut-o. Ai impresia că s-a născut cineva născut sau că e cineva perfect ? vezi de jocul tău și nu mai persecuta pe nimeni, că nu ești în măsură. Aveți conducere care să se ocupe de asta. Cum ar fi fost să te dau și eu afară când mi-ai dat mesajul ala ? Mai bine pune mână si explică-le unde greșesc, că oricum nu-ți dă nimeni pe mână un trib după ce ai fost spionul gentle în BL și spionul winter in green :D
Revenind la chestii mirifice...
Todt te implor, am auzit că ai poze cu ăștia din green, le împarți tuturor și te amuzi maxim, orice ai face să nu le postezi pe alea nud cu noi doi :eek:
Când mai comentezi de fețele altora, să te uiți pe furiș în oglindă dacă ai impresia că e cineva perfect pe lumea asta sau că ești în măsură să judeci pe cineva. :)))
Oricum ați depășit orice limite.
P.S. fratele nostru zizou, sper că nu ți-a trimis nimeni din fosta gașcă poze la cuc pe care să le scoți din arhiva de skype.:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47351

Ăsta vrea să fie delegat de conducere să facă verificări în SUMMER, că cică sunt prea mulți noobi și împiedică procesul de expansiune a celei mai frumoase și armonioase familii de stalkeri de pe triburile =))))))
http://ro.twstats.com/ro53/index.php?page=player&mode=conquers&id=743531398
Boss ai uitat când te-am învățat ce să bifezi în asistentul de farmare și cum trebuie să montezi scriptul de fake-uri? Eu n-am uitat că si la rându-mi, am fost învățat de cineva care se săturase de explicat și care nu avea nicio obligație, dar cu toate astea a facut-o. Ai impresia că s-a născut cineva născut sau că e cineva perfect ? vezi de jocul tău și nu mai persecuta pe nimeni, că nu ești în măsură. Aveți conducere care să se ocupe de asta. Cum ar fi fost să te dau și eu afară când mi-ai dat mesajul ala ? Mai bine pune mână si explică-le unde greșesc, că oricum nu-ți dă nimeni pe mână un trib după ce ai fost spionul gentle în BL și spionul winter in green :D
Revenind la chestii mirifice...
Todt te implor, am auzit că ai poze cu ăștia din green, le împarți tuturor și te amuzi maxim, orice ai face să nu le postezi pe alea nud cu noi doi :eek:
Când mai comentezi de fețele altora, să te uiți pe furiș în oglindă dacă ai impresia că e cineva perfect pe lumea asta sau că ești în măsură să judeci pe cineva. :)))
Oricum ați depășit orice limite.
P.S. fratele nostru zizou, sper că nu ți-a trimis nimeni din fosta gașcă poze la cuc pe care să le scoți din arhiva de skype.:rolleyes:


Defapt ai vazut, ca doar ai citit de pe forum, nu cred ca esti orb si ai vreun program care sa iti citeasca iar tu sa auzi :) Sau poate iti citeste maram seara inainte de ... nani?
 

DeletedUser43947

Defapt ai vazut, ca doar ai citit de pe forum, nu cred ca esti orb si ai vreun program care sa iti citeasca iar tu sa auzi :) Sau poate iti citeste maram seara inainte de ... nani?
Mamă ce mi-ai zis-o, fugi tu d-aici :rolleyes:
De fapt ai dreptate, posibil să fi citit, dar mă bucur că nu obiectezi nimic altceva.
 

DeletedUser43947

nusi pune ea mintea cu tine :rolleyes:
Ce-ai făcut mă nene maaaă?:confused:
Pe tine promitem că te atacam de la distanță data viitoare, tura asta am jucat murdar și am dat cu nobilii din scurt de la 30, respectiv 13 de ore, știu că n-a fost cinstit :oops:
 

DeletedUser47387

mda...cam slabutzza prestatia:rolleyes:...au ataacta 2 triburi din top 3 si au luat cateva sate...vreo 15 cred...daca era reusit organizatu sar fi sarit ieri cu statistici dar asa toata lumea tace:)))
 

DeletedUser43947

Iti dai seama...numai tu vorbesti care ai pierdut sate de la 30 de ore distanta =))))
 

DeletedUser47387

da am pierdut 5 sate (unu lam recuperat)...dar este cam slaba prestatia voastra a jucatorilor de top care ati dat cu tot atacul si deabea ati luat cateva sate :p
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
au ataacta 2 triburi din top 3 si au luat cateva sate...vreo 15 cred...

2 triburi din top 3, adica Gentle care a venit cu resturile organizatului in urma caruia:
ian 10
19:15 Tribul District 9 (dizolvat) a fost învins.

Si green care de 2 saptamani a atacat aproape continuu jucatorii ce au "dezertat".Sa nu mai punem si "lovitura morala" care ne-ati putut-o da :(
E ok daca voi chiar credeti ca ati iesit bine cu 25 sate pierdute :))

Nu stiu cum naiba tot la voi e "haos total" dupa ce ati schimbat "cursul" hartii...dar lasa ca de acum aveti organizatori buni pe interne si barbare :D :D
 

DeletedUser48236

Iti dai seama...numai tu vorbesti care ai pierdut sate de la 30 de ore distanta =))))
Ai luat si tu un sat si ai inceput iar sa vorbesti? prezenta ta numai pe aici e simtita in rest esti degeaba...si daca e sa vorbim de pozele alea, m-am convins de unde pana unde frustrarea asta de pe triburile.
Acum ce faceti asteptati sa isi refaca din nou gentle atacu poate poate mai va scapa 2-3 sate printre degete? :)))
 

DeletedUser43947

Ai luat si tu un sat si ai inceput iar sa vorbesti? prezenta ta numai pe aici e simtita in rest esti degeaba...si daca e sa vorbim de pozele alea, m-am convins de unde pana unde frustrarea asta de pe triburile.
Acum ce faceti asteptati sa isi refaca din nou gentle atacu poate poate mai va scapa 2-3 sate printre degete? :)))
2 sate cu nobilii de la 13 ore*
Am vorbit mereu*
Așa fii activ aici, când vine organizatu' fugi și lasă sitter. Ăla s-a chinuit să-ți țină contul și tu acum ridici fierării în loc de ziduri :)))
Cât despre frustrare, nu noi comentăm public pe un joc online aspectul fizic al celorlalți, cred că asta spune suficiente :D
Pentru stalkeri:
bqdkxs.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48236

:)))
Cât despre frustrare, nu noi comentăm public pe un joc online aspectul fizic al celorlalți, cred că asta spune suficiente

Nu era vorba de aspectul fizic... nu judec eu asa ceva , dar putina ingrijire personala nu strica.
Deci sa inteleg ca faza cu sitterele tot de voi a fost lucrat a?? Foarte frumos ce metode mai aveti ? :)))
 

DeletedUser45063

da, am vrut sa simtim ca jucam si am vorbit sa-ti apere tie contul. dupa....vai si amar, s-a simtit cand ai intrat tu pe cont. dar asa e cand nu te multumesc sitterii de te-au ajutat:))

spor la "fierarile" alea.
 
Sus