Gentle + Green VS Winter + Eoel

DeletedUser48227

mda...cam slabutzza prestatia:rolleyes:...au ataacta 2 triburi din top 3 si au luat cateva sate...vreo 15 cred...daca era reusit organizatu sar fi sarit ieri cu statistici dar asa toata lumea tace:)))
:))))Si voi va asteptati sa pierdeti multe sate cand da gentale,daca la fiecare organizat am luat peste 50 sate... .Insa am luat la organizatul asta cat ati luat voi la toate organizatele de la inceputul lumi .
 

DeletedUser30525

Sau poate iti citeste maram seara inainte de ... nani?

Poate mi se pare dar intrezaresc un pic de invidie aici?
Cred ca mi se pare.
Doar atata poti?
O replica de doi bani de adolescenta un pic frustrata.
Ca atunci cand nu-ti convine ceva si iesi in curtea scolii si incerci sa impresionezi spunand doar prostii sau vorbind aiurea.
Inteleg ca e mare rivalitatea mai ales intre femei dar totusi ce ai crezut ca realizezi cu aceasta replica?
In afara de faptul ca iti dai un sut singura nu cred ca ai reusit.

Cat despre joc din ce vad marea lovitura data celor din green e doar asa sa nu ziceti ca nu ati facut si voi ceva pe lumea asta.
Cresteti un pic intr-un trib, inca un pic in alt trib si tot asa.
Ma intreb cand o sa cereti invitatie in gentle.
Cred ca pe la 1 mil de puncte o sa se inceapa tatonarile.
:D

Parte 1:
Triburi: green
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?, WINTER, SPRING

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 13
Diferență: 35

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 315,414
Tabăra 2: 81,999
Diferență: 233,415

chart



Spor la joc
 

DeletedUser43947

Nu era vorba de aspectul fizic... nu judec eu asa ceva , dar putina ingrijire personala nu strica.
Deci sa inteleg ca faza cu sitterele tot de voi a fost lucrat a?? Foarte frumos ce metode mai aveti ? :)))
Clar, a fost aranjamentul întregii hărți ca n00b să-și piardă o noapte și noi să-ți luăm satele.:rolleyes:
Ne-ai prins...csf.
Lasă man, ai plecat acolo să joci fără conducători, doar cu prietenii, numa' lapte și miere, lapte și miere :)))

Sunteti buni, iti dau un biscuite!
Pastrează biscuitele, poate merge cu carnea de la Kick.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
98
Dupa ce pierdeti sate mai veniti si pe extern cu tupeu, ia mai incercati niste recrutari in masa, poate o sa castigati lumea asa :rolleyes:. Bai kick, stai cuminte.. Gentle a dat cu resturile pe tine, sa vezi atunci cand vom avea 500 de fulluri gata
Triburi: Gentle, green, THOR, Gentls, black
Parte 2:
Triburi: WINTER, SPRING, SUMMER, Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113
Tabăra 2: 23
Diferență: 90

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 761,893
Tabăra 2: 154,203
Diferență: 607,690

chart
 
Scor reacție
98
da am pierdut 5 sate (unu lam recuperat)...dar este cam slaba prestatia voastra a jucatorilor de top care ati dat cu tot atacul si deabea ati luat cateva sate :p
Tu dai doar din gura, spui ca avem prestatie proasta, voi ce prestatie aveti ? Mai lasa-ne in pace cu toate parerile tale, esti doar la numar aici
 

DeletedUser48236

Stamatescu abea astept alea 500 de fulluri, acum cat au fost 280-300 ?
Mai curios sunt cum va dat maram mesaj sa incepeti sa inobilati p k54, ca ei nu se mai descurca.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Incetati cu aluziile la viata reala, de data asta m-am rezumat doar la a corecta posturile. Pe viitor o sa sanctionez direct cu ban.
Mersi
 
Sus