Bratva/WUT vs. Pigs/ [OUT]/JR/LTR-A/FIND!

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început

DeletedUser48261

Vad ca nimeni nu deschide subiectul din partea adversa.
Va simtiti probabil cu musca pe caciula si va este rusine sa mai apareti in public dupa toate cele intamplate zilele trecute.
Va prezentam o noua fata a triburilor Bratva si WUT pe aceasta lume. Cu bune si cu rele am trecut peste tot ceea ce ati planuit cu lux de amanunte. Marele jucator, strateg, conducator sau cum vreti voi sa ii mai spuneti, pe numele lui tr3izpr3i0, joaca murdar :)
Iar daca a jucat murdar, o face si acum, o sa o faca mereu.
Ne vedem pe harta, acolo nu ne puteti face nimic. Sunteti in colaps cu ideile de dezbinare a tribului Bratva :)

Fie ca cel mai bun sa castige !
 

DeletedUser48258

In sfârșit o postare ! Record de când nu s-a mai scris pe forum, de parcă ar fi murit cineva :))
Să vedem dacă asta e scanteia care va aprinde flacăra....
 

DeletedUser47065

Parte 1:
Triburi: WUT, Bratva, Lupii.
Parte 2:
Triburi: Pigs, [OUT], JR, FIND!

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 192
Tabăra 2: 140
Diferență: 52

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 7
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 286,376
Tabăra 2: 181,139
Diferență: 105,237

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,523
Tabăra 2: 17,443
Diferență: 2,920

chart
 

DeletedUser10188

Vad ca nimeni nu deschide subiectul din partea adversa.
Va simtiti probabil cu musca pe caciula si va este rusine sa mai apareti in public dupa toate cele intamplate zilele trecute.
Va prezentam o noua fata a triburilor Bratva si WUT pe aceasta lume. Cu bune si cu rele am trecut peste tot ceea ce ati planuit cu lux de amanunte. Marele jucator, strateg, conducator sau cum vreti voi sa ii mai spuneti, pe numele lui tr3izpr3i0, joaca murdar :)
Iar daca a jucat murdar, o face si acum, o sa o faca mereu.
Ne vedem pe harta, acolo nu ne puteti face nimic. Sunteti in colaps cu ideile de dezbinare a tribului Bratva :)

Fie ca cel mai bun sa castige !


Amice, cu cele 10 conturi suport ale tale. Hai sa-ti zic eu cum stau treburile. La cati coplayeri ai avut pe acel cont....si la cati le-ai dat teapa cu pp-urile alea(ca sa nu zic mai mult), este "fara obraz" (ca sa nu zic altfel ca-mi iau ban) din partea ta sa acuzi omul pe care il cautai si stresai pentru o alianta.

Sau ai uitat cand te milogeai de noi pentru alianta? Dar in acelasi timp iti blindai jucatorul recrutat in granita cu noi si-l puneai sa atace? Iar la telefon lui 13 ii spuneai ca al tau coleg a atacat fara stirea ta si ca tu vrei alianta?


Hai, joaca la alta masa :)
 

DeletedUser10188

Si daca te tot uzi atat la "pampers", exista echipa TT unde poti face un tichet si se poate dovedi daca ce spui tu aici este adevarat sau doar mananci din vasul de....toaleta :)

PS: Iar data viitoare scrie de pe contul tau, adica de pe HannibaL....nu de pe contul asta nou facut...ca stie toata lumea ca joci pe Just Ellite ca omul ti-a lasat contul, dar nah...poate asa mai prezinti si tu putina credibilitate, ca altfel....te stie lumea :D
 

DeletedUser48261

n00bst3r, sau cum te-o chema...postez de pe ce cont vreau eu aici atata timp cat joc pe el
stie toata lumea cine sunt, nu e nevoie de prezentari si caracterizari din partea ta
nu s-a milogit nimeni pentru o alianta cu voi, daca atat va duce mintea sa interpretati e clara treaba
a fost si este prieten cu noi vladmihai, cel pe care voi v-ati rupt cam toti ofensivele si ati reusit sa luati doar un sat, si ala luat fara sa jucati corect pe harta
nu l-a pus nimeni sa va atace...era free fire acolo, analizeaza-te pe tine, tribul tau...si pe urma sa vii sa vorbesti de noi care suntem de buna credinta si am fost intotdeauna
dar uite...ca schemele voastre nu au iesit...13 s-a injosit prea mult pentru doar 1 sat
sunteti si ati fost intotdeauna un trib cu jucatori de duzina

ps : care sunt conturile alea 10 suport de care spui tu ? cat despre statistica :)) o sa evolueze altfel (mai bagati niste organizate la nivelul asta)
 

DeletedUser10188

Cat despre organizat, organizatul a fost sa vedem daca ce mananci tu este adevarat sau nu. Gen, daca vroiai alianta, nu-ti blindai jucatorul ala.

Cat despre milogit, tu ai venit de 2-3 ori, pe langa tine, am o groaza de mesaje de la membrii vostrii care discutau cu ai nostrii pentru o alianta. Hai, vezi-ti de internele si conturile suport? (aaa, care conturi? stai ca nu le mai ai ca ti le-au blocat adminii :) )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

In fine, te lasam cu lumea ce te stie pe aici, dar sa ai grija sa postezi statisticile alea pe viitor. Deja ati inceput bine, ati recrutat, ca de innobilat....pas :)

PS: Sa nu uiti de statistici te rog, alea's cele mai importante.
 

DeletedUser48262

N00bst3r iti versi frustrarile cand vezi ca-ti pica Out-ul?

Voi ati incercat sa stricati un trib , care a renascut in mai putin de o ora si esti tare-n gura? Cum sa fii asa penibil prietene? Adica serios , ai vrut sa testezi daca e adevarat si ati facut organizat pe colegu' Mihai? Serios? Prin a lua satele cuiva , voi testati? Daca voiai sa testezi , trimiteai spioni , trimiteai fake-uri cu multi spioni si atunci puteai sa zici ca testai. Voi ati facut pe voi cu trenuleturi si dupa ce ca ati dat o circulara sa se retraga sprijinul , abia ati luat un sat de pe el? Fiti seriosi. Manariile lui 13 si a Loredanei (zgribulica pe joc) sunt cunoscute de mult , mai ales ca am avut ocazia sa joc cu ei .
 

DeletedUser48261

"Cat despre organizat, organizatul a fost sa vedem daca ce mananci tu este adevarat sau nu. Gen, daca vroiai alianta, nu-ti blindai jucatorul ala."

Cum sa spui asa ceva ? :))))))
Mai ales mie, care dau si ultima lance pentru echipa mea intotdeauna, indiferent cine face parte din echipa mea. Am avut discutii, divergente, conflicte mari cu multi jucatori buni, dar ne-am respectat si o facem in continuare. Dar tu, ca o potarniche mica ce esti, vii aici si spui lumii despre aliante si nu mai stiu eu ce cand discutia a fost in alte contexte si cu alte puncte de vedere. Dar tu transformi tot ce s-a intamplat din partea voastra, a celor din Pigs (Porcii), intr-un esec al nostru. Nu amice, ceea ce s-a intamplat a fost o mare schema parsiva pusa la punct de tine, tribul tau, conducatorii din [OUT] (care acum sunt OUT de tot) crezand ca puteti sparge o echipa bine inchegata care o sa va domine din toate punctele de vedere. Nu ne spune noua de "teste"...testele astea le faceam cand nu stiam cu ce se mananca jocul asta pe ro1.
Referitor la recrutari...te rog sa il intrebi pe Lucifer de cand ma stiu cu el, te rog sa te interesezi de altfel cati dintre jucatorii nostrii purtau discutii cu jucatorii nostrii din [OUT] ca sa vina la noi, pana sa se intample sa ne tradeze in favoarea voastra.
V-ati folosit de ei...i-ati spart si pe astia :))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48262

Ultimul raspuns ca n-am cu cine sa vorbesc :)))

In primul rand eu imi cumpar pp-urile direct de la INNO.

2 la mana, nu imi vars nicio frustrare, in cel mai rau caz, ma amuzati, amandoi....si apropo domnule Stefuz, te mai rogi de ai nostrii sa treaca la voi in bratva? :))) aveti nevoie de jucatori sau ce? :)))


Nu ma rog de absolut nimeni sa intre la noi , astept print in care EU m-am rugat de cineva :)
 

DeletedUser48261

Ultimul raspuns ca n-am cu cine sa vorbesc :)))

In primul rand eu imi cumpar pp-urile direct de la INNO.

2 la mana, nu imi vars nicio frustrare, in cel mai rau caz, ma amuzati, amandoi....si apropo domnule Stefuz, te mai rogi de ai nostrii sa treaca la voi in bratva? :))) aveti nevoie de jucatori sau ce? :)))

Pai bineinteles ca nu ai cu cine vorbi. Suntem peste tine din toate punctele de vedere. Te atentionez pentru ca iarasi minti cu nerusinare referitor la pp :)))
Stai potol Hercule, ca ne sperii si se darama zidurile cetatii tale la cat te incrunti :))
Da, jucatori din Pigs o sa vina aici...o sa vedeti o alta fata a noastra de acum. Daca pana acum am respectat pe toata lumea, pe voi, nu o sa va mai respectam deloc si o sa luam in calcul orice. Bagati-va la verificari :)) cautati spionii :)))
 

DeletedUser48262

Ce sa le faci Florine , Out-ul e gata , s-au trezit cu noi in porti , daca pe harta vor fi inexistenti macar aici sa fie tari in gura pentru necunoscatori.
 

DeletedUser10188

:))))))))) ma da ma amuzi rau, doar pentru faptul asta iti raspund :)))


singurul lucru prin care a picat sau poate pica OUT este recrutarea jucatorilor slabi de inima, nimic mai mult

Cat despre stefuz, uite aici printul(cu acceptul tau):

http://prnt.sc/e06cf6
 

DeletedUser10188

Ce sa le faci Florine , Out-ul e gata , s-au trezit cu noi in porti , daca pe harta vor fi inexistenti macar aici sa fie tari in gura pentru necunoscatori.
Asteptam sa luati sate de la noi....dar despre tine personal, imi este mila, ai pe "culoarul" tau de joc unul din cei mai buni jucatori de pe triburile.ro...si vei vedea asta in cateva zile/saptamani.
 

DeletedUser48262

:))))))))) ma da ma amuzi rau, doar pentru faptul asta iti raspund :)))


singurul lucru prin care a picat sau poate pica OUT este recrutarea jucatorilor slabi de inima, nimic mai mult

Cat despre stefuz, uite aici printul(cu acceptul tau):

http://prnt.sc/e06cf6
Ok , arata-mi unde m-am rugat. Iti cedez satele ,iti cumpar eu pp-uri pentru urmatoarele 2 lumi si steagurile ce le mai am daca tu imi arati ca m-am rugat
 
Sus