Bratva/WUT vs. Pigs/ [OUT]/JR/LTR-A/FIND!

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Limitati-va la subiectul temei, in caz contrar vom recurge direct la sanctiuni.
Multumesc.
 

DeletedUser48261

Asteptam sa luati sate de la noi....dar despre tine personal, imi este mila, ai pe "culoarul" tau de joc unul din cei mai buni jucatori de pe triburile.ro...si vei vedea asta in cateva zile/saptamani.

=)))))))))))))
Cati dintre "cei mai buni jucatori de pe triburile.ro" nu am scos eu de-a lungul timpului ? :))))))
Bai, voi ati uitat cu cine vorbiti se pare, acum pe bune.
Ca sa fii bun jucator asa cum consideri tu ca sunt cate unii, trebuie sa ai si discernamant, sa fii un bun lider, sa intelegi anumite situatii, nu sa te arunci ca pisica in geam cand vede un soarece. Stai potol ca nu m-a scos niciunul dintre acesti buni jucatori niciodata pe mine unde am dat importanta jocului.
Anunta jignirile in continuare :)))
Se pare ca nu suporti multe adevaruri
 

DeletedUser10188

Astept sa ne scoti si de aici, in opinia ta, lumea este inchisa deja :)))
 

DeletedUser10188

Iar jignirile le-am anuntat pentru ca nu stii sa vorbesti, nu pentru ca ai spus vreun adevar, ca tot ce ai spus au fost doar aberatii :)
 

DeletedUser48262

E inchisa , dar voi nu veti fi acolo cand se va da ultimul razboi pentru cucerirea lumii
 

DeletedUser48261

Esti tare glumet tu. Radem de ne prapadim de tine, ca de altceva nu avem de ce.
Hai fugi si lasa-ne te rog
 

DeletedUser46009

Dupa pararea mea noobster e unul dintre cei mai calculati jucatori de triburile si un foarte bun strateg.E cam devreme sa spui ca "E inchisa , dar voi nu veti fi acolo cand se va da ultimul razboi pentru cucerirea lumii"
 

DeletedUser48261

Cred ca duci lipsa de atentie tu n00bstere :))))
Auzi nume de joc la asta :))))))))))))))))
L-ai cautat mult ?
Ahahahhahahha
 

DeletedUser31911

Cand am intrat pe lumea asta fix de la inceput i-am spus lui Just Elite ca vreau sa facem pe dracu in patru sa terminam impreuna.
S-a adeverit, nu a fost nici o tradare, noi toti stiam ca fuzionam in cateva saptamani! Lumea e inchisa de Bratva. Rog adminii sa ne premieze in avans cu puncte premium si glorie.
 

DeletedUser48261

Ma da' bazat esti tu :)) De aia v-ati apucat de "asimilat jucatori buni" din [OUT] :))
I-ati bagat pe ei la inaintare.
Bravo, frumoasa strategie.
 

DeletedUser46680

just-elite stii foarte bine ce fel de om esti , tot incerci sa ii gasesti nod in papura lui noobster , dar dintre toti tu ar trebui sa te uiti in oglinda , sa nu uitam ce magarii ai facut pe lumea 52 : ati dat vina pe altii ca innobileaza conducerea interne si cand salvatrucha lua toate internele , dupa ce v-ati vazut cu toata harta la voi in trib , v-ati declarat razboi intre voi , ca doar altfel cum puteati innobila sa faceti dominanta , aceeasi politica vrei sa o aplici si aici dar nu cred ca iti va merge , nu vei ramane mult pe harta si cu atitudinea ta nu cred ca te vor mai place nici colegii de trib , te crezi Dumnezeu dar din pacate nu esti decat un punct pe harta norocul tau e ca esti aparat de colegi pentru ca esti "conducator" ca in rest nu esti bun mai de nimic,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48261

V-am adoptat strategia, invatam de la cei mai "buni" :)))

Pai ai multe de invatat se pare...despre corectitudine, despre respect, despre onoare, despre echilibru, despre idei de dezvoltare si tactica de joc pentru echipa ta, despre cum sa nu iti dezamagesti prietenii...si multe altele.
De fapt stii cum e, toate astea tin de buna crestere ce au dat-o parintii...
 

DeletedUser48261

just-elite stii foarte bine ce fel de om esti , tot incerci sa ii gasesti nod in papura lui noobster , dar dintre toti tu ar trebui sa te uiti in oglinda , sa nu uitam ce magarii ai facut pe lumea 52 : ati dat vina pe altii ca innobileaza conducerea interne si cand salvatrucha lua toate internele , dupa ce v-ati vazut cu toata harta la voi in trib , v-ati declarat razboi intre voi , ca doar altfel cum puteati innobila sa faceti dominanta , aceeasi politica vrei sa o aplici si aici dar nu cred ca iti va merge , nu vei ramane mult pe harta si cu atitudinea ta nu cred ca te vor mai place nici colegii de trib , te crezi Dumnezeu dar din pacate nu esti decat un punct pe harta norocul tau e ca esti aparat de colegi pentru ca esti "conducator" ca in rest nu esti bun mai de nimic,

:))
Hai sa iti explic pe indelete totul ca sa pricepi si tu cate ceva.
Nu ma intereseaza niciun fel de dominanta pe ro52 la jumatatea lumii. Pot atinge dominanta foarte lejer oricand vreau eu. Nimeni nu a declarat razboi din echipa mea nimanui. Razboi a declarat Salvatrucha, incercand sa stopeze probabil scindarea tribului MS-13, dar apoi dupa discutii avute intre el si adifok a ramas sa fim aliati si doar atat. Peste anumite reguli, principii si mai ales peste respectul cuvenit nu se trece absolut deloc. Nu eu am facut ca aceste mutari sa se realizeze, eu am mers pe mana celorlalti, pe mana majoritatii.
Te rog sa intri pe ro52, da un mesaj oricarui jucator din Bratva si intreaba-i daca le-am propus eu aceasta miscare sau daca i-am recrutat cu forta sau de frica. Nu amice...lucrurile sunt bine stiute in cate tabere e impartita aceasta lume despre care vorbim. Echipa noastra a vrut separarea de MS-13. Eu vroiam sa renunt sa joc si dadusem mesaj catre Andreea sa ii cedez in totalitate contul. Tu nu esti informat deloc...se vede ca participarea ta este doar ca simplu spectator sau vorbesti si tu din auzite ca sa nu adormi ca multi altii de pe aici.
Nu sunt Dumnezeu deloc...nu am avut nici noroc pana acum, poate ca mi-am facut jocul si modul de a conduce o echipa impreuna cu ceilalti foarte usor fiind sincer, onest, echilibrat, punctual, obiectiv si nu in ultimul rand aprig cu orice dusman al echipei mele.
Voi va rezumati la cateva actiuni, va rezumati la cateva discutii sau la cateva exemple dar lucrurile sunt foarte complexe si unii dintre voi nu vor sa recunoasca superioritatea unei echipe ca a noastra.

Te salut din mers acum, am treaba :)
 
Sus