Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

DeletedUser41586

FA Key Press merge doar pe jumatate....

e posibil sa setez scurtarile A,B,C dar nu mai e posibil sa rasfoiesc din sat in sat cu sagetile de pe tastatura...

se poate face un update?

Incearca lancer-ul, versiunea noua, poate se imbuneaza careva si ti-l posteaza pe aici.
 

DeletedUser48039

Am si eu nevoie de un script pt.raza bisericii,pentru lumea casual...daca se poate..cel din colectie numai functioneaza din cate se pare..multumesc!
 

DeletedUser42487

javascript: autor = 'rookmaster';
versiune = 'Raza Biserica.1.4';
$('#map').click(function () {
info = $('#info_content').html();
coord = info.split(/[(|)]/);
$('#mapx').val(coord[1]);
$('#mapy').val(coord[2]);
showChurch(!0);
});
function showChurch(angel) {
MapCanvas.churchData = [
[$('#mapx').val(), $('#mapy').val(), $('#raza').val()]
];
MapCanvas.init();
TWMap.church.toggle();
a && TWMap.focusSubmit()
}
(function () {
if (!$('#raza').length) {
var input = $('<input/>',{value:'Arată',type:'button',onclick:'showChurch(!0)'});
var select = $('<select/>', {id: 'raza',onchange: 'showChurch()'});
$.each([4, 6, 8], function(i,v){select.append($('<option/>',{value:v,text:v}))});
$('#mapy').after(input).after(select).after(' Raza : ');
}
showChurch(!0)
})()

Eu pe asta il am, nu am mai jucat cu biserica de ceva vreme.. asa ca nu stiu daca merge sau nu, dar poti incerca.
 

DeletedUser48075

Va rog sa remediati problema cu scriptul de balansare resurse ca nu merge de ceva timp,nu inteleg de ce tot le stergeti si le reintroduceti dupa aceea,nu cred ca pot exista update-uri la asemenea script.

Stegaru
 

DeletedUser42487

Un raspuns va rugam pentru snipe si balanta?
Astea le vad ca nu mai merg.. posibil sa fie si altele...
 

DeletedUser41586

Cod:
javascript:function c(){try{var a=(window.frames.length>0)?window.main.document:document;var n='snipe_script';var u='http://taktimer.net/scripts/v7-snipe.js?'+Math.round(Math.random()*1000000);if(!a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i)){window.location.search='screen=overview_villages&mode=combined'+'&'+String(a.URL.match(/[\&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/,'');return false}if(a.getElementById(n)){return false}var b=a.createElement('script');b.id=n;b.type='text/javascript';b.src=u;a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}catch(o){alert('Error: '+String(o.message||o))}}c();void(0);
 

DeletedUser41586

Cod:
javascript:function c(){try{var a=(window.frames.length>0)?window.main.document:document;var n='snipe_script';var u='http://taktimer.net/scripts/v7-snipe.js?'+Math.round(Math.random()*1000000);if(!a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i)){window.location.search='screen=overview_villages&mode=combined'+'&'+String(a.URL.match(/[\&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/,'');return false}if(a.getElementById(n)){return false}var b=a.createElement('script');b.id=n;b.type='text/javascript';b.src=u;a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}catch(o){alert('Error: '+String(o.message||o))}}c();void(0);
 

DeletedUser42487

Cod:
javascript:function c(){try{var a=(window.frames.length>0)?window.main.document:document;var n='snipe_script';var u='http://taktimer.net/scripts/v7-snipe.js?'+Math.round(Math.random()*1000000);if(!a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i)){window.location.search='screen=overview_villages&mode=combined'+'&'+String(a.URL.match(/[\&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/,'');return false}if(a.getElementById(n)){return false}var b=a.createElement('script');b.id=n;b.type='text/javascript';b.src=u;a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}catch(o){alert('Error: '+String(o.message||o))}}c();void(0);


te rugam sa nu il mai postezi...
Toata lumea il are.
Citeste ce probleme avem.. nu mai functioneaza scripturile.

Si din pacate nimeni "oficial" nu se oboseste macar cu un raspuns :(
 

DeletedUser47936

Salut ,un script legal de farmat ,vad ca FA Keypress nu mai merge ,sau cel putin nu mie .Multumesc Frumos
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Cod:
javascript:$.ajaxSetup({dataType:"script"});$.getScript('https://ntoombs19.github.io/LA-Enhancer/js/main.min.js');void 0;

Seamana cu FA Keypress, este tot pe baza de asistent de farmare
 

DeletedUser22479

Salutare, un script de harta care imi poate face? ca sa-l bag in meniu rapid sa bag pe tasta scruta, mersi
 

DeletedUser48039

Va salut dragi tribali..o intrebare scurta:Se mai ocupa cineva de scripturi care numai merg sau nu are rost sa mai scriu ceva aici?..stiu ca cei care se ocupau cu asa ceva o faceau din placere si nu pt.a avea un eventual castig..asta ca sa nu se interpreteze cum ca ar avea vreo obligatie.:)..Mersi!
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Nu m-am mai ocupat de pe vremea cand inca mai jucam, dar daca imi zici care dintre cele din colectie nu mai merg poate ma uit pe ele cand am timp.
 
Sus