Bratva/WUT vs. Pigs/ [OUT]/JR/LTR-A/FIND!

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început

DeletedUser10188

Pai ai multe de invatat se pare...despre corectitudine, despre respect, despre onoare, despre echilibru, despre idei de dezvoltare si tactica de joc pentru echipa ta, despre cum sa nu iti dezamagesti prietenii...si multe altele.
De fapt stii cum e, toate astea tin de buna crestere ce au dat-o parintii...

La lucrurile de mai sus visezi tu :)

E bine ca n-ai vise mari, ci doar imposibile :)
 

DeletedUser41597

Saluuut si fie ca cel mai bun sa castige !

P.S.: [OUT] nu prea mai exista, ar trebui scos din titlul temei :D
 

DeletedUser48261

La lucrurile de mai sus visezi tu :)

E bine ca n-ai vise mari, ci doar imposibile :)

Exact ce spuneam.
Vorbeste frustrarea din voi...
Tineti jucatorii aproape :) imi cer invitatii zi de zi
Sa vedem cate sate poti blinda ca sa tii tu granita departe de tine. Pana cand oare ?
Noi ne miscam tot inainte, voi vad ca va miscati doar la siretlicuri si la scheme de joc care mai de care mai josnice.
 

DeletedUser10188

Nu vine muntele la mohamed, vine mohamed la munte....eu te astept cu bratele deschise, nici nu ma obosesc sa vin spre tine :)
 

DeletedUser47249

:eek::eek::eek: fugiti, cei din Bratva sunt pregatiti de razboi si toti trebuie sa lase satele goale pentru ei
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Cand am intrat pe lumea asta fix de la inceput i-am spus lui Just Elite ca vreau sa facem pe dracu in patru sa terminam impreuna.
S-a adeverit, nu a fost nici o tradare, noi toti stiam ca fuzionam in cateva saptamani! Lumea e inchisa de Bratva. Rog adminii sa ne premieze in avans cu puncte premium si glorie.
Mah luci,las-o draq de treaba :))
 

DeletedUser48261

Nu vine muntele la mohamed, vine mohamed la munte....eu te astept cu bratele deschise, nici nu ma obosesc sa vin spre tine :)

De la inceputul lumii pana acum nu ati demonstrat nimic...doar jocuri de culise, scindari de triburi, certuri interne, organizate esuate...
Nu ti-a cerut nimeni sa vii incoa, stai potol unde esti tu acolo ca stai bine asa inofensiv.
 

DeletedUser10188

stau bine si linistit, fix unde stau :)))

Nici n-am avut ceva de demonstrat, noi demonstram pe harta, stai linistit :)

Lumea a inceput de 1 luna, nu stiu ce ai vrea sa iti demonstram :)))))
 

DeletedUser41597

Parte 1:
Triburi: WUT, Bratva, »Bra C, »Bra B, »Bra A, »WUT A, »WUT B, »WUT C
Parte 2:
Triburi: FIND!, FIIND!, Pigs, Pigs., LTR, LTR-A, LTR-B

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 1
Diferență: 3

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,752
Tabăra 2: 2,952
Diferență: 9,800

chart
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu stiam ce pute aici...si apoi am vazut vndhl+lucifer...bine dracu ca am terminat-o aici, ca sigur muream intoxicat :))
 

DeletedUser10188

Parte 1:
Triburi: WUT, Bratva, »Bra C, »Bra B, »Bra A, »WUT A, »WUT B, »WUT C
Parte 2:
Triburi: FIND!, FIIND!, Pigs, Pigs., LTR, LTR-A, LTR-B

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 1
Diferență: 3

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,752
Tabăra 2: 2,952
Diferență: 9,800

chart


Apoi tu ai mai jucat impotriva mea, ar trebui sa sti ca statisticile astea nu fac si nu inseamna nimic :)
 

DeletedUser48261

Pai normal ca sunt fita si talent asta e nu toti au norocul meu! Bine ca e mai importanta semnatura mea pentru tine domnule!

:))
Doamne ce nivel mic puteti dezvolta din toate punctele de vedere. Nici o replica nu aveti care intr-adevar sa conteze, sa fie bine din toate punctele de vedere, sa justifice ceva. Voi postati doar de dragul de a posta, sa etalati nivelul la care sunteti si pe care nu il puteti depasi nici cu 100 de altfel de ajutoare.
Inainte aveam parteneri de discutii puternici, echilibrati, cinstiti...acum au aparut PIGS si LTR-A :)))
Ahahahhahahah
 

DeletedUser47249

:))
Doamne ce nivel mic puteti dezvolta din toate punctele de vedere. Nici o replica nu aveti care intr-adevar sa conteze, sa fie bine din toate punctele de vedere, sa justifice ceva. Voi postati doar de dragul de a posta, sa etalati nivelul la care sunteti si pe care nu il puteti depasi nici cu 100 de altfel de ajutoare.
Inainte aveam parteneri de discutii puternici, echilibrati, cinstiti...acum au aparut PIGS si LTR-A :)))
Ahahahhahahah
Imi cer mii de scuze domnu, ca nu ma pot ridica la nivelul dumneavoastra, ca sa fac? Sunt prea mic! :(
 

DeletedUser41597

Apoi tu ai mai jucat impotriva mea, ar trebui sa sti ca statisticile astea nu fac si nu inseamna nimic :)

Hmm, stiam eu ceva ca am mai purtat un razboi in care eram in tabere diferite. Daca nu ma insel, lumea pe care a inchis-o Night Wolves? Cand jucam in tribul Unique contra vostra? Acum pare mai echilibrata situatia decat atunci. Atunci nu ne ajuta nici o statistica, cred ca eram mult pe minus.
 

DeletedUser10188

Hmm, stiam eu ceva ca am mai purtat un razboi in care eram in tabere diferite. Daca nu ma insel, lumea pe care a inchis-o Night Wolves? Cand jucam in tribul Unique contra vostra? Acum pare mai echilibrata situatia decat atunci. Atunci nu ne ajuta nici o statistica, cred ca eram mult pe minus.


Da, exact. Atunci eram noi vs voi, bn, mvp si inca un tribulet(am uitat cum se numea)...:)

Deci sti ca 3 sate in plus sau in minus nu ma sperie :)
 
Sus