Bratva/WUT vs. Pigs/ [OUT]/JR/LTR-A/FIND!

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început

DeletedUser48261

Esti piesa...si tu si tribul tau :)
Va meritati cu prisosinta numele :)))))))))))
Frumoasa statistica...
Dar unde va sunt full-urile la 80% din trib ? :)))

P.S. : Farmati cu spadele am auzit, asa e ?
 

DeletedUser10188

Esti piesa...si tu si tribul tau :)
Va meritati cu prisosinta numele :)))))))))))
Frumoasa statistica...
Dar unde va sunt full-urile la 80% din trib ? :)))

P.S. : Farmati cu spadele am auzit, asa e ?

Pana una alta, spadele alea iti cuceresc satele :)

Nu tu ziceai ca vorbim pe harta, ti-am aratat cum stau lucrurile.


Seara faina.
 

DeletedUser43947

Profitați acum, că după primele eșecuri fuge pe altă lume sau pe alt server. :rolleyes:
Bucurați-vă de fiecare statistică pe care o postează, de fiecare replică, de fiecare povestioară a lui de pe US, că acușică dă bir cu fugiții.
 

DeletedUser41807

C r a z y n o o b feb 12, 22:35
ai cumva pe satul 14 nobili?

Rise Of The Diusi feb 13, 09:08
nu am

C r a z y n o o b feb 13, 09:09
ok o sa dau de 2 ori nu e panica . astia din onoare au cam tradat grav ...

Rise Of The Diusi feb 13, 09:31
Salut scuze dar nu te pot lasa sa continui esti prieten cu elite si se cam duc infoo de la noi de pe forum circulare. ai jucat cu el si pe 50 sia cum si pe 56.. ori cum o dezvoltare mare nu aviai cum sa faci ca deja e albastra zona+ ca maria sa ocupat de sat..Imi pare rau.


Asta asa ca o completare la spusele lui elite .

Se poate observa pe statistica ca " am tradat" de fiecare data , iar faza cu spionajul nu tine , e fumata de mult .
Tu te-ai interesat non stop de trupele mele . m-am oferit sa te ajut cand ai avut banul acela . in schimb ai vazut ca am lansat trupele pe un sat si mi-ai trimis trenul . esti 0 barat . Si iti spun si aici . Pe 50 cat am jucat mi-am batut joc de tine ;) esti mult prea noob . dar nu iti fa griji ca nici ro 50 nu il termini , ai castigat un sat dar ai pierdut 2 lumi :)
 

DeletedUser10188

Profitați acum, că după primele eșecuri fuge pe altă lume sau pe alt server. :rolleyes:
Bucurați-vă de fiecare statistică pe care o postează, de fiecare replică, de fiecare povestioară a lui de pe US, că acușică dă bir cu fugiții.

Nu confunda lumile baietas. Aici esti pe 55, iar eu pe 55 am intrat cu echipa mea(de pe L47) inca de la inceput. Pe 53 am fost invitat, n-am avut nicio treaba cu zig-ul pana atunci. Iar daca vreti sa-ti raspund pe forumul de pe 55 pentru 53, inca sunt pe harta acolo, inca n-ati fost in stare sa-mi luati vreun sat. Limiteaza-te la forumul desemnat lumii pe care joci sau posteza ON TOPIC.

Cat despre ON TOPIC, baietii din bratva ne invata cum sa atacam(postate in ordinea atacurilor):

http://prntscr.com/e9rzje

http://prntscr.com/e9rzqe

http://prntscr.com/e9rzx8
 

DeletedUser48261

LOL !
Dar posteaza te rog si celelalte rapoarte pe satele ce le-ati pierdut...
Ce a patit oare Erich Von Manstein ?! A primit eroare de la server ?
robidan...gurubarbarul...Kill3r123...caba96 si inca cativa
Aici nu postezi rapoartele ?
Ca va bate luci si vlad de nu mai stiti ce sa faceti nu spuneti ? :)))
Sau este si asta o strategie ?

Profitați acum, că după primele eșecuri fuge pe altă lume sau pe alt server. :rolleyes:
Bucurați-vă de fiecare statistică pe care o postează, de fiecare replică, de fiecare povestioară a lui de pe US, că acușică dă bir cu fugiții.

neatache, Ieri la 23:04R


Cunoaste tache modelul lui...e tare-n clanta in marea albastra. Asa sunt toti.
 

DeletedUser48261

Asta asa ca o completare la spusele lui elite .

Se poate observa pe statistica ca " am tradat" de fiecare data , iar faza cu spionajul nu tine , e fumata de mult .
Tu te-ai interesat non stop de trupele mele . m-am oferit sa te ajut cand ai avut banul acela . in schimb ai vazut ca am lansat trupele pe un sat si mi-ai trimis trenul . esti 0 barat . Si iti spun si aici . Pe 50 cat am jucat mi-am batut joc de tine ;) esti mult prea noob . dar nu iti fa griji ca nici ro 50 nu il termini , ai castigat un sat dar ai pierdut 2 lumi :)


Ai si asa o mare putere de decizie tu acolo ? :)))
"Va dau cu harta in cap" si acolo...sa pomeniti
 

DeletedUser47487

Sa va dea Dumnezeu sanatate la toata lumea:))
Nici triburile nu mai sunt ce au fost:))
 

DeletedUser10188

Da azi statistica este 9:3 pentru voi, n-am ascuns nimic, stai linistit :))

Asa este, sunt tare in clanta cu sat in mijlocul vostru, astept sa fiu bagat....dar stai, acolo e marea rosie, nu albastra :)
 

DeletedUser10188

Nu-i nimic Hanibale, poti sa mai trimiti cativa oameni pentru o alianta, dar de aia sa nu zici aici pe extern :)))

(ca tot acuzi ca "ascundem" lucruri)
 

DeletedUser48261

Interesele tribului meu sunt mai presus de interesele mele, ale jucatorilor de aici indiferent de ceea ce spune oricine.
Tu bag de seama ca esti un fel de strut/cal. N-ai o treaba cu "open mind"
 

DeletedUser10188

Interesele tribului meu sunt mai presus de interesele mele, ale jucatorilor de aici indiferent de ceea ce spune oricine.
Tu bag de seama ca esti un fel de strut/cal. N-ai o treaba cu "open mind"

Asa sunt eu, ma amuz cand esti cocos aici si gaina in trib :)

Aici bati si .... ca masina de cusut, iar in trib faci ce ti se spune :)

Mai asteptam mesaje, de razboinici aici si de mielusei pe joc.

O zi faina.
 

DeletedUser43947

N-am divagat găinușă, era doar un sfat pentru colegii mei. Băieți, nu vă bateți capul că oricum trece doar ce vrea la statistici, restul nu e important și când se adună prea multe chestii, fuge pe extern la următoarea lume. :rolleyes:
Nu uita cine e de fapt adeptul clipurilor motivaționale pe joc, cocoș, parol campionule =))))

So hardcore, m8.
 

DeletedUser10188

Hai sa-ti arat ce joci tu:

Legat de ceea ce spui de gainuse si puisori, nu stiu despre ce vorbesti. Inca o data iti repet ca n-ai o treaba cu judecatul. Esti deplasat total de la tot ceea ce se vorbeste si se pune ca si problema legata de joc.

Pentru primul bold, ti-ai raspuns singur:
Interesele tribului meu sunt mai presus de interesele mele, ale jucatorilor de aici indiferent de ceea ce spune oricine.

Cat despre al 2-lea bold:

http://prntscr.com/e9vjnc

http://prntscr.com/e9vkah

Asta asa sa te documentezi si tu despre ce vorbesc(cu toate ca in unul din mesaje se zicea clar ca stii despre ce este vorba, acum spui ca nu sti, te las sa dai cu banul, sa te hotarasti si apoi sa ne anunti si pe noi si restul lumii, in fata carora faci acest show, ce decizie ai luat).


N-am divagat găinușă, era doar un sfat pentru colegii mei. Băieți, nu vă bateți capul că oricum trece doar ce vrea la statistici, restul nu e important și când se adună prea multe chestii, fuge pe extern la următoarea lume. :rolleyes:
Nu uita cine e de fapt adeptul clipurilor motivaționale pe joc, cocoș, parol campionule =))))

So hardcore, m8.

Cat despre tine, eu pe L53 am intrat pe alex02dsa. In momentul in care a plecat ma puteam lasa la fel de bine(ca nu stiam pe nimeni). Faptul ca am ales sa continui sa joc a fost strict alegerea mea, nu ma tinea nimeni acolo, ba mai mult, am fost invitat initial alaturi de el si am refuzat. Ba din contra, inca sunt invitat:

http://prntscr.com/e9vloy

Faptul ca aleg sa mai joc/postez pe L53/forum L53 este strict alegerea mea. In momentul in care iti duceam tie si colegilor tai fermele la nivel 15 nu ieseam pe forum sa ne laudam, asa cum o faceti voi cand reusiti performanta sa luati sate de la vreun inactiv. Pana una alta nu mi-ati luat niciun sat mie, lui angel, lui varu, lui fab, lui deadpool si cui mai joaca si stie jocul pe acolo. Tot ce ati facut a fost sa recrutati toata harta si sa stricati jocul(intr-adevar, n-ati recrutat voi, ci aliatul vostru). Este pur alegerea mea daca ma las acolo sau nu, dar daca ma las sa nu crezi pentru vreo clipa ca m-ati batut sau ca sunteti mai buni. Ma las(daca ma las), iar voi veti castiga o lumea fara a avea satisfactia de a-mi lua sat.


Cat despre persoana din print de acolo, este o persoana cu care ma cunosc personal.
 

DeletedUser48261

:)))
Doamne, tu esti mai penibil decat pari...
Cum naiba sa nu stiu discutiile cu tine ale lui iuli sau alex ? :)))
Nu dicteaza nimeni in Bratva dupa cum i se scoala lui n00bstere :)))
Suntem mai multi care punem osul la treaba.
Nu stiu care din posturile mele ti-a indicat ca eu nu stiam nimic. Stiam si stiu totul...
Atata timp cat tribul este PRIORITAR, nu ma intereseaza pe mine de vreun conflict cu tine...de parca si as avea cum sa ma compar cu tine :)) Ditamai MARESALUL :)))
Ai ideile tale fixe, ti-ai facut anumite pareri despre tot si nu mai vezi si nu gandesti sensul cuvintelor postate pe aici deloc.
Nu stiu cine dezimformeaza, nu stiu cine a umblat cu pisica neagra pe sub pat...hai fugi si salveaza-ti satele colegilor ca au nevoie de tine, nu aici pe forum.
 

DeletedUser10188

Nu stiu care din posturile mele ti-a indicat ca eu nu stiam nimic. Stiam si stiu totul...
Legat de ceea ce spui de gainuse si puisori, nu stiu despre ce vorbesti
Cred ca te contrazici.

de parca si as avea cum sa ma compar cu tine :)) Ditamai MARESALUL :)))
N-am zis niciodata ca as fi asa ceva, ba din contra, pe aceasta lume am fost mai mult cu drepturile decat cu ajutorul.

Ai ideile tale fixe, ti-ai facut anumite pareri despre tot si nu mai vezi si nu gandesti sensul cuvintelor postate pe aici deloc.
Nu stiu cine dezimformeaza, nu stiu cine a umblat cu pisica neagra pe sub pat...hai fugi si salveaza-ti satele colegilor ca au nevoie de tine, nu aici pe forum.

Nu stiu cu ce am dezinformat, prin faptul ca am pus niste mesaje date de voi. Asta doar daca voi ati mintit.

Doamne, tu esti mai penibil decat pari...
Penibil? Din contra, ti-am adus argumente sustinute de dovezi. In schimb, tu cum le-ai combatut? Cu niste acuze si vorbe in vant. Incep sa ma intreb cine este cel penibil.
 

DeletedUser43947

Am atins cumva un nerv ?=)))
Ce dracu ferme aduceai tu mă, până să ne recrutați jumătate de trib tăceai mâlc în păpușoi și de când au venit kilometristele pac ai început să zâmbești iar pe extern ? sau ai uitat câte rateuri ați dat la organizate și ce cocoșați erați înainte de Crăciun? „noroc” că nu v-au atacat și strâmbele :rolleyes:
De când e războiul ai reușit să iei acum 2 săptămâni primele sate, întoarce-te în păpușoi și lasă-ne cu vrăjeala asta de doi bani.
Pe deadpool joaca raptor care s-a dus uța uța la margine după primele sate pierdute, plimbă ursu.
Oricum ai boala „ultimului cuvânt” și oricum nu cunoști conceptul de contraargument, ci doar de a aduce alte argumente scrise mult și prost, evident. Fă-ți blog.

Ce să-ți spun, până acum erai tare în gură și acum e alegerea ta să nu mai postezi :))))) bă tu nu te uiți la ce scrii ?
Aveți grijă și aici, după primul organizat făcut de el în care îi iese tribul pe -14 o să spună că e alegerea lui să nu mai posteze nici aici =)))))
Jale man, jale.
 
Sus