Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser41053

Faptul ca ati facut organizat si ati iesit pe minus spune multe despre tribul vostru cat si despre al nostru.
 

DeletedUser10188

Faptul ca ati facut organizat si ati iesit pe minus spune multe despre tribul vostru cat si despre al nostru.

Stati linistiti ca si voi ati iesit sifonati cand ati avut organizate, nu cred ca este cazul sa aratam cu degetul cine si cum a iesit de fiecare data.


Cat despre "maret", n-am zis niciodata ca ar fi maret, ba din contra...nici 20% din persoane n-au atacat acum. Deci cat de maret a fost, lasa de dorit.
 

DeletedUser43947

Tu ești în stare să arăți orice căcat cu degetu doar să demonstrezi și tu o dată în viața ta, pe jocul ăsta, că ai dreptate.
Cum să nu fie măreț mă, n-ați dat mii de fake-uri sau în universul vostru paralel se dau fake-uri doar așa, 4fun? (no pun intended).

Momentan tu nu-ți permiți să vorbești de cine a ieșit șifonat sau nu, în urma unui organizat. Tu ai șifonat doar tastatura la fake-uri și pe extern, cam atât.
Parte 1:
Jucători: n00bSt3R
Parte 2:
Triburi: green

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 2
Diferență: 1

chart
 

DeletedUser10188

Fake-urile au avut un singur rol, sa va tina pe voi la taste, sa va dam jos fermele si sa tocam trupe de aparare.

Mersi de statistici, sunt pe +.

Cat despre aratat cu degetul, este suficient sa te arat pe tine si stiu ca am dreptate.

O zi faina.

PS: Umbrita, sa ma urmaresti pe orice forum si sa postezi dupa mine, sa fi un catelus ascultator si sa postezi, ca de nu te urechez.


până să ne recrutați jumătate de trib tăceai mâlc în păpușoi

Cat despre tacut, daca ai ceva sa discuti cu mine ma gasesti pe joc, daca tie iti place "spectacolul" ca la bulibasi, atunci sa fi sanatos...pana una alta, daca suferi de atentia mea, ma poti debloca, pudicule!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43947

Extraordinară mișcarea voastră, momentan sunteți cu -14 pe ultimul organizat, eficiență 0 evident.

La mine pe cont și unde am stat eu sitter, ai luat-o, ca de obicei.

Pe privat cu nableți nu discut, îi expun în public, that's all.

P.S. Umbra trebuie să fie creată de ceva, ți-am mai zis că nimicul nu face umbră.
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Rai tare astia din green. Veninosi nu alta.
Cu toate statisticile voastre pe plus **** steluta steluta si enspe stelute. Noi suntem tot aici. Si vom fii mereu aici.
Mult noroc la statistica.
 

DeletedUser3547

Rai tare astia din green. Veninosi nu alta.
Cu toate statisticile voastre pe plus **** steluta steluta si enspe stelute. Noi suntem tot aici. Si vom fii mereu aici.
Mult noroc la statistica.
Zici tu?
Quote sa ramana aici pentru cand nu o sa mai fiti.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
uite cine vorbeste! ala care la organizate in loc sa atace sta la pomana. si cand gaseste cateceva gol da cu 100 topoare nobilii sa nu cumva sa ii crape full-ul=))))))))))))
 

DeletedUser48236

Hai mah kick ... gata?! ... sau de fapt asta e tactica ... te ajuta colegii sa faci inamici invinsi ... ti-am divulgat maretul plan :D

Inafara de organizatul care la avut gentle pe mine si am luat cam 9-10 milioane la aparator nimeni nu a pierdut trupe pentru mine(altfel nu vad cum sa faci inamici invinsi cu ajutorul colegilor, nu poti sa ii furi cum le faceai tu la sate)
Si inca ceva trupele care mau dus pe locul 1 la inamcii invinsi le-am recrutat in sate cucerite de la dusmani , nu de la inobilari interne sau mai stiu eu ce.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
uite cine vorbeste! ala care la organizate in loc sa atace sta la pomana. si cand gaseste cateceva gol da cu 100 topoare nobilii sa nu cumva sa ii crape full-ul=))))))))))))
Nu stiu dc razi ca o grebla. Tu nici pe alea 100 topoare nu le dai. Tot pe aia mici si marunti ataci. Sunt langa tine. Aratami de ce esti in stare daca tot te simti razboinica.Si imi dai mie lectii de joc. Vai de tine. Cand jucam eu triburi cu 3 membrii in trib pe toate serverele tu erai pe alta versiune de triburi. Si ma doare undeva de voi si de tribul vostru green. Trib de greble
 
Sus