Bratva/WUT vs. Pigs/ [OUT]/JR/LTR-A/FIND!

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început

DeletedUser42487

Le-am facut rost si de trupe.. pe langa nobilii aia.. trupe de recrutat... sate de recuperat. A venit primavara, ii scoatem la munca campului :)
 

DeletedUser47249

Am venit sa colindam pe la bratva !!!! Ca noua ne plac elitele!
La la la.
 

DeletedUser10188

Ne vedem pe harta, acolo nu ne puteti face nimic.
crezand ca puteti sparge o echipa bine inchegata care o sa va domine din toate punctele de vedere.
Suntem peste tine din toate punctele de vedere.
E inchisa , dar voi nu veti fi acolo cand se va da ultimul razboi pentru cucerirea lumii
Sa vedem cate sate poti blinda ca sa tii tu granita departe de tine. Pana cand oare ?
Noi ne miscam tot inainte, voi vad ca va miscati doar la siretlicuri si la scheme de joc care mai de care mai josnice.
Ca va bate luci si vlad de nu mai stiti ce sa faceti nu spuneti ? :))



Sa tinem aceste citate, sa nu se piarda, pentru zilele urmatoare cand se va lasa just ellite din cauza unei probleme la unghiuta stanga de la piciorul drept.
 

DeletedUser42487

Oricum.. vreți sau nu, eu îl consider mărțișorul meu.. mai ales pe Claudiu, îl așteptăm de mult sa plătească datoria și pe cinstitul și corectul de just.
Mulțumesc încă o data pentru mărțișori :)
 

DeletedUser47249

Nu face nimic , ne jucam si noi un pic ca doar e un joc no?

Ceva desezon

E liniste bre ,nu ai ce face!
 

DeletedUser41586

Hai că enervanta mai ești, elito, ai 5 sate ce tot te dai atâta in stambă?
 

DeletedUser42487

Spre deosebire de altii, eu nu plang dupa sate, asa ca daca le vrei ti le cedez. Fac destul de des actiuni din astea cartiabile, mai ales pentru cei fara (sate).
A venit si primavara se dau si martisoare la fetite, asa ca.. de la mine pentru tine :)
 

DeletedUser47249

Elito ce ai facut ba nene ba? se strica treburile in paradis?
 

DeletedUser47249

Titlu Războiul dintre Bratva şi Porcu, bai! s-a încheiat.
Expediat mar 01, 2017 22:24:10
Războiul dintre Bratva (dizolvat) şi Porcu, bai! s-a încheiat.

» Războaiele tribului


jale mare ,jale elito unde esti ma ? ca erai mare razboinic atunci cand recrutai :)
 
Sus