ROMA vs. Mvp s + THOR

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Detalii
Alianţă Roma
Legiunea a-II-a
Legiunea a-III-a
Legiunea a IV-a
Inamic THOR
Most Valuable Players
TH0R
Most Valuable Players Academy
THOR.
THOR*
Titlu Bal mascat
Start în data de 25.02. la ora 23:38:27
Sfârşit ---
Durată 5 zile 10:49:14
Subiect de discuţii forum
Explicaţie
Maretul conducator vykyng a fost avertizat sa isi aleaga alta zona unde sa inceapa L56. Aceleasi decizii gresite luate de conducatorii vostri pe alte lumi va fac sa parasiti prematur inca o lume.

PS: Si noi vrem PP-urile inapoi :))
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Degeaba ati fost increzatori o saptamana intreaga. Chiar ati crezut ca oamenii din echipa veche a Romei o sa ne paraseasca ?

OPERATIUNEA BIBANUL

Facsala123 mar 03, 10:00
Am simtit nevoia sa ma adresez cu privire la zvonurile ca jucatorii din [ally]Thor[/ally] si [ally]Mvp s[/ally] blindeaza anumiti jucatori din Roma care au deja invitatie in Thor. Tin sa mentionez, ca totul este adevarat. Eu sunt unul din acei jucatori. Cum s-a ajuns la acest lucru?

Operatiunea Bibanul

In urma organizatului facut de Thor pe [player]Rainbowdash.[/player], care a fost de tot rasul, am primit din interiorul Thor, aceasta poza. Ne-a amuzat foarte mult, iar in acest moment, eu, [player]Facsala123[/player], am decis sa rad putin de [player]vykyng[/player], folosindu-ma de un sarcasm, pe care il credeam foarte evident. Mai ales ca la momentul respectiv, eram pe primul loc la inamici invinsi ca sustinator si am mai jucat pe 2 lumi cu Roma.

Facsala123 a spus:
Facsala123 feb 25, 22:57
Exista vreo posibilitate sa pot sa intru la voi?... Am multi vecini din Thor in zona, si am observat in urma organizatului de astazi pe rainbowdash ca sunteti o forta de temut... astia nu sunt asa organizati..

Lucrurile au degenerat putin... Sa zicam ca 5 minute mai tarziu, aveam invitatie in Thor si vreo 8 sprijinuri din Thor spre satul meu.

In acest moment, considerasem ca am ras destul, si ca mi-am demonstrat punctul de vedere... Asa ca am vrut sa fac totul si mai evident, spunandu-i lui vykyng, ca am niste colegi care vor sa se alature tribului, cei 2 colegi fiind [player]neatzza08[/player] si [player]Ghibuzz[/player]. Sigur nimeni nu este suficient de naiv sa ii blindeze si pe ei, m-ai ales ca neatzza era atacat de Thor in acel moment cu nobili, asa-i? WROOOONG.

La ce s-a ajuns? Ghibuzz avea 51 de sprijinuri in drum spre satul lui (toti radeam de nu mai stiam de noi), iar cei care il atacau pe neatzza, au primit ordin sa isi opreasca atacurile si sa il blindeze in schimb.

Acum... noi avem un jucator pe nume [player]BlackDiamond[/player], care de cand am inceput eu sa trollez a vrut sa se bage si el in chestia asta... Eu tot timpul i-am spus sa nu faca asa ceva, deoarece ar fi mult prea evident ca trollam... El era departe de zona noastra, si nu prea avea treaba cu Thor... Sigur nu l-ar fi crezut nimeni... Asa-i? WROOOONG.

Toti ceream lucruri stupide, in speranta ca isi vor da seama ca e troll, cum ar fi sa retraga sprijinul din Mvp sa ne trimita noua. Conducerea Thor era atat de disperata, incat acceptau orice le ceream. Pana si BlackDiamond a ajuns sa primeasca in jur de 40 de sprijinuri din Thor SI Mvp, pe care i-a atacat inca de la sfarsitul protectiei. Hilar.

Au aparut chiar si conflicte in interiorul tribului Thor, deoarece unii membrii cu capul pe umeri, si-au dat seama ca nu este indicat sa trimita trupe inamicilor... Daaar, conducerea a ordonat clar sa nu se puna intrebari. Chiar si asa, cred ca unii dintre voi isi merita soarta.

In final, eu am sfarsit cu undeva la 1800/1600 sprijin, neatzza cu undeva in jur de 2000/2000 pe satul principal + ~800/800 pe cele secundare, blackdiamond, iarasi cu cateva mii pe fiecare sat, iar ghibuzz cu aproximativ 4000/4000 sprijin.. Unde sunt acele trupe acum? Well… Uimitor ce pot sa faca niste resturi de atac pe zid 0
Facsala123
Ghibuzz
Si urmeaza si Neatzza08.

Aici este un album cu cateva din multele poze 'behind the scenes'

http://imgur.com/a/QZgMU

Acum vedeti si voi cu cine ne batem, si cine conduce triburile Thor si Mvp s. Avem drum liber spre dominarea k-ului, eu zic sa o facem.

Cu stima si respect,
[player]Facsala123[/player]

P.S. ne vrem pp-urile inapoi
 
Ultima editare:

DeletedUser47430

Whiskers , whiskers .. Degeaba ai jucat cu mine ca n-ai invatat nimic .. Tot nu te simti tu bine pana nu esti umilit ...
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
UNDE SUNT DOMNII VYKYNG SI WHISKERS ACUMA IN SEARA ASTA?!?!

mrwhiskers19 mar 03, 10:50
Papagalule esti un mare noob !!! Ai numa 2000 pct esti in academie ...

mrwhiskers19 mar 03, 10:51
Sau mna 3000

Facsala123 mar 03, 10:51
Vezi ca sunt lider in academie, sa stiti si voi pentru data viitoare cand mai vreti sa ma invitati =)))
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Au mai si facut un organizat fasait azi-noapte. Cica au pregatit margarina....na...acum sa o foloseasca ;)


Auzi...se va rupe Roma...mai mai ca am scapat o picatura de ras
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Si ce increzatori erau in cursul saptamanii, ah, se destrama Roma, ba chiar au inceput sa faca invitatie si la alti jucatori cu pretextul ca mai vin cativa

Baieti, ati fost o sursa de amuzament foarte buna saptamana asta
 

vykyng

member
Scor reacție
0
Felicitari pt distractie!
Sa va vedem si pe harta,pana acum nu ati demonstrat nimic.

Iar ce ati facut voi,nu prea inteleg
V-ati demolat zidurile la 0 pe doua sate aflate in granita si v-ati pierdut trupe de atac acolo in timp ce noi am pierdut 7-8 k def impartit la tot tribul.de ce nu ati luat sate cu atacul ala daca sunteti asa buni?
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Spre deosebire de voi care ati avut organizat pe noi si nu ati luat vreun sat, ati mai pierdut si increderea jucatorilor. O sa vina si al nostru, discutam dupa.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Si... cum a mers organizatul care urma sa stearga Roma de pe harta? Cate sate ati curatat/luat?
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Conducator MVP feb 26, 16:39
Buna seara ,

Mesaj adresat din partea conduceri Mvp s intregii familii :
[ally]Roma[/ally]

In primul rand vreau ca fiecare mebru al familier [ally]roma[/ally] sa stie adevarul si din partea cealalta , nu doar adevarul spus de Proprii vostrii conducatori !

Daca se poate primul mesaj doresc sa il adresez conducerii , care este una incapabila , de ce ? : Nici un trib normal care isi doreste sa castige o lume etc , nu Declara Razboi in prima luna de joc !
Daca va uitati putin la unii mmembrii din conducerea voastra veti observa foarte usor Inobilarile interne pe care le obtin ! Trecand mai departe si ne interesam putin mai aflam si cum obtin aceste inobilari interne : Dupa ce isi dau seama ca de la dusmani reusesc sa acapareze sate foarte greu aleg solutia de avarie sa concedieze jucatorii cu sate le mari din jurul lor si sa le inobileze ei !

Desigur familia [ally]Roma[/ally] are si cativa jucatori foarte buni , dar din pacate pentru ei , unii joaca la PP-uri pe aceasta lume iar voi ,, simplii jucatori ,, sunteti mintiti defapt ca acei jucatori joaca serios doar ca au o crestere mai inceata deoarece fac trupe foarte multe !

Daca se poate doresc public sa adresez un mesaj conducerii [ally]Roma[/ally] la care imi doresc un raspuns din partea dumneavoastra : Voi declarati razboi atata timp cat sunteti in mijlocul a 2 triburi ? nu aveti nici Marginea asigurata ?

Jucatorii care isi doresc si dovezi la cele spuse de mine mai sus ii rog sa verifice TWSTAS sau sa imi dea mie mesaj pentru a le comunica eu informatile !

Ps: Bunii nostrii prieteni din familia [ally]Thor[/ally] blindeaza cativa jucatori din [ally]Roma[/ally] care au un punctaj semnificativ si mai mult de 1 sat pentru ca acei jucatori nu mai doresc sa stea in roma spunand ei : Conducerea este Incapabila !

Mesaj adresat unui jucator mare din trib:

Conducator MVP mar 02, 09:12
Te salut ! in cursul zilei de maine cativa jucatori din roma vor pleca la Thor ! tu esti printre noi pozitionat bine , te intreb daca doresti sa vi la noi ?

In cazul in care va bate gandul ca noi nu am jucat fair-play in situatia asta.. :))
 
Ultima editare:

DeletedUser46563

mrwhiskers cel care acum incearca sa pozeze ca nevinovat si care incearca sa arunce toata vina pe cei din Thor. Asta da aliat de incredere! :)))))))

Screenshot_4.jpg
 

DeletedUser5596

atata vorbarie pt nimic...tribu de pe locu 1 se bate cu triburi de pe locurile15-20...scor sate 1-1 nu prea sunt multe de discutat
 
Sus