ROMA vs. Mvp s + THOR

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Vorbarie pt nimic, da. Replica venita din partea unui jucator din mvp, adica aia care au inceput cu sifoanele. :rolleyes:
 

vykyng

member
Scor reacție
0
atata vorbarie pt nimic...tribu de pe locu 1 se bate cu triburi de pe locurile15-20...scor sate 1-1 nu prea sunt multe de discutat
de fapt,scorul dintre thor si roma este 2-0 doar ca nu prea apare in statistici atunci cand va concediati membri sau dati inceput nou.
 

DeletedUser46563

Si cand te gandesti ca si-au concediat jucatorii pt ca nu au vrut sa trimita sprijin inamicului.... :)))))
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
de fapt,scorul dintre thor si roma este 2-0 doar ca nu prea apare in statistici atunci cand va concediati membri sau dati inceput nou.


Suntem conștienți că avem noobi, e început de lume, suntem 4 triburi, o să mai reducem din ei. Dar macar știm că noobi noștri nu fac parte din conducere.
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Hai cu succes pentru fratii mei din Roma! :*

Cineva sa-i aduca astuia servetele, aparent este foarte pup`n`curist si trebuie sa se stearga la bot mereu :), ca de nu poate sa duca aceleasi produse de la o adresa la alta, fiecare adresa cu condimentele ei :)
 
Ultima editare:

DeletedUser47803

am ras cu pofta....multumesc pentru o seara mai buna :D.....acum o sa ma bag si eu ca musca-n lapte :D
in primul rand thor e 0...pe oricare lume intra dispare....pe L53 GENTLE i-a scos de 2 ori :)))....la inceputul lumii le-a dat cu harta in cap, iar a 2-a ora, dupa ce s-au reorganizat, cica, acum o luna, definitiv ...la un singur organizat s-au luat peste 100 de sate...nu cunosc pe nimeni de acolo dar din ce am vazut sunt un trib de crescut sate pentru altii.
in schimb roma are cativa jucatori buni, dar si multi pp-isti si in plus joaca destul de murdar...dupa ce am terminat-o cu L51 am postat in mai multe locuri ce s-a intamplat, chiar a fost un scandal marisor, dar nimeni nu a ascultat si acum o patiti pe pielea voastra fraierilor...
am o curiozitate...roma united si aka au intrat ca aliati pe lumea asta?...prea s-a nimerit fiecare cu continentul lui + alte argumente.
 

DeletedUser41586

Cineva sa-i aduca astuia servetele, aparent este foarte pup`n`curist si trebuie sa se stearga la bot mereu :), ca de nu poate sa duca aceleasi produse de la o adresa la alta, fiecare adresa cu condimentele ei :)

Du-te ba retardel in treaba ta, te bagi ca tampitu in seama
 

DeletedUser48286

Bai SiCkOsS, esti mereu on pe forum, unde dau sa citesc si eu ceva pe tine te gasesc mereu. Mai ia o pauza in *** de terminat. Daca nu ma insel nici nu joci pe lumile astea iar daca joci ai alt nick. Clasic unui rupt ca tine.
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
ce de fani avem pe aici :D
fanul nr1 lipseste
fanul nr2 hakusho
fanul nr3 si fratele nostru sickoss..

lista e deschisa :p

Pana atunci certati-va in alta parte nu la razboiul nostru. Maine probabil vor aparea si statisticile. Nu am vrut sa le pun dupa organizatul mvp+thor asupra noastra ca nu aveam ce :)) Rezultatul a fost de 0 sate cu toate ca noi jucam 80% atac.
pff....m-am scapat, dar atat timp cat primim deff din thor ce rost ar mai avea sa facem si noi trupe deff..
 
Sus