Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser47488

Rog sa numai lase comentarii aici amatorii de triburile.ro si cei care nu au treaba in prezent cu lumea 53!

mda.png
 

DeletedUser48234

am luat sate numai de la dusmani,cand erau activi si la organizate :))) nu am luat nici un barbar,se vede ca nu sti statisticile :( Mai bine te pregatesti de 57
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
lasa-l ca e ocupat sa o ia pe coaja si pe 51 :)) de la aka :))))))))
poate intri in toamna cu gasca ta roma :)) sa va invat cum se joaca ,asa cu echipe cum va place voua
 

DeletedUser47488

stiu...am vazut si realizarile de pe celalalt cont, erau prea multe postari...oricum ca idee nu ai reusit sa ia peste 200 sate pe nici un cont. poate reusesti pe 53:oops:
 

DeletedUser47387

lasa-l ca e ocupat sa o ia pe coaja si pe 51 :)) de la aka :))))))))
poate intri in toamna cu gasca ta roma :)) sa va invat cum se joaca ,asa cu echipe cum va place voua

latri degeaba bai noobule... deja ajungi ca sickos

Unde esti pe harta?

la margine...te astept si pe tine cat de curand:))

Asta nu e contul meu original :)) Cauta MariusBr7 impreunat :) fara spatiu...contul asta care e acum pe 53 s-a numit adrian z345 si a fost renumit in MariusBr 7 ca sa nu-mi pierd statisticile de pe speed ca sunt si eu in top 10 in romania! slabut...

hai ma ca deja nu te mai credem...dute inapoi in pestera ta ca acolo tilocul...nu stiu la ce ai iesit:)))
 

DeletedUser48234

stiu...am vazut si realizarile de pe celalalt cont, erau prea multe postari...oricum ca idee nu ai reusit sa ia peste 200 sate pe nici un cont. poate reusesti pe 53:oops:

eu sunt starter ma plictisesc la 100 de sate...dar aici joc cu coplayer si am format o familie(gentle) in care nu ati fost niciodata si nici nu veti fi :)
 

DeletedUser48234

latri degeaba bai noobule... deja ajungi ca sickos



la margine...te astept si pe tine cat de curand:))



hai ma ca deja nu te mai credem...dute inapoi in pestera ta ca acolo tilocul...nu stiu la ce ai iesit:)))

am iesit pentru noobi ca tine :))) sa le dau valoare
 
Sus