Harta RO53

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
O sa astept un mesaj de la conducatorii celor 3 triburi sa confirme inainte de a modifica.
 

DeletedUser45667

Rog un moderator sa sterga bazaconiile celor care nu sunt in stare sa dea dovada de maturitate in a posta hartile necesare acestei lumi.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Rog un moderator sa sterga bazaconiile celor care nu sunt in stare sa dea dovada de maturitate in a posta hartile necesare acestei lumi.

Nu iti permit, sub nicio forma sa vorbesti asa despre o munca facuta benevol de mine.
In egala masura pune in cererea ta, barbarizarea tribului Gentle pentru ca nu e in stare sa dea dovada de maturitate in respectarea angajementelor luate pe aceasta lume.

Cu drag!
 

DeletedUser45667

Titlul acestei sectiuni e Harti Ro53, nu Creatii de pokemoni sau Creatii in Paint. Daca nu poti respecta titlul, nu posta sau cere stergerea sectiunii.

E bine ca a dat Green dovada de maturitate. Pana sa te uiti la paiul din ochii altora, priveste la barna din ochii vostri.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Hai cu plansul

Vezi ca iti plang anonimii pe aici si nu invers. In plus as vrea ca acest topic sa ramana curat.
Aceasta este ultima mea postare pe acest topic.
In semn de protest hartile vor afisa Pokemonii Gentle timp de 3 zile pentru ca alti membrii ai jocului sa le vada, dupa care vor reveni la normal.
 

DeletedUser45667

Sper sa fie vazute intai de adminii acestui joc. Vrei protest? Iesi in strada. Multa bafta.
 

DeletedUser43947

Bine că nu vrei să fie văzute de adminii de pe Grepolis.:rolleyes:
Hai lăsați-ne că ne-ați umplut de baftă până acum, cred și eu că vă permiteți acum să stați pe extern satele de lângă noi erau deja blindate, trenurile pregătite :))
O plăcere să tastezi pe extern :D
 

DeletedUser45667

Nu e vina mea ca unii din dintre voi se comporta ca si cum ei ar stapanii lumea. Nu puteai sa mai ii scoti din arogante si aere de superioritate. Acum sa ii vedem.
 

DeletedUser43947

Sigur, mergeți cu poveștile astea la gradiniță.
Cum dracu se face că toți suntem aroganți și noi, și Thor.
Când luptam cot la cot pe tranșee nu mai eram „stăpânii lumii”, nu ziceați nimic. V-ați văzut cu sacii în căruță și pac, v-a apucat judecata..
N-aveți idee câte minciuni s-au aruncat și încă se aruncă, dar nu-i problemă că există niște conversații. Alea nu se șterg.
Până atunci vă rugăm să ne ajutați cu găsirea acestui om, citește externul, stă pe joc dar tace mâlc.
1munjq.jpg
 

DeletedUser3547

Care e recompensa? Cred ca l-am vazut cum cotrobaia in supermarket-ul saracilor(ghena de gunoi). Sper ca isi cauta integritatea nu altceva.
 

DeletedUser45667

Cam rar am luptat noi cot la cot. Ca v-am salvat sezutul de multe ori, e altceva. Nu Alin a ales sa rupa alianta ci noi, ceilalti membri din trib. Care nu am fost de acord cu conditiile voastre de fuziune. Degeaba va luati de el, nu el e omul pe care il cautati. Cei pe care ii cautati sunt cam toti din top30 din Gentle. Credeati ca suntem prosti ca SH-ul cand i-ati prostit pe final de lume sa va treaca la nume si sa va dea si voua drept de victorie. Nu a iesit tura asta. Poate pe alta lume.
 

DeletedUser43947

Cine ai fost tu pe 42 și ce ai făcut tu pe 42 dacă știi așa de multe.
Ori ai fost în tabăra pierzătorilor, ori în cea a celor care încă purtau dușmănie pentru războiul de la începutul lumii (ăia ciudoși, minoritarii) ori vorbești din auzite de la marele ralf10, care-și asumă peste tot ce ne-a făcut el nouă :)))
Oarecum din ce ai scris tu, întrucât chipurile Alin ar fi fost cel care s-a opus măsurilor voastre pe el l-am prostit sau cum ?
Vezi că în top 30 din Gentle sunt ăia luați din 4fun și winter pe care spunea Alin și cu elijah că-i bagă la interne, cum se liniștesc apele, iar eu spre deosebire de voi nu vorbesc din cărți ci din conversațiile salvate.
Ba nu, cu el am bătut palma, datorită lui alianța a luat formă, el și elijah ne-au promis marea cu sarea.

Probabil și ăia din Thor au prostit SH-ul de le-ați dat backstab. :rolleyes:
 

DeletedUser48234

Inafara de fotografii in paint nu stiti sa faceti nimic :))) Oricum trebuie sa ai talent sa dai backstab,te pup maram :*
 
Scor reacție
98
Cine ai fost tu pe 42 și ce ai făcut tu pe 42 dacă știi așa de multe.
Ori ai fost în tabăra pierzătorilor, ori în cea a celor care încă purtau dușmănie pentru războiul de la începutul lumii (ăia ciudoși, minoritarii) ori vorbești din auzite de la marele ralf10, care-și asumă peste tot ce ne-a făcut el nouă :)))
Oarecum din ce ai scris tu, întrucât chipurile Alin ar fi fost cel care s-a opus măsurilor voastre pe el l-am prostit sau cum ?
Vezi că în top 30 din Gentle sunt ăia luați din 4fun și winter pe care spunea Alin și cu elijah că-i bagă la interne, cum se liniștesc apele, iar eu spre deosebire de voi nu vorbesc din cărți ci din conversațiile salvate.
Ba nu, cu el am bătut palma, datorită lui alianța a luat formă, el și elijah ne-au promis marea cu sarea.

Probabil și ăia din Thor au prostit SH-ul de le-ați dat backstab. :rolleyes:


Nu rezolvi nimic cu asta.. am repetat tuturor, nu voi baga niciodata jucatori activi la interne, sincer, iti poate confirma oricine din Gentle ca v-am tinut partea in treaba cu fuziunea, dar multi de la noi nu v-au vrut. Bafta la posturi, vad ca te pricepi bine la asa ceva..
 
Sus