(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser3547

Asa asa mai latra putin <3
penibili sunteti maaaaaa,ati ras de zig la inceput,v-a venit randul
lasane frate cu etica,da intradevar e adevarat ce spui tu acolo cu romania. dar nu e relevant cu ce s-a intamplat aici
voi ati venit cu pretentii de conducere,schimbarea numelui la trib ,pai ma tu ce voiai sa termini lumea? sa iei trofeu? ce ai facut tu pe lumea asta? ai luat barbare si atat asa ca ciocul mic si lasa morala,nu mai suferiti atata

Tu intrebi pe altii ce au facut pe lume ma? Nu ti rusine? Ba de unde v-ati gasit tot acum sa va dati smecherasi.
Loc Nume Trib Puncte Sate Puncte pe sat
270 alex2peu Gentle 17.375 2 8688
Bottom line:
- a fost un deal facut.
- a fost respectat cat timp a fost in favoarea voastra
- 3-4 i-au tras dupa ei si pe cei pe care ii credeam respectabili.

Crezi ca e prima oara cand trecem prin asta? Green e tot aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48152

Caracterul oamenilor se vede inclusiv intr-un joc...
De ce castiga psd-ul alegerile si de ce Romania este in rahat de 27 de ani? Pentru ca cei ce conduc Romania sunt asemeni majoritatii celor care-i voteaza...adica oameni de nimic, oameni cu o calitate morala precara, oameni fara caracter, oameni care se vand pe ei si familia pentru un kilogram de zahar si un litru de ulei...oameni ca unii din acest joc, oameni ca voi, "Gentlemanilor".
Sunt constient ca nu o sa intelegeti nimic din ce am scris mai sus pentru ca ati lipsit la lectia de etica.
Felicitari pentru ca o sa castigati un nimic!

tu vorbesti? L42 te urmareste!!!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Sincer, lipsa voastra de caracter nu vine din faptul ca ati rupt alianta (am fost pretentiosi, nu v-a convenit, ok). Dar ce ati facut voi a intrecut orice limita a lipsei de bun simt. Sa dai termene de 2 ore pentru decizii unor aliati si dupa sa le declari razboi, avand totul pregatit deja.. daca tie ti se pare normal orice din asta, eu ma retrag de pe acest forum.
 

DeletedUser45667

Este foarte interesant cum apar mereu in situatii din acestea tot felul de psihologi, carturari si oameni de stiinta. Cei ce detin adevarul absolut. Imi pare rau ca nu ne ridicam la standardele voastre.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Este foarte interesant cum apar mereu in situatii din acestea tot felul de psihologi, carturari si oameni de stiinta. Cei ce detin adevarul absolut. Imi pare rau ca nu ne ridicam la standardele voastre.
Ce prosti si nesimtiti suntem <3 tupeu pe noi,cum sa nu acceptam sa schimbam numele tribului,ca doar ei au facut toata munca,noi am stat la soare
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce prosti si nesimtiti suntem <3 tupeu pe noi,cum sa nu acceptam sa schimbam numele tribului,ca doar ei au facut toata munca,noi am stat la soare

Daca o sa citesti ce am scris eu, o sa vezi ca nu asta era ideea.

Oricum, atat tu, cat si richard lionhearth mi-ati raspuns la intrebare, deci va urez o seara buna si felicitari pentru ... voiam sa zic castigatea lumii, dar momentan va felicit doar pentru aceasta manevra.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Daca o sa citesti ce am scris eu, o sa vezi ca nu asta era ideea.

Oricum, atat tu, cat si richard lionhearth mi-ati raspuns la intrebare, deci va urez o seara buna si felicitari pentru ... voiam sa zic castigatea lumii, dar momentan va felicit doar pentru aceasta manevra.
Imi pare rau de tine,dar raspundem si noi cu aceeasi moneda la comportamentul si replicile de huligani ale colegilor tai ,au rupt lesa si ham ham acum
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Este foarte interesant cum apar mereu in situatii din acestea tot felul de psihologi, carturari si oameni de stiinta. Cei ce detin adevarul absolut. Imi pare rau ca nu ne ridicam la standardele voastre.
Te inteleg, "viata e greu" dar vom incerca sa te scuzam. E greu sa te ridici la standardele noastre, intelegem, de accea nici nu mai incerca, vorbeste cu colegii tai de trib care sunt mai pe nivelul tau.
 

DeletedUser45667

Felicitari. Nu ma voi cobori la acel nivel de a jigni pe vre-unul dintre voi.
 

DeletedUser48236

28u43dx.png

Dati-le niste servetele la cei din green ca am auzit ca au rupt stocurile de azii noapte de plans.


Numai sunteti voi marii conducatori ai tribului green ??? Atotstiutori si atotputernici.... vi sau intors pe nas toate figurile care le aveati cu simpli jucatori.
Nu mai tine acum politica tribului de inobiliare interna ?
Din acelasi motiv pentru care am plecat cu alde ingerasa din green din acelasi motiv vau declarat razboi pentru ca aveti figuri p burta goala . Haii noroc acum veniti cu polemici legate de situatia Romaniei pana acum erati unguri :))))

P:S poate o aduceti cu picioarele pe pamant p alex02dsa din viziunile ei cu bani p insule exotice, cu razboiul acesta. :)))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Lasa-l ca e suparat....a schimbat hartile,sunt pokomenii gentle <3 hahaha frustrarea a atins cote alarmante
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
E doar un joc, nu castiga nimeni nimic..pixelii aia pe care ii numiti "sate" vor disparea ... Dar caracterul il pastrati cu voi toata viata :))
Si e unul cam jegos
Eu vorbesc dintr-o postura total impartiala, si cu o indiferenta maxima fata de joc si de caracterele ce se mai perinda pe aici :)
N-am investit prea mult timp, bani nici atat . Nu ma intereseaza cine castiga si cine nu...pentru ca in fapt, nu se castiga nimic aici , doar se pierde :) Am intrat sa mai dau cate un click, dupa nu stiu cati ani de pauza, si, dupa ultimele evenimente, am inceput sa regret acest lucru. Jocul inca este infectat cu personaje fara caracter .
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Dati-le niste servetele la cei din green ca am auzit ca au rupt stocurile de azii noapte de plans.


Numai sunteti voi marii conducatori ai tribului green ??? Atotstiutori si atotputernici.... vi sau intors pe nas toate figurile care le aveati cu simpli jucatori.
Nu mai tine acum politica tribului de inobiliare interna ?
Din acelasi motiv pentru care am plecat cu alde ingerasa din green din acelasi motiv vau declarat razboi pentru ca aveti figuri p burta goala . Haii noroc acum veniti cu polemici legate de situatia Romaniei pana acum erati unguri :))))

P:S poate o aduceti cu picioarele pe pamant p alex02dsa din viziunile ei cu bani p insule exotice, cu razboiul acesta. :)))
Vezi ca asculti pe satelitul rusilor si esti dezinformat dar te poti crede in continuare gaura din covrig, ca pana la urma asta esti, o gaura.
De ingerasa nu o sa comentez pe forum aici. Pentru cine a jucat acest joc mai mult de 2 ani, istoria si-a spus cuvantul.

Te legi iarasi de viata personala, dar o sa-ti raspund ca sa intelegi cat de gaura esti. In locul tau nu as intra pe acest teren pentru ca esti in mod clar in dezavantaj. Apropo, c'est moi, emi, je m'en fiche.

Lasa-l ca e suparat....a schimbat hartile,sunt pokomenii gentle <3 hahaha frustrarea a atins cote alarmante
Am inteles, ironia nu e punctul tau forte si nici cu fineturile nu stai foarte bine. Hartile nu sunt ceva ce "ti se cuvin" pentru ca esti tu alex2peu, ba din contra, eu platesc pentru serverul respectiv ca sa isi permita un nimeni in drum dintr-o comuna uitata de lume sa faca judecati de valoare. Nu mai vorbesc de munca in programul respectiv, atat a mea cat si a altora, dar nu stii tu de astea, vezi-ti de triburile tale si nu mai pomeni de harti.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Iti bati capul degeaba cu raspunsuri elaborate :)
O sa vina cu o replica care contine formula de adresare "ba" :))
Si iti dai seama ca ai pierdut timpul cu cine nu trebuia :))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
De ce ? e ilegal sa pomenesc de harti? Iti arati neputinta prin atacurile astea haha,sunt la generala <3 Esti copil,le-ai scos pentru ca nu ti-a convenit ca ati luat-o in barba,se intampla,nu trebuie sa plangi,faci risipa de servetele,ridicate si mergi mai departe
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Iti bati capul degeaba cu raspunsuri elaborate :)
O sa vina cu o replica care contine formula de adresare "ba" :))
Si iti dai seama ca ai pierdut timpul cu cine nu trebuia :))
Ne scutesti? E un joc,trateaza-l ca atare ,uite unde erau laudatorii green ,aroganta voastra se plateste,nu e nimic altceva la mijloc,cand stii ca n-ai facut mare branza,stai in banca ta nu te dai smardoi fara o chifla in stomac
 

DeletedUser47387

Ne scutesti? E un joc,trateaza-l ca atare ,uite unde erau laudatorii green ,aroganta voastra se plateste,nu e nimic altceva la mijloc,cand stii ca n-ai facut mare branza,stai in banca ta nu te dai smardoi fara o chifla in stomac

du-te ma... ca tu tare multe ai facut...defapt sa fi bufonul tribului e obositor:))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu ma refeream la Gaby neaparat,nu stiu daca a jucat/joaca cu green
Cat despre mine nu stii tu ce am facut sau nu :)
 
Sus