Harta RO53

DeletedUser45667

tu compari SH cu voi ? :)) SH ii trib care sa tinut de cuvant cand sa stabilit ceva , chiar daca unii au dorit razboi nu sa facut asta , aici la voi ii un trib condus de 2-3 pokemoni care au dorit sa dea back si asta sa intamplat , mare branza ... pe o alta lume o sa mai intrati in formula asta ? cred ca nu .. si daca intrati o sa fie macel :D




mi-a facut placere sa te vad la interne acolo ... chiar ai aratat ce poti pe harta :))) 1-2 recuperari si ai parasit contu ...


*vezi ca ii karma nu kharma , nhoobule
Au mai fost razboinici ca tine. Chiar si pe lumea asta. Acum sunt la margine sau cu conturile sterse. Acum cu siguranta ne vom lasa cu totii de alte lumi, ne temem sa nu fim macelariti. Cineva zicea odata sa te temi mereu de cei tacuti. Ei fac actiunea, nu cei care fac amenintarile si suna din trompeta. Noapte buna :)
 

DeletedUser13059

esti prea bun pentru noi,nu ai treaba cu dt-ul? ....ce rost are sa vi aici

am avut dar a fost prea izi ... voi sunteti mai buni ? poate ducem tunurile aici sa vedem ce stiti :D deci daca mintea aia a ta spune ce este nevoie o sa iti arat si eu ce pot sa fac ..


Au mai fost razboinici ca tine. Chiar si pe lumea asta. Acum sunt la margine sau cu conturile sterse. Acum cu siguranta ne vom lasa cu totii de alte lumi, ne temem sa nu fim macelariti. Cineva zicea odata sa te temi mereu de cei tacuti. Ei fac actiunea, nu cei care fac amenintarile si suna din trompeta. Noapte buna :)

deci acest mesaj este o invitatie aici ? eu nu sunt zmeu ... eu sunt noob , cei contra care am jucat iti pot confirma asta , chiar si colegii tai pentru ca ii cunosc pe majoritatea , asa ca oricand doresti sa ma trimiti la margine sau sa sterg contul , cu mare drag doresc sa o vad si pe asta :)) pana atunci vezi sa nu ajungi la interne pentru mesaje scrise aiurea pe extern ca risti sa iti faci rau tie si celor din jur :D

nici nu stiu de existenta ta pe acest joc , poate imi zici cu ce nume te gasesc si de restul ma ocup eu , tu doar sa imi arati pe harta chestiile alea cu marginea si stersul
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu trebuie sa imi demonstezi mie nimic :) Conteaza ce crezi tu,nu ce cred altii despre tine
 

DeletedUser13059

ca62b56c75eb495e9e5274cb2e5024aa.png


cum ma asteptam , doar un noob :) pai tu cu 3,7 mil inamici invinsi la 141 sate imi zici mie de trimis la margine si stergere cont ? :)) la ce vad eu aici am nevoie de un cont cu 30-40 sate si te fac sa disparti de pe extern la fel ca restu care au mai zis nebunii de genu iar la final nu au mai venit pe aici sa repete acele vorbe


Nu trebuie sa imi demonstezi mie nimic :) Conteaza ce crezi tu,nu ce cred altii despre tine

ti-am zis , daca vrei actiune spune si o sa primesti :)) las L54 , deteul si asa sunt praf si nu mai ii atractie acolo avand in vedere ca ei nu sunt capabil sa inobileze 1 sat la organizate iar noi tot peste 100 pe marele trib ... crezi ca tu o sa joci mai bine ca platforma lor de trimis atacuri care nu face fata ? :)) eu zic ca nu ...
 

DeletedUser45667

deci acest mesaj este o invitatie aici ? eu nu sunt zmeu ... eu sunt noob , cei contra care am jucat iti pot confirma asta , chiar si colegii tai pentru ca ii cunosc pe majoritatea , asa ca oricand doresti sa ma trimiti la margine sau sa sterg contul , cu mare drag doresc sa o vad si pe asta :)) pana atunci vezi sa nu ajungi la interne pentru mesaje scrise aiurea pe extern ca risti sa iti faci rau tie si celor din jur :D

nici nu stiu de existenta ta pe acest joc , poate imi zici cu ce nume te gasesc si de restul ma ocup eu , tu doar sa imi arati pe harta chestiile alea cu marginea si stersul

Nu ma intereseaza cine esti, ce ai facut, ce faci si nici ce vei face. Eu am spus un lucru, ce intelegi tu, nu imi pasa. Fiecare intelege ce e in stare sau ce poate. Nu imi purta tu mie grija. Te invit sa iti pui amenintarile in practica. Invata-ma sa joc triburile :)
 

DeletedUser13059

triburile nu se invata , inca odata imi arati cat de noob esti .... imi zici si mie ce ai de invatat ?
 

DeletedUser45667

cum ma asteptam , doar un noob :) pai tu cu 3,7 mil inamici invinsi la 141 sate imi zici mie de trimis la margine si stergere cont ? :)) la ce vad eu aici am nevoie de un cont cu 30-40 sate si te fac sa disparti de pe extern la fel ca restu care au mai zis nebunii de genu iar la final nu au mai venit pe aici sa repete acele vorbe

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase. Arata ce poti si de ce esti in stare. Mai ai si altele?:)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
alex02dsa pune naiba hartile sa vada lumea cum arata, ce esti asa frustrat ? toata lumea si-a dat seama ca ai facut asta pt ca esti necajit :) ha pune-le odata sa vedem ce si cum sau da-ti "demisia" daca numai esti in stare
p.s: puneti si o statistica :D

Hai ca va ajut eu, daca nu sunteti in stare sa va faceti si voi o harta

3fe6524c8f194a9c8da88b99b3b26a4f.png
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Hartile au revenit la normal si au fost reactualizate. Se vor reactualiza acum dupa programul obisnuit.
O sa tin cont pe viitor de ce s-a comentat aici.

Cu drag!
 
Sus