Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47776

Noi ne batem joc de voi de fiecare data , nu sunteți in stare sa luați 1 sat de la noi :))))

=)), ne compari cu deteu ? parca ei sunt tribul care nu ia sate la organizate :p. Apropo ti-a dat voie cavalerul pe extern ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

ajungem langa voi dupa ce dispare dt-ul in curand,vedeti voi atunci daca luam noi sate de la voi sau nu,esti doar un frustrat ce habar nu ai cu ce se mananca jocul,tu si dk-ul vostru plin de noobi nu o sa aveti niciodata ce sa ne faceti noua,hai dispari d.aici ca deja esti prea penibil
vin langa voi in curand :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Noi ne batem joc de voi de fiecare data , nu sunteți in stare sa luați 1 sat de la noi :))))

stiu ca va bateti joc :) doar atat puteti face impotriva noastra sa stati in spatele monitorului si sa scrieti injuraturi pe conferinte :)) intr-o vreme te dadeai mare si tare ca o sa ne vedem in bucuresti cand am mers la intalnirea tribala , inca odata ti-ai batut joc de noi si nu ai venit :( la fel si mafeoso , inca ma si uitam cum vedeam cate un taxi daca coboara insfarsit deteul , asta e ...


pana atunci vad ca ai 2 nume care iti sunt dragi

#MZgubea
#MD4alicios


sincer sa fiu voi sunteti asa de mici mici incat nu va dati seama de rezultatul care urmeaza pe aceasta lume , cand o sa cresti mare o sa iti arat si tie niste discutii interesante de pe aceasta lume .... pana atunci vorba aia


"Faceti cheta , ursu a dublat oferta , nu mai ramane 200 , vreau 400"
 

DeletedUser48109

pe bune acum... eu chiar nu va inteleg.... refuz sa cred ca voi chiar n-aveti o particica din creier.... cum naiba sa mai aveti sperante ca voi veti castiga lumea... slabi rau.... pai daca intram pe speciala dupa o zi nu mai aveati sate...
 

DeletedUser48299

pe bune acum... eu chiar nu va inteleg.... refuz sa cred ca voi chiar n-aveti o particica din creier.... cum naiba sa mai aveti sperante ca voi veti castiga lumea... slabi rau.... pai daca intram pe speciala dupa o zi nu mai aveati sate...


si tu find ?
 

DeletedUser48109

fiind "Scofield is back" .... v-au supraestimat cativa colegi din pacate....nu prea e parte de show ...
 

DeletedUser48123

Da ce ati facut măi potârnichiilor?:))Dati organizat pe DK cu 2-3000+ fulluri si iesiti pe minus?:))) parsons nu prea am auzit de contul tau probabil e cont suport de deff :p

P.s. Am auzit ca azi era un val ce venea de mătura 100+ sate ...v-ati mutat cumva pe 57 si ati dat acolo deja? :))

Aa..sau s-a defectat #daitarecuscriptul?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Parte 1:
Triburi: REVO, .REVO., REVO., REVO.., H-54
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT.., -DK-, -DK- .

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 185
Tabăra 2: 126
Diferență: 59

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 36
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,349,056
Tabăra 2: 759,823
Diferență: 589,233

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 424,877
Tabăra 2: 339,685
Diferență: 85,192

chart



Eu vad ca e pe plus dar na... poate de la voi din groapa se vede altcumva :p

PS: script "estem" in deteu, chinezarii si alte ghidusii, ai gresit adresa :D.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48299

Parte 1:
Triburi: REVO, .REVO., REVO., REVO.., H-54
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT.., -DK-, -DK- .

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 185
Tabăra 2: 126
Diferență: 59

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 36
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,349,056
Tabăra 2: 759,823
Diferență: 589,233

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 424,877
Tabăra 2: 339,685
Diferență: 85,192

chart



Eu vad ca e pe plus dar na... poate de la voi din groapa se vede altcumva :p

PS: script "estem" in deteu, chinezarii si alte ghidusii, ai gresit adresa :D.



deci revin , anuntati-ma cand luati 1 sat de la mine , restu " ieste " can-can , sa nu vb de zek ... :)

dai tare cu scriptu :)))
 

DeletedUser47776

deci revin , anuntati-ma cand luati 1 sat de la mine , restu " ieste " can-can , sa nu vb de zek ... :)

dai tare cu scriptu :)))

Adica colegii tai care pierd sate nu conteaza, ei nu se pun la socoteala ? numai tu esti "miezul" sau cum vine asta ? Noobule, script se foloseste "la" tribul de noobi aka deteu\dekau. Prea te uiti in ograda noastra cand voi sunteti cei cu platforme si mai stiu eu ce :p. In rest, dovezi dragul meu nu acuzatii, noi am dovedit ca aveti chinezarii, se vede treaba ca e mare frustrarea pe la voi asa de mare ca deja visati cai verzi pe pereti.

PS: mai astept o circular bomba despre masoni, puteri mistice samd, aia de acum cateva zile nu ma impresionat ;)
 

DeletedUser48299

Adica colegii tai care pierd sate nu conteaza, ei nu se pun la socoteala ? numai tu esti "miezul" sau cum vine asta ? Noobule, script se foloseste "la" tribul de noobi aka deteu\dekau. Prea te uiti in ograda noastra cand voi sunteti cei cu platforme si mai stiu eu ce :p. In rest, dovezi dragul meu nu acuzatii, noi am dovedit ca aveti chinezarii, se vede treaba ca e mare frustrarea pe la voi asa de mare ca deja visati cai verzi pe pereti.

PS: mai astept o circular bomba despre masoni, puteri mistice samd, aia de acum cateva zile nu ma impresionat ;)


cate sate din ce sau luat din dk ati reusit sa tineti ? iti spun eu doar 2 , dar din asa zisu vostru organizat , ala sa ma scoateti pe mn
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
Adica colegii tai care pierd sate nu conteaza, ei nu se pun la socoteala ? numai tu esti "miezul" sau cum vine asta ? Noobule, script se foloseste "la" tribul de noobi aka deteu\dekau. Prea te uiti in ograda noastra cand voi sunteti cei cu platforme si mai stiu eu ce :p. In rest, dovezi dragul meu nu acuzatii, noi am dovedit ca aveti chinezarii, se vede treaba ca e mare frustrarea pe la voi asa de mare ca deja visati cai verzi pe pereti.

PS: mai astept o circular bomba despre masoni, puteri mistice samd, aia de acum cateva zile nu ma impresionat ;)

oare asta cum se numeste http://prntscr.com/exxkac ? intreb si eu .. :)
 

DeletedUser48109

@Hannibal n-ai cum sa auzi de contul meu din moment ce tu nu esti nici macar in top25, ce sa mai vorbim de top5....

P.S: Recent s-a schimbat numele la cont ;). Oricum tu ti-ai cam luat-o peste tot... remember speciala... cum ai venit la maull plangand ca te ataca HAOS :))
 

DeletedUser47776

oare asta cum se numeste http://prntscr.com/exxkac ? intreb si eu .. :)

Nu intreba ca te ofilesti de mic, sti aia cu oamenii curiosi ? =))

PS: Masters nu mai plange pe forum, noi si daca luam un singur sat tot ieseam mai bine decat voi, te lauzi cu recuperari ?, bv "incredibila performanta", satele tot le-ati pierdut, trupele de pe ele au disparut, ce vrei mai mult de atata ? daca va luam toate satele si le si pastram noi cu cine ne mai distram, noabelor ?
Hannibal, ia bincolu sa urmaresti contul scofield is back, e prea sus in clasament in topul ala unde nu prea se vede deteu ce sa mai vorbim de dk :p:p:p
 

DeletedUser48123

Nu intreba ca te ofilesti de mic, sti aia cu oamenii curiosi ? =))

PS: Masters nu mai plange pe forum, noi si daca luam un singur sat tot ieseam mai bine decat voi, te lauzi cu recuperari ?, bv "incredibila performanta", satele tot le-ati pierdut, trupele de pe ele au disparut, ce vrei mai mult de atata ? daca va luam toate satele si le si pastram noi cu cine ne mai distram, noabelor ?
Hannibal, ia bincolu sa urmaresti contul scofield is back, e prea sus in clasament in topul ala unde nu prea se vede deteu ce sa mai vorbim de dk :p:p:p


Ce sa urmaresc la el ?:))) ca a crescut doar din interne si a mai si pierdut sate?:))

Băi ferme noabe, daca noi aveam cu 4000 de sate mai mult ca voi, acum iar dadeati delete ca pe alte lumi:))) asa cum va place voua:)) dar acum ati descoperit "#datarecuscriptu" si ati bagat salariile la inceputul lumii in joc:)))
 
Sus