»NiP vs TW

DeletedUser47018

Pai cine sa te bage in seama ?
Astia care nu joaca ? :))
Pufoasa si Testament :)))))))))))
Cuplul anului 2018 =)))
Ca al anului 2017 e luat de Salvatrucha si Doidedoi incontestabil :D
 

DeletedUser48165

ba voi nu stiti decat sa mancati rahat turcesc.......40 de sate au fost saltate la schimbarile de trib si va dati mari jucatori......pe langa ca umblati cu cioara vopsita mai sunteti si tari in gura.....era de apreciat daca chiar faceati ceva remarcabil.....oricum no comment

app rock incepi sa te dai pe brazda bv incepi sa ai ceva respect din partea mea nu stiu cat de mult conteaza asta pentru tine dar ai ceva;)
 

DeletedUser47018

ba voi nu stiti decat sa mancati rahat turcesc.......40 de sate au fost saltate la schimbarile de trib si va dati mari jucatori......pe langa ca umblati cu cioara vopsita mai sunteti si tari in gura.....era de apreciat daca chiar faceati ceva remarcabil.....oricum no comment

app rock incepi sa te dai pe brazda bv incepi sa ai ceva respect din partea mea nu stiu cat de mult conteaza asta pentru tine dar ai ceva;)

Scuze ca intervin putin aici...
Dar tu cine esti ?
Cine te recomanda ? :))
TW a devenit ISY nr. 999999999999999999999999 :)))
Cum asa ?
Nu puteti singurei pe harta ?
Care "cioara vopsita" ?
Exista vreo lume de la ro1 pana acum unde nu s-a intamplat cum se intampla acum in razboiul asta ?
Ar trebui sa fi invatat din greseli...sa incercati sa nu le repetati. Dar observ ca doar din gura stiti sa dati, pe harta oha :)
Aduceti pe marele n00bster sa va conduca, e jucator de echipa si scoate din mine de fier, aur :)) Jneboon !!!
Numai "jucatori"...1 si 1 !
 

DeletedUser13947

ne-aţi bătut prin recrutări..bv aveţi 1 leu de la mine
(puteţi zice ce o-ţi vrea, asta e realitatea şi faptele..oricum nu mă pasionează părerea voastră)

da, da, ştim sunteţi nişte zei
bla bla bla
 

DeletedUser47018

ne-aţi bătut prin recrutări..bv aveţi 1 leu de la mine
(puteţi zice ce o-ţi vrea, asta e realitatea şi faptele..oricum nu mă pasionează părerea voastră)

da, da, ştim sunteţi nişte zei
bla bla bla

Am auzit ca nu te primesc astia pe strand :))))))))))))))
Asa e ?
Oare din ce cauza ? :)))))))))))))))))
 
Sus