Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser48123

"Fratele" meu rosu (rosu de la atata frustrare) =)) la asta cine a stat sitter sa atace? =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vezi atașament 2112 Vezi atașament 2113 Vezi atașament 2114 Vezi atașament 2115

Cand eu sunt asa de bun incat nu am nevoie decat de o ferma, si o chestie elementara ca bonusul sa va culc in stil "mafeot" (stil mafeot ca era pe bonus, cum baga taxi atacurile :D).


Clap clap :))) ai avut si tu 4 atacuri si te crezi cel mai bun de pe server:))) si tie defapt iti sta D4 pe cont cand te pui sa dormi ca altfel iti iau astia toate satele :)))))
 

DeletedUser47776

Clap clap :))) ai avut si tu 4 atacuri si te crezi cel mai bun de pe server:))) si tie defapt iti sta D4 pe cont cand te pui sa dormi ca altfel iti iau astia toate satele :)))))

Cine sa-mi ia mie sat? Cand nu sunt singur vs un trib intreg, sansele sa-mi iei mie sat (excludem recuperarile) sunt egale cu 0, dovada o ai mai sus, spre deosebire de tine eu pot sa joc si cu o ferma in sat si tot nu-l pierd tie iti trebuie 20 de ferme cu paladin ca sa ai tupeu sa pui nume obraznic la sat. Uite ca sunt baiat bun si m-ai prins intr-o zi cu soare iti dau si un print sa vezi cum a "stat" D4 sitter la mine, sa apere, sa atace samd (astept sa-mi zici ca e photoshop :D).
6.jpg
 

DeletedUser48123

Mai taci ma noobule ca fara el esti mort, iti sta cu teamu nonstop:)) de nu ti-ar sta delicios pe cont, acum te bateai cu aia de prin GTG pe marginea hartii:)) cu cat il platesti sa iti stea pe cont si sa iti salveze satele?
 

DeletedUser47776

Trolololololololololololololo, trololololololololol am zis. Imi sta pe gratis, e baiat bun D4 cum am atacuri cum pasez sitterul la el, eu intru sa bate taleri atat :)).

Daca vrei iti las si tie sitter ;).
 

DeletedUser47776

Rectific: eu intru numai sa "bat" talerii, daca se ataca de pe Scofield sau este aparat acel cont, D4 e responsabil :))
 

hary10

member
Scor reacție
1
Cine sa-mi ia mie sat? Cand nu sunt singur vs un trib intreg, sansele sa-mi iei mie sat (excludem recuperarile) sunt egale cu 0, dovada o ai mai sus, spre deosebire de tine eu pot sa joc si cu o ferma in sat si tot nu-l pierd tie iti trebuie 20 de ferme cu paladin ca sa ai tupeu sa pui nume obraznic la sat. Uite ca sunt baiat bun si m-ai prins intr-o zi cu soare iti dau si un print sa vezi cum a "stat" D4 sitter la mine, sa apere, sa atace samd (astept sa-mi zici ca e photoshop :D).
Vezi atașament 2116
Este destul de logic,cine sa iti ia tie sat pentru moment cand tu ai in jur de 20 de sate pe granita si restul contului la caldurica.Mi-ar fi rusine sa ma afisez pe aici cu rapoartele colegilor tai si sa ma laud pe realizarile lor.Cand o sa ai 150 de sate pe granita atunci mai poti vorbi,pana atunci nu faci decat sa fi penibil.O zi frumoasa sa ai!
 

DeletedUser47776

Parte 1:
Jucători: Scofield is Back
Parte 2:
Triburi: DT

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 20
Diferență: 53

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 617,484
Tabăra 2: 169,477
Diferență: 448,007

chart

Mai are rost sa zic ceva hary? Uite ma laud cu realizarile mele, ce zici iti plac? Am zis sa nu ma laud cu faptul ca sunt jucatorul cu cele mai multe sate cucerite si pastrate in razboi dar na, daca tu insisti...

PS: Te rog sa mai verifici odata notiunea de granita si dupa aia sa te uiti pe harta la contul meu, tare imi e teama ca vei gasi mai mult de 20 de sate, destule incat sa stati cu satele full de deff sau sa activati sigilii in disperare cand atac din scurt :)))

PPS: Si daca tot crezi ca am prea putina granita am si "cateva" sittere care pot fi bagate in categoria "granita fara numar fara numar" :)))

58.jpg


Per ansamblu, sunteti mici copii pe langa mine, ca atare postez si trolez cum imi pofteste inima. Cand e de aratat pe harta ce pot, o fac in stil, te pupa LUCIfer.

split 1.png
 

DeletedUser48123

Iar vii noob cu realizarile lui delicios?:))) ti-a dat print mai demult cu sitterele lui si ai zis sa ti-l insusesti tu?:)))) nu iti mai fa split singur in marea albastra ca pe granita numai delicios te rezolva, tu esti noob

P.S. Lasa statisticile cu satele luate de la zumoku ca te faci de ras, ai luat si tu cateva sate intre ale tale in marea albastra si esti mare jucator:)) pe harta esti praf...noob...ce vrei tu esti:))
 

DeletedUser47776

Lol6.png
split 4.png


astea sunt mai vechi dar merg asa de incalzire :)) vrei sa zici ca am luat 53 de sate de la zumoku, vai de capu' tau mai noobule te culc cand am eu chef asa cum am culcat orice vedeta din dete, nu a existat organizat sa nu iau sate, ultima performanta a fost sat luat cu nobili trimisi de la 90 de ore (se stie el). In legatura cu satele de la zumoku, pai ma baiatule cand ala a avut nobili de la mine din scurt 5 minute dupa ce a iesit normal ca nu a facut nimica, eram pregatit pt mutariile voastre obosite, va rup pe harta de nu mai stiti de voi, daca vrei pun si o statistica cu trupele sparte ca agresor in luna iunie sa vad ce lacrimi iti vor da acolo :)))

Stiu e greu sa accepti, daca iti pun statistica si cu academiile deteului atunci presimt ca te pierd complet, sunt prea multe sate luate de mine din tabara voastra ca sa mai ai ce sa zici, nu pun la socoteala si satele luate de pe sitter ca atunci chiar imi pierd toti "fanii", raman sa joc singur :)) Iar mie nu imi sta nimeni sitter, am glumit cu tine ca imi esti simpatic :)), eu sunt cel care sta sitter nu invers, intelegi? Mai ai dreptul la o lacrima.

PS: Ultima aroganta, am primit mesaj cu 3 minute inainte sa intre nobilii, sa intru sa fac intrerupere, pana mi-sa dat sitterul, selectat satul samd, au mai trecut aprox 2 minute, pana la urma am ramas cu aprox 50 de secunde sa fac intreruperea, rezultatul il ai mai jos.

intrerupere5.png

Practic eu ma pot trezi la 6:59 sa fac intrerupere, defapt nici nu ma trezesc o fac cu ochii inchisi si dupa aia adorm la loc, prea slabi pt mine, astia sunteti voi :))

Hai inca o lacrima te rog :)), observ ca te cam roade frustrare, iar obsesia ta cu D4 e cam nesanatoasa, vrei ceva autograf de la el? Mesaj pe privat si te rezolv, iti dau unu si de la mine asa bonus sa ai ce pune in rama ;).
 

DeletedUser48123

Cum e sa fii asa noob? :))

Pai băi noob-ule, macar D4 a aratat ca e un adversar pe masura DT si DK, dar tu ce esti?:))) un noob venit de la "coada vacii" de pe la arabi? :))
 
Ultima editare de un moderator:

hary10

member
Scor reacție
1
Vezi atașament 2125 Vezi atașament 2126

astea sunt mai vechi dar merg asa de incalzire :)) vrei sa zici ca am luat 53 de sate de la zumoku, vai de capu' tau mai noobule te culc cand am eu chef asa cum am culcat orice vedeta din dete, nu a existat organizat sa nu iau sate, ultima performanta a fost sat luat cu nobili trimisi de la 90 de ore (se stie el). In legatura cu satele de la zumoku, pai ma baiatule cand ala a avut nobili de la mine din scurt 5 minute dupa ce a iesit normal ca nu a facut nimica, eram pregatit pt mutariile voastre obosite, va rup pe harta de nu mai stiti de voi, daca vrei pun si o statistica cu trupele sparte ca agresor in luna iunie sa vad ce lacrimi iti vor da acolo :)))

Stiu e greu sa accepti, daca iti pun statistica si cu academiile deteului atunci presimt ca te pierd complet, sunt prea multe sate luate de mine din tabara voastra ca sa mai ai ce sa zici, nu pun la socoteala si satele luate de pe sitter ca atunci chiar imi pierd toti "fanii", raman sa joc singur :)) Iar mie nu imi sta nimeni sitter, am glumit cu tine ca imi esti simpatic :)), eu sunt cel care sta sitter nu invers, intelegi? Mai ai dreptul la o lacrima.

PS: Ultima aroganta, am primit mesaj cu 3 minute inainte sa intre nobilii, sa intru sa fac intrerupere, pana mi-sa dat sitterul, selectat satul samd, au mai trecut aprox 2 minute, pana la urma am ramas cu aprox 50 de secunde sa fac intreruperea, rezultatul il ai mai jos.

Vezi atașament 2127
Practic eu ma pot trezi la 6:59 sa fac intrerupere, defapt nici nu ma trezesc o fac cu ochii inchisi si dupa aia adorm la loc, prea slabi pt mine, astia sunteti voi :))



Hai inca o lacrima te rog :)), observ ca te cam roade frustrare, iar obsesia ta cu D4 e cam nesanatoasa, vrei ceva autograf de la el? Mesaj pe privat si te rezolv, iti dau unu si de la mine asa bonus sa ai ce pune in rama ;).


Un lucru e sigur,macar pe forumul extern esti si tu activ!Cauta rapoartele si dupa alte lumii...poate mai gasesti ceva :))
 

DeletedUser47776

Cum e sa fii asa noob? :))

Pai băi noob-ule, macar D4 a aratat ca e un adversar pe masura DT si DK, dar tu ce esti?:))) un noob venit de la "coada vacii" de pe la arabi? :))

Joc de glezne am zis, ai inventat-o bine pe asta cu arabii, din pacate ai cam dat-o pe langa asa cum o dai si pe harta, am inteles ca nu ai tupu sa bagi nobilii pe D4 ;), e prea activ si nu te descurci? Nu are rost sa-ti explic pe ce sittere am stat miile de atacuri care le-am aparat nu m-au impresionat dupa cum vezi am timp si de extern, sa rad de cel mai mare noob de pe .ro. Cert e ca v-am trimis la nani pe fiecare in parte (se stiu ei, si sunt multi nene), cica se baga nobilii din pauza de bere, rezultatul a fost pe masura, marqu stie :))

Hary, treci de 100 de sate si mai vorbim, am mai multe sate cucerite din dete, decat ai tu pe tot contul :)) Printuri am garla toate de pe l54 fiecare atac penibil unde va culc a fost salvat, in caz ca veniti sa faceti gura ara baiatu antidot pt orice "durere". Daca te-ai fii uitat atent la cele 2 printuri ai fii vazut cum locul 1 respectiv 2 din dete au fost culcati in stil clasic. Clasic adica cu un split malefic facut de catre moi :p. Apropo de locul 1 in dete am vazut ca luna iunie a cam fost cum minus in fata, ce s-a intamplat acolo? :))

PS: Per ansamblu voi 2 va puteti lua de manuta, la nivelul meu nu sunteti si nu veti fi niciodata. Cei care stiu jocul, stiu la ce ma refer. Cu asta inchei ca prea am bagat in seama toti frustratii. Spor la dat din gura, inca nu ati demonstrat nimica pe l54 si tare imi e teama ca nu mai aveti mult timp la dispozitie (curand o sa va dati seama si de ce :D).
 

DeletedUser47776

Breaking news, deci ce pun acuma e live, pana cand intra nobilii la ora 23:30 :))

Hannibal tata, asta e de la sodli cu dedicatie, m-a rugat sa postez pt el, a zis ca nu are timp acuma de ramonica lui, nu mai poate de ras :)), postez si ma apuc si eu de ras. Daca mai faci gura dupa aceste 2 printuri atunci chiar esti o cauza pierduta.

sodli1.png
sodli2.png


PS: la mine nu e lauda e skill, am printurile si harta ca dovada, va propun sa nu mai atacati unde sunt eu sitter, de acum incolo o sa va zic din timp ca sa nu va mai faceti sperante, nu de alta dar nu luati sate, doar morcovul, ma intelegi :)) Gata, hai sa radem, split facut inainte sa lansezi nobilii, deci aici trebuie sa recunosc, sodli e mwp-ul pe ziua de azi :D Si cand te gandesti ca tigru a fost cel care a inceput ziua in forta cu 100+ reale pe un singru sat :)) (nu intru in detalii cei care joaca pe 54 stiu deja la ca ma refer)
 

DeletedUser47776

De printuri ce zici, ai varsat o lacrima ca nu-l iei? cel mai noob din curtea scolii tu esti. Ce sa inventez "pufosenie" mica si rea?

Cand ma laud eu am printuri ca dovada, aceste printuri dovedsc ce am zis ca fiind adevarat, in fine nu am pe cine sa conving, defapt nici nu incercam sa conving, imi place insa sa rad de voi, jucatori de duminica :)). Daca va pun sa faceti anumite chestii elementare ce tin de joc, incepe sa va iasa fum pe urechi si voi totusi aveti in continuare impresia ca e ceva de capul vostru, penibil. "Bo$$" un servetel ceva pt satul ce iti provoaca atatea lacrimi?
7.jpg

PS: Daca ai impresia ca inventez chestii samd, astept o dovada ceva care sa-ti sustina aceste "comentarii" eronate, pana vei dovedii contrariul, raman mult prea bun pt liga a 4-a unde jucati voi.
 

DeletedUser47776

Da sa stii, asa de frustrat incat sunt sub masa de ras, cum nene sa iti faca sodli split inainte sa lansezi nobilii, asa ceva numai la cei mai slabi jucatori de triburile li-se poate intampla, tie de exemplu :D. Au trecut 30 de minute de cand ai fost culcat, fa nani puisor ca esti obosit.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Joc de glezne am zis, ai inventat-o bine pe asta cu arabii, din pacate ai cam dat-o pe langa asa cum o dai si pe harta, am inteles ca nu ai tupu sa bagi nobilii pe D4 ;), e prea activ si nu te descurci? Nu are rost sa-ti explic pe ce sittere am stat miile de atacuri care le-am aparat nu m-au impresionat dupa cum vezi am timp si de extern, sa rad de cel mai mare noob de pe .ro. Cert e ca v-am trimis la nani pe fiecare in parte (se stiu ei, si sunt multi nene), cica se baga nobilii din pauza de bere, rezultatul a fost pe masura, marqu stie :))

Hary, treci de 100 de sate si mai vorbim, am mai multe sate cucerite din dete, decat ai tu pe tot contul :)) Printuri am garla toate de pe l54 fiecare atac penibil unde va culc a fost salvat, in caz ca veniti sa faceti gura ara baiatu antidot pt orice "durere". Daca te-ai fii uitat atent la cele 2 printuri ai fii vazut cum locul 1 respectiv 2 din dete au fost culcati in stil clasic. Clasic adica cu un split malefic facut de catre moi :p. Apropo de locul 1 in dete am vazut ca luna iunie a cam fost cum minus in fata, ce s-a intamplat acolo? :))




PS: Per ansamblu voi 2 va puteti lua de manuta, la nivelul meu nu sunteti si nu veti fi niciodata. Cei care stiu jocul, stiu la ce ma refer. Cu asta inchei ca prea am bagat in seama toti frustratii. Spor la dat din gura, inca nu ati demonstrat nimica pe l54 si tare imi e teama ca nu mai aveti mult timp la dispozitie (curand o sa va dati seama si de ce :D).

Eu nu mai stau sa intru in polemici cu tine,eu nu ma laud pe aici ca fac ca dreg...nu culc pe nimeni.Pe harta vedem cine este mai bun.Ai spus intr-un timp ca nu ma conosti...nu trebuie sa ma cunosti,chiar nu este important.Cine nu ma cunoaste...o sa ma cunoasca cu siguranta.Iar cu privire la sate nu inteleg de ce compari numarul de sate,deci se pare ca nu ai verificat bine twstats.
P.S:Ti se pare ca tu ai realizat ceva?ai din 70 de sate cucerite...10 de la zumoku,si inca vreo 40 la recuperare :)).
 
Ultima editare:
Sus