Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47776

Eu nu mai stau sa intru in polemici cu tine,eu nu ma laud pe aici ca fac ca dreg...nu culc pe nimeni.Pe harta vedem cine este mai bun.Ai spus intr-un timp ca nu ma conosti...nu trebuie sa ma cunosti,chiar nu este important.Cine nu ma cunoaste...o sa ma cunoasca cu siguranta.Iar cu privire la sate nu inteleg de ce compari numarul de sate,deci se pare ca nu ai verificat bine twstats.
P.S:Ti se pare ca tu ai realizat ceva?ai din 70 de sate cucerite...10 de la zumoku,si inca vreo 40 la recuperare :)).

Asa baga la exagerare, nu vrei sa am 100 din 70 recuperate? :)) vai doamne, inca un "jucator" contaminat cu "sindromului hannibal" :))

Hary dragul meu, eu si cand bag recuperari nu bag asa sa ma aflu in treaba sunt facute cu cap, scaderi de adeziune atac rupt de la voi samd, sunt chestii care pe voi va pun cu botul pe labe, unu nu mai da nobil cu nuke in zona mea (k44, pt cunoscatori :p), v-am "dresat" ca pe pinguini :)) Am venit cu recuperare 12 ore dupa ce a fost cucerit satul, stii ce a facut poetul (alexutzu pt cei care nu s-au familiarizat cu acest termen :D) a facut split el nu stia ca eu iau satul cu 1 singur nobil, la mine nobilii sunt potenti, rup totu dintr-un singur atac. Deci atacul ala deja nu mai e recuperare daca nu e in stare sa tina satul cu 12 ore la dispozitie eu ce sa-i fac, sunt multe sate luate de mine pt ca pot, iar voi sunteti incapabili, nu te mai lua dupa hannibal, sunt prea bun pt voi, dar daca va puneti cu burta pe carte, pardon pe joc poate mai invatati si voi una alta.

PS: Ramana valabil faptul ca am mai multe sate cucerite in razboi decat ai tu pe contul tau, asta spune tot ce e de spus. Apropo, sa le povestesti nepotiilor cum te-a bagat LUCIfer in seama :)

Asa de curiozitate ca tot ziceti de zumoku in sus si in jos, el nu era membru dete? satele luate de la el nu se pun? pai ce la voi pe statistica sa pun numai satele care va convin? Negru pe alb scrie ca eu, stapanul vostru, am cele mai multe sate cucerite in acest razboi, vs dete bineinteles, nu sunt in zona voastra nici nu ma intereseaza. Ca unele au fost recuperari nu neg, si recuperariile fac parte din joc, sau o fii vina mea ca sunt activ si pe faza? Activ si pe faza l-au culcat pe zumoku, aveam nobili la 35 de minute de el, hai sa-ti arat cum i-am luat sat, deci ce am facut aici a fost aroganta.
extern3.jpg
extern4.jpg

Sau poate e talent, nu stiu ce zic :)). Aviz pt cei care simt nevoia sa mearga in deteu lui goly, si-au batut joc de acel cont in speranta ca nu vom mai da pe devil, nu-i stres copii am mai bagat 10 sate la statistica, si tot odata pot sa rad de voi si membrii care ii recrutati, saracu nici nu a intrat bine in dete si deja avea nobili din scurt lansati pe el :)) Sper sa mai luati la voi cativa, imi mai trebuie niste interne din dete, alea ma satisfac cel mai mult :))
 

DeletedUser39475

Mai taci ma noobule ca fara el esti mort, iti sta cu teamu nonstop:)) de nu ti-ar sta delicios pe cont, acum te bateai cu aia de prin GTG pe marginea hartii:)) cu cat il platesti sa iti stea pe cont si sa iti salveze satele?

Glumă, neglumă un lucru este foarte cert. Dacă voi, DeTe-ule și DeKa-ule credeți că nu am sesizat campania propagandistică pe care ați inițiat-o în ultima vreme cu singurul scop de a determina un jucător de la noi (D4) să citească și să asimileze la nivel subliminal (sperați voi) că ceea ce spuneți este revoltător pentru propria persoană (tot D4 - mă simt obligat să explic orice lucru pentru a fi sigur că-l înțelegeți) și astfel să-i determinați o scădere a moralului, care să conducă spre o eventuală răzvrătire...VĂ ÎNȘELAȚI AMARNIC! Puteți încerca, este dreptul vostru. Dar luați în calcul că suntem tot timpul cu un pas înaintea voastră, chiar dacă este vorba de aceste nuanțe.

Statisticile vorbesc. Și e puțin spus că vorbesc. Urlă de-a dreptul. Sunteți pe nicăieri. Singura armă care v-a rămas este propaganda, însă și pe aia o folosiți într-un mod rudimentar. Ce să zic, vară faină s-aveți!
 

DeletedUser47776

pepsi2.png


Mda, a lasat berbecii acasa "sa ajunga" mai repede atacul nu? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser47937

@kristystar scriitorul :eek:
@last shadow - - f trist daca ai ajuns sa postezi lucruri de genul. poate nu a vrut sa dea jos zidul, dar nu ma astept sa intelegi
 

DeletedUser47776

pepsi3.png


Da nirvana asta "a vrut" sa faca sa nu dea zidul jos =))) uitate la timpii de lupta, comparai si zimi daca a vrut sa dea zidul jos sa nu? Plec de la premisa ca stii ce sunt aia timpi de lupta samd ;).
 

DeletedUser48123

Lucifer am inteles ca iar ti-au dat sitter si ai dat-o in bara..of of baiatule ce faci:)))
 

Atașamente

  • Screenshot_2017-07-04-11-09-50-1.png
    Screenshot_2017-07-04-11-09-50-1.png
    488,3 KB · Vizualizări: 97

DeletedUser47776

Lucifer am inteles ca iar ti-au dat sitter si ai dat-o in bara..of of baiatule ce faci:)))

Sitter la cine mai noobishor? Doar nu crezi ca eram sitter la capitan? sau tu crezi ca sunt sitter la tot tribul cum sta D4? =)))))))))))))))))))))))))))))

PS: Chiar asa de frustrat ai ajuns? In continuare astept sa-mi iei mie sate, ai 3 in zona mea vreau sa te vad in actiune :))))), Defapt poti sa-l rogi pe goly sa-ti dea mai mult sa vezi si tu cum e sa dai in jucator activ 24 din 24, culcat am zis.

Apropo cum e sa fii membru al unui trib care ataca pe moral 60%? :)))

PS: Revin putin mai tarziu cu niste printuri, sa mai radem impreuna, rasul e sanatos cica :)))
 

DeletedUser48123

iar esti noob:))))

hai ia satele lui Thebitta si vin-o si lauda-te ca esti cel mai bun jucator de pe server:)))))

bai lucifere esti slab omule, nu stiu ce cauti pe jocul asta:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

iar esti noob:))))

hai ia satele lui Thebitta si vin-o si lauda-te ca esti cel mai bun jucator de pe server:)))))

bai lucifere esti slab omule, nu stiu ce cauti pe jocul asta:p


Satele lui thebitta sunt luate de pe acel cont, nu am cu ce sa ma laud, sau trebuie sa astept sa le luati voi, sa fac jocul mai interesant? moral 60% acolo va simtiti voi bine :))) cele mai slabe triburi de pe .ro, dete si deka.

PS: Astept in continuare sa demonstrezi cum ca eu sunt noob, o dovada ceva, pana una alta va cam culc de pe toate conturile unde intru, ca atare ar merge o plimbare cu coasa pe camp:)))

Asa cum am promis, "mwp-ul" deteului este marqu, "balada lui marqu si a moralulul 66", bine ca nu era 69 =))))))))))))))))))))))))

marqu1.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48123

Cu ce te lauzi:))))))) vaii cat rad de tine si nobii din GTG stiu mai bine ca tine jocul :))) esti pe prima pagina la inapoiere mentala si frustrare:))))) slab lucifere incep sa cred ca pe 48 aveai mai multe sanse contra noastra sa castigi lumea acolocand ai ramas ultimul decat ai acum aici :)))) cum e sa fii asa noob si frustrat ?:))))

P.S. : vezi ca si "ursul" rade de tine cand te aude ;) :)))
 

DeletedUser47776

Cu ce te lauzi:))))))) vaii cat rad de tine si nobii din GTG stiu mai bine ca tine jocul :))) esti pe prima pagina la inapoiere mentala si frustrare:))))) slab lucifere incep sa cred ca pe 48 aveai mai multe sanse contra noastra sa castigi lumea acolocand ai ramas ultimul decat ai acum aici :)))) cum e sa fii asa noob si frustrat ?:))))

P.S. : vezi ca si "ursul" rade de tine cand te aude ;) :)))

Nobii din GTG pe care ii recrutati voi? sa fiti mai multi noobi in acelasi trib ("multi da prosti" ceva de genu, cu hannibal in frunte bineinteles)? :)))))))))))))))))))) Faptul ca voi nu luati sate unde sunt eu sitter e o certitudine, nu o lauda, tw statsul arata acest lucru negru pe alb. Cu asta inchei, ca deja nu mai are farmec trolatul, reciclezi aceasi replica obosita, prea te-am bagat in seama si tu nici macar o intrerupere nu stii sa faci daramite alte chestii mult mai complexe ce tin de joc :)))). Iar daca tu inca ai impresia ca ati castigat ceva te inseli amarnic, deja deteu se reprofileaza inapoi pe deff, cateva atacuri coordonate au fost suficiente sa va transformam in mielusei :))

PS: Imi place ca inca te apasa lumea 48 si faptul ca tu nu ai fost in stare sa cuceresti un singur sat de pe contul meu, prea slab, si prea netalentat si cica eu sunt ala "limitat" :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48123

Te-am umilit peste tot asa ca ciocul mic si joc de glezne ca joci in liga a 4-a nicidecum unde jucam noi :p
 

DeletedUser48123

Asa se dau atacurile in REVO, pe L54, noul stil, 2k17 :p :)))
 

Atașamente

  • Screenshot_2017-07-04-23-40-27-1.png
    Screenshot_2017-07-04-23-40-27-1.png
    545,8 KB · Vizualizări: 109

DeletedUser48123

Lucifere, radeai de marqu ca da pe moral 66, voi ce faceti noobilor cu 45 de fulluri pe jucator de 10k cu moral 44?:)))))
Sau iar te-au lasat baietii din REVO sitter ca sa ataci tu si sa rada de tine ca de obicei?:))))
 

Atașamente

  • Screenshot_2017-07-05-18-45-18-1.png
    Screenshot_2017-07-05-18-45-18-1.png
    476,5 KB · Vizualizări: 93

DeletedUser13059

incep sa fiu invidios , noi nu avem pe nimeni aici care sa faca treaba asta , de sculat cine ne scoala ? thumper ?? acum de cand cine era cu treaba asta a renuntat :(
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Statisticile vorbesc. Și e puțin spus că vorbesc. Urlă de-a dreptul. Sunteți pe nicăieri. Singura armă care v-a rămas este propaganda, însă și pe aia o folosiți într-un mod rudimentar. Ce să zic, vară faină s-aveți!


hahaha au si ragusit intre timp...cum le mai sti tu wa cristi!!! pe unde suntem si ce arme avem la noi :))
interesant ce sa zic, concediu placut >: ) ;)
 
Sus