(Pokemonii) Gentle vs Green

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Alex, iar esti pe langa subiect ?
O sa demolez un barbar, in cinstea ta, pe lumea 53 ... dar, nu stiu daca o sa nimeresc unul din barbarele care te reprezinta pe tine .. sau vreun alt valoros. Apeciez ca te-ai agitat atata vreme, sa ne demonstrezi ca poti... Felicitari! :rolleyes:
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Alex, iar esti pe langa subiect ?
O sa demolez un barbar, in cinstea ta, pe lumea 53 ... dar, nu stiu daca o sa nimeresc unul din barbarele care te reprezinta pe tine .. sau vreun alt valoros. Apeciez ca te-ai agitat atata vreme, sa ne demonstrezi ca poti... Felicitari! :rolleyes:
Tu esti unul dintre cei care se afla pe langa subiect pe aici, pentru ca nu existi pe RO53. Astfel, simpla ta existenta aici e pe langa subiect.
Atata poti si tu, sa demolezi un barbar ca in rest pe 53 alta realizare nu prea. Asta, in afara de pierderea granitei...
Dar nici macar asta s-ar putea sa nu-ti iasa, ca nu nimeresti, te astept si pe tine la tutoriat pe o lume viitoare. Sunt convins ca o sa ai tinta mai buna dupaia si o sa poti si tu.
giphy.gif
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Din pacate pentru tine , eu am si viata reala, pe care o traiesc din plin si chiar sufar de un miserupism acut, cand vine vorba de granita ta si amaratul ala de sat, care nu ai fost capabil sa il tii pana la final de lume.

Cand vrea inimioara ta, intram unul langa celalalt, pe oricare din urmatoarele harti.

Sa nu uiti sa o rogi pe sefa ta, sa te invete sa intri cu cat mai multe conturi suport. Sa poti innobila si tu ceva, la start. Bine? :)

In rest, singurul care reprezinta aproximativ ZERO barat, pe lumea 53, esti tu si cativa dintre amicii tai de joaca :rolleyes:
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Din pacate pentru tine , eu am si viata reala, pe care o traiesc din plin si chiar sufar de un miserupism acut, cand vine vorba de granita ta si amaratul ala de sat, care nu ai fost capabil sa il tii pana la final de lume.

Cand vrea inimioara ta, intram unul langa celalalt, pe oricare din urmatoarele harti.

Sa nu uiti sa o rogi pe sefa ta, sa te invete sa intri cu cat mai multe conturi suport. Sa poti innobila si tu ceva, la start. Bine? :)

In rest, singurul care reprezinta aproximativ ZERO barat, pe lumea 53, esti tu si cativa dintre amicii tai de joaca :rolleyes:
Din pacate ?! Ma intereseaza viata ta reala, care sunt convins ca e mai mult decat plictisitoare, la fel cum ma intereseaza cine castiga campionatul de tetris.
Treaba e ca satele alea pe care le-ai pierdut, le-ai pierdut dupa ce o ardeai arogant cu o seara inainte. Atat de mult ai suferit de miserupism, dar lasa ca poate nimeresti data viitoare. Intre timp, suferinta chinuitoare in continuare!
Stai, altul care vrea sa o dea parte in parte cu mine pe ceva jdemii de pp? Off, pe urmatoarea lume trebuie sa te bagi la tutoriat prima oara ca sa inveti cum se numeste jocul. Dupaia intram unde vrei tu. Astea cu conturi suport, arata-mi tu vreo lume, vreodata in acest univers transvers in care eu am intrat cu supporti. Nici macar aici n-ai nimerit-o, poate ai potrivit-o cu altii de pe la tine.

Pai nu stiu, ca eu si cu amicii mei, v-am facut sa va balacariti ca la usa cortului, v-am innobilat cate un cont la fiecare organizat si am decis sa punem punct saradei in termenii nostri, nu ai vostri. Zero,bara, puncte, puncte:
Amice!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
du-te ma plangaciosule de-aici, mai tii ma pacaliciule minte la inceput de lume cum te bucurai ca o sa fii aliat cu green, cum te dadeai castigator de atunci, daca nu era green-ul tu nu mai erai pe harta ma pacaliciule, fiti ma oameni cu coloane si nu mai va dati in stamba, macar fiti oameni si recunoasteti ca sunteti niste backstabberi lenesi.

A, da, mai stii cum la inceput de lume ai dat afara din conferinta pe cei ce au legatura cu green-ul? inclusiv eu?
Si mi-ai spus cam asa "am auzit ca joci cu green-ul"
Pai tu de atunci te-ai ascuns in spatele celor din green
Eu i-am spus ca joci cu green-ul...si? Nu mai latra pe aici ca nu-ti dam niciun os,hai valea ca faci lag
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Termenii green, inainte de a sterge conturile erau:

- haideti ma sa stergem conturile, ca ne toaca astia, marunt, marunt. dam noi din taste pe extern, le aratam veneratia noastra prin timp alocat crearii de gif-uri si filmulete amuzante, dar .. mai bine sa le aratam noi cine-i stapanul:

Sotia il loveste pe sot. Acesta se ascunde sub pat. Sotia incearca sa-l scoata:
- Iesi!
- Nu ies!
- Iesi!
- Nu ies!
- Iesi!
- Auzi, draga, cine e stapan in casa?! Daca am spus ca nu ies, inseamna ca nu ies!


in concluzie, ai dreptate: sunteti incontestabilii castigatori, neincoronati, a oricarei lumi de joc.

Mergi acum si dormi, ca nu mai e necesar sa adormi lansand fake-uri ... sa te vada sefii activ :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Termenii green, inainte de a sterge conturile erau:

- haideti ma sa stergem conturile, ca ne toaca astia, marunt, marunt. dam noi din taste pe extern, le aratam veneratia noastra prin timp alocat crearii de gif-uri si filmulete amuzante, dar .. mai bine sa le aratam noi cine-i stapanul:


in concluzie, ai dreptate: sunteti incontestabilii castigatori, neincoronati, a oricarei lumi de joc.

Mergi acum si dormi, ca nu mai e necesar sa adormi lansand fake-uri ... sa te vada sefii activ :))
Tu mai bine ai citi propriile discutii din trib care nu pot fi reproduse fara a se baga cate un "bip" la fiecare 2 cuvinte. Mai mult decat atat cine pe cine toca marunt? Cate sate ati pierdut in ultimele 2 luni? :eek::eek::eek: Dar e de inteles, nu ai fost pe cont :oops:
La mine s-a vazut ce era de vazut, la tine nu s-a vazut nimic. Hai cu tutoriatu'!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Tu mai bine ai citi propriile discutii din trib care nu pot fi reproduse fara a se baga cate un "bip" la fiecare 2 cuvinte. Mai mult decat atat cine pe cine toca marunt? Cate sate ati pierdut in ultimele 2 luni? :eek::eek::eek: Dar e de inteles, nu ai fost pe cont :oops:
La mine s-a vazut ce era de vazut, la tine nu s-a vazut nimic. Hai cu tutoriatu'!

:)))
Tu vrei sa ma inveti cum sa imi surprind adversarul stergandu-mi contul, inainte de finalul lumii ?
Din pacate, stiu cum se face asta ... dar, o sa te aleg ca mentor pe viitor, poate ai vreo tactica mai avansata de stergere a contului. Pana la urma, omul .. cat traieste invata .. si tot prost moare.
Ma uit la tine, cat ai studiat jocul asta si imi dau seama ca e drept ...

 

DeletedUser48286

După război, mulţi viteji se arată.

Cei din gentle, gură micá și joc de glezne că sunteți cel mai slab și penibil trib din istoria triburile :)))))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
le-au murit laudatorii si au inceput sa roage tot felul de ... suporti... sa posteze in numele dreptatii, pe aici :))

cel mai slab trib, din istorie, va da clasa, oricum ne-ati vedea voi .. pentru ca ... suprinzator... ne permitem si putem.

faceti demonstratii pe harta, nu propaganda ieftina , pe forumul extern.

pe harta s-a demonstrat ce era de demonstrat ... toti "bunii" au sters conturile... pentru ca erau prea buni :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
le-au murit laudatorii si au inceput sa roage tot felul de ... suporti... sa posteze in numele dreptatii, pe aici :))

cel mai slab trib, din istorie, va da clasa, oricum ne-ati vedea voi .. pentru ca ... suprinzator... ne permitem si putem.

faceti demonstratii pe harta, nu propaganda ieftina , pe forumul extern.

pe harta s-a demonstrat ce era de demonstrat ... toti "bunii" au sters conturile... pentru ca erau prea buni :))
Clasa la banuri/minut sau innobilat interne ca la altceva nu prea. Voi dupa atatea luni de razboi n-ati fost in stare sa mutati granita un centimentru, avand de 2 ori numarul de sate. Noroc ca ne-am dat noi stergere dar s-a ivit o alta problema si anume ca nu stiti cum sa inchideti lumea. Da, cel mai slab trib, multi si degeaba.
Ce era de demonstrat pe harta, a fost demonstrat, iar tu daca tot o tii cu harta nici n-ar trebui sa mai scoti vreun cuvant pentru ca pe harta n-ai facut nimic, au contraire, ai pierdut tot.

Noi am decis sa stergem pentru ca am aratat ce aveam de aratat si am decis sa ne vedem de viata mai departe si sa va vedem cum va mancati intre voi. Nu am luat totusi in considerare ca voi habar n-aveti sa inchideti lumea, asa ca v-am ajutat si cu acest aspect.

Cu drag,
alex02dsa
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ori esti afon, ori faci pe-a bufonul.

Te-am tot auzit cu pierdutul tau ... inca observ acolo, peste 100 de sate pe harta, sub numele meu si aveau sa ramana mult si bine, chiar daca ramaneai tu pe harta si echipa de valorosi.

Revine intrebarea .. cine esti tu pe lumea 53 ? istorie ? :))

Cu stergere de cont sau fara .. tot istorie scria pe voi, cu toate ca eu sau unii dintre colegii mei, nu au facut nimic.

Ati aratat ca nu sunteti capabili sa castigati o lume, prin forte proprii. Asta e singurul lucru demonstrat.

Repet, in cazul in care te lasa vederea. Eu sunt pe harta lumii 53 si o sa raman in continuare. Tu unde esti ? A... nu mai esti .. ai demonstrat ce era de demonstrat si ai disparut, pentru ca asa ai vrut tu. :))

Felicitari!

Ne vedem si alta data , pe vreo harta.

Cu drag,
DEVIL32 - cel care poate duce o lume pana la capat, chiar si inactiv, fara sa faca demonstratii , stergand contul
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cu drag,
DEVIL32 - cel care poate duce o lume pana la capat, chiar si inactiv, fara sa faca demonstratii , stergand contul

Acum serios vorbind, tu iti dai seama cat de penibil esti, nu ? Sa vii sa faci spectacol aici, in conditiile in care tu esti un inactiv. Sa vii sa tii morala unor jucatori ca alex02dsa si altii ca el, care chiar au jucat si datorita lor n-ati miscat granita aia timp de 2 luni. Felicitari, esti un mare caracter .
 
Ultima editare:

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Spuse cel care doar pe 53 nu a dat stergere ...:)) si care spera sa incheie o lume dupa atatea esecuri

Eu inca nu am ajuns sa ma milogesc pentru o invitatie, pe nici o harta (Cred ca stii foarte bine la ce ma refer... daca nu stii, pot detalia, sa stie lumea cine are timp, vara asta si ofera servicii tribale :))))

Unul ca tine, nu ar trebui sa isi permita sa imi citeze un post. Fugi la loc, in carapacea ta, de mare jucator ninja :cool:

Restu` e can-can.

Sunteti, ceea ce sunteti .. nimeni, pe nicaieri .. mai exact :rolleyes:
 
Sus