Discutii libere L56 !

DeletedUser48423

Las bai Facsala nu fii frustrat, incepe 59...ai o speranta acolo
 

Raffaello

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: MnK.s, MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4, MnKs.5

Timeframe: 15/06/2017 00:00:00la08/07/2017 21:00:36

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222
Tabăra 2: 159
Diferență: 63

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,611,274
Tabăra 2: 1,259,898
Diferență: 351,376

chart


Asa ca nu stiu de ce va agitati, statistica vorbeste de la sine... ca va luati bataie... incet dar sigur... Ardeleneste cu alte cuvinte.

Iar prin faptul ca ati avut spion sau sa ii zic altfel "ati spart un cont" ori ”facut rost” de parola printr-un furt (ca proprietarul nu vi-a dat-o) si ati profitat de acest lucru stiind toate atacurile reale unde ajung si tot ati iesit pe minus se vede calitatea voastra si modul de joc ramane de vazut la urmatorul organizat rezultatele!

Chiar lasa de dorit si metodele voastre de racolat membri Roma, cum vedeti unu ca pe forum are probleme imediat... "am auzit ca esti pe lista internelor daca vrei iti dam print-ul" "in caz ca mai pierzi un sat tribul Roma te va pune la interne daca vrei iti zici si cand". Mai mult va iau la glume si ai nostri si „puneti botul” la orice :)). Se vad la voi campionii la interne, e destul sa va uitati la primii 10 de la voi!

Chiar duceti lipsa acuta de interne si nu stiti de unde sa vi șe luati? ... nici unii membrii ai vostrii de pe 49 nu vor sa joace cu voi.

Nu uitati ca informatiile circula si va faceti reclama proasta! Si cum am zis pe rand va prind spionii, pe rand vi-i executam. Ati jucat-o foarte prost cu vypera si xldi, si cu toate informatiile nu ati stiut sa le gestionati si sa le fructifiati la maxim. L-ati scos pe vypera si l-ati lasat in ploaie. Asta se cheama destabilizare? Ne-ati facut un favor. In loc sa va jucati jocul pana la capat v-ati dat de gol principala sursa de informatii!

Jucati jocul corect pe harta, sau doar prin recrutari va merge?, Iar cei care au venit ca soriceii la voi ... ca soriceii vor si pleca!

Spor la toti!
For victory!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da´ se umfla lumea-n pene pe aici, nu gluma.

Imi aduc aminte de niste smecherasi de pe alte lumi, care si acum tot mai repeta ¨vorba multa saracia omului.¨

Succes, cel mai bun pe harta sa castige.
 
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: MnK.s, MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4, MnKs.5

Timeframe: 15/06/2017 00:00:00la08/07/2017 21:00:36

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222
Tabăra 2: 159
Diferență: 63

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,611,274
Tabăra 2: 1,259,898
Diferență: 351,376

chart


Asa ca nu stiu de ce va agitati, statistica vorbeste de la sine... ca va luati bataie... incet dar sigur... Ardeleneste cu alte cuvinte.

Iar prin faptul ca ati avut spion sau sa ii zic altfel "ati spart un cont" ori ”facut rost” de parola printr-un furt (ca proprietarul nu vi-a dat-o) si ati profitat de acest lucru stiind toate atacurile reale unde ajung si tot ati iesit pe minus se vede calitatea voastra si modul de joc ramane de vazut la urmatorul organizat rezultatele!

Chiar lasa de dorit si metodele voastre de racolat membri Roma, cum vedeti unu ca pe forum are probleme imediat... "am auzit ca esti pe lista internelor daca vrei iti dam print-ul" "in caz ca mai pierzi un sat tribul Roma te va pune la interne daca vrei iti zici si cand". Mai mult va iau la glume si ai nostri si „puneti botul” la orice :)). Se vad la voi campionii la interne, e destul sa va uitati la primii 10 de la voi!

Chiar duceti lipsa acuta de interne si nu stiti de unde sa vi șe luati? ... nici unii membrii ai vostrii de pe 49 nu vor sa joace cu voi.

Nu uitati ca informatiile circula si va faceti reclama proasta! Si cum am zis pe rand va prind spionii, pe rand vi-i executam. Ati jucat-o foarte prost cu vypera si xldi, si cu toate informatiile nu ati stiut sa le gestionati si sa le fructifiati la maxim. L-ati scos pe vypera si l-ati lasat in ploaie. Asta se cheama destabilizare? Ne-ati facut un favor. In loc sa va jucati jocul pana la capat v-ati dat de gol principala sursa de informatii!

Jucati jocul corect pe harta, sau doar prin recrutari va merge?, Iar cei care au venit ca soriceii la voi ... ca soriceii vor si pleca!

Spor la toti!
For victory!

Salut, e primul meu post pe forum si as dori sa adaug si eu cateva lucruri, fara cearta bineinteles:
1. In zona internelor, eu zic ca ambele triburi stau in aceeasi postura.
2. In cazul razboiului, voi ati avut o luna de pregatire, aveati turnuri de veghe pe granita, v-ati executat jucatorii inactivi, este normal sa aveti avantajul acesta.In + de asta ati gestionat mai bine barbarele din granita.
3. Avand in vedere situatia pe harta in momentul de fata, putem sa vedem cine stie sa joace un joc de strategie si cine nu, ati avut 75% din harta cu acea alianta dintre primele 3 triburi: SMART-United-Roma. La 75% din harta, normal ar fi fost sa nu plece nimeni deoarece era clar cine castiga razboiul, totusi, au fost multi care au plecat.
4. Situatia in Roma in momentul de fata nu este asa buna, avand in vedere faptul ca odata la cateva zile conducatorii nostri sunt contactati de jucatori de la voi.
5. Tot respectul pentru unii din voi ca oameni si chiar ca jucatori, dar daca voiati sa vedeti razboiul adevarat asteptati pana eliminam SMART, respectiv United si vedeam atunci care pe care.
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Olandezule, no offence, dar din 200 oameni daca va contacteaza 10, lucrul asta e departe de a zice " situatia in Roma nu e asa de buna" .Si voi ii aveti pe ai vostri.
Astia sunt fie fricosii, fie carcotasii, fie frustratii. Daca va mai contacteaza, va rog sa-i luati. Noi nu avem nevoie de ei oricum :)
Acum sa vedem cati sunt de fapt aia asa de multi ;)
 

Raffaello

member
Scor reacție
0
Olandezule am o groaza de mesaje cum tu, tibi si alti de la voi le dati mesaje alor nostrii sa ii conbinati asa ca nu se sustine ce zici tu la punctul 4. Asa ca sustine-ti afirmatiile cu dovezi.. eu am fost sitter la cativa si am vazut cine incepe discutiile. Iar legat de United prea curajosi sunteti ca ii terminati vedem noi care pe care ai zis-o si tu.

Dar venind cu anumite acuze ar trebui sa iti prezinti si dovezile... sau cand te referi ca va contactau jucatori .. te refereai la vypera si xldi? :))) amandoi deja sunt la marginea hartii... sau te refereai la trusthead care de asemnea e si el la margine.. sau mai recent pe un alt cont de la voi:))

Asa ca lasa-o mai moale cu mesajele ca acuzi de ceva care chiar tu o faci! daca imi permiti pun conversatiile aici sa se convinga si ceilalti despre ce vorbesc, vrei?!


Mai uitasem ceva... ai vostrii anuntau de un mesaj bomba acu 5 zile.. cum ati reusit sa obtineti parola printr-un fel de furt de la unul din conducatorii nostrii. Si mai era vorba de anumite printscreen-uri. O sa vedem la noul organizat Roma cum va veti misca!

Asa as zice ca situatia in Mnk e aceea de disperare ca la cate recrutari ati facut inca nu sunteti siguri pe tribul vostru ca puteti castiga lumea de apelati la chestii de genu:)) Asa ca puneti mana si atacati si faceti jocul interesant nu prin murdarii de acestea!
 
Ultima editare:

DeletedUser47580

Parte 1:
Triburi: ZEN, Z3n
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, Unit.D

Timeframe: 15/06/2017 00:00:00la10/07/2017 00:14:32


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 39
Diferență: 111

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,227,002
Tabăra 2: 340,266
Diferență: 886,736

chart



cine e Roma ?
 

DeletedUser47730

Mai luptatorule, era sa va bata THOR :))...si am zis tot.

Noi aveam alianta cu voi, si voi tineati PNA cu NG ca va era frica de ei:))...jucatorilor care sunteti voi de jucatori, acum aveti avans dublu punctelor noastre, si tot mai incercati sa faceti recrutari??? Pai ce se intampla mai FACSALA??

Daca pun dovezi aici, iti inchid gura de tot:)). Tu n-ai nicio dovada la ce spui si esti constient de asta!

Asa se spune acum daca duci anumite razboaie, ca era sa iti iei bataie ? Eu nu stiu de voi, dar noi marginea ne-am castigat-o printr-un razboi, asa cum a fost el, bun sau rau, macar a fost.

Treaba cu Ng-ul s-a pus in discutie pana sa incepeti voi razboiul, iar acuzatiile tale cum ca ne-ar fi fost frica nu-si gasesc locul aici. Au existat unele relatii de prietenii si am decis sa nu tradam si sa rupem pna-ul, unii gasesc in asta ceva demn si chiar au existat multumiri, iar altii (partea in care te aflii si tu acum si faci acuzatii) cosidera ca jocul este strans legat de tradari si mutari ascunse.

Am fost in conferinta voastra, accidental, am fost singurul din Roma intrat voce cu voi si chiar s-a discutat frumos anumite chestii, dar nu cred ca am adus vorba de vreo recrutare si de posibilitatea de a da sprijin jucatorilor din Mnk, sa-si schimbe tabara.
 

DeletedUser48423

Asa se spune acum daca duci anumite razboaie, ca era sa iti iei bataie ? Eu nu stiu de voi, dar noi marginea ne-am castigat-o printr-un razboi, asa cum a fost el, bun sau rau, macar a fost.

Treaba cu Ng-ul s-a pus in discutie pana sa incepeti voi razboiul, iar acuzatiile tale cum ca ne-ar fi fost frica nu-si gasesc locul aici. Au existat unele relatii de prietenii si am decis sa nu tradam si sa rupem pna-ul, unii gasesc in asta ceva demn si chiar au existat multumiri, iar altii (partea in care te aflii si tu acum si faci acuzatii) cosidera ca jocul este strans legat de tradari si mutari ascunse.

Am fost in conferinta voastra, accidental, am fost singurul din Roma intrat voce cu voi si chiar s-a discutat frumos anumite chestii, dar nu cred ca am adus vorba de vreo recrutare si de posibilitatea de a da sprijin jucatorilor din Mnk, sa-si schimbe tabara.


Din cauza asta ati rupt pna-ul in momentul in care ei erau destabilizati in urma organizatelor noastre? Foarte demn sincer :)). Nu vreau sa fiu rautacios dar nu cred ca ati avut deloc demnitate in privinta asta.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Esti paralel cu ce s-a intamplat pe harta, am rupt PNA-ul in momentul in care cei din NG au inceput sa mearga in United.
 

DeletedUser48423

Domnu Facsala, va cauta cineva :

iul 18, 15:51
Lumea 59 se va deschide în data de 27.07.2017, între orele 12:00 şi 14:00.
Pre-înregistrările sunt deja deschise!
Participă și tu! Mult succes!
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
mai punem si noi o statistica ceva, sa vada lumea cine cu cine se joaca pe aici?

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: MnKs., MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 164
Tabăra 2: 64
Diferență: 100

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,205,388
Tabăra 2: 508,197
Diferență: 697,191

chart
 

DeletedUser47580

ok

Parte 1:
Triburi: ZEN, Z3n
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, Unit.D

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192
Tabăra 2: 49
Diferență: 143

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,603,322
Tabăra 2: 419,856
Diferență: 1,183,466

chart
 

DeletedUser48346

Asta da statistica:). United nu a dat inca nici un organizat in voi .
Cu siguranta balanta se va schimba in cel mai scurt timp .

Succes !:)
 
Scor reacție
0
mai punem si noi o statistica ceva, sa vada lumea cine cu cine se joaca pe aici?

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: MnKs., MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 164
Tabăra 2: 64
Diferență: 100

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,205,388
Tabăra 2: 508,197
Diferență: 697,191

chart



Parte 1:
Jucători: neatzza08
Parte 2:
Triburi: MnKs., MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 19,481
Tabăra 2: 0
Diferență: 19,481
chart
Exportă către forumul public

Tabăra doi


Triburi: (apasă pentru a îndepărta)
MnKs.
MnKs.1
MnKs.2
MnKs.3
MnKs.4
Jucători: (apasă pentru a îndepărta)

Cam multe din 283 :))
 
Sus