Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

Deleted User - 1621757

Buna ziua, vreau sa multumesc tuturor pt aceasta lume frumoasa si intr-adevar foarte activa de mult nu au mai fost astfel de lumi atat de mult jucate si sa fie echilibru intre taberele adverse. Vreau sa va felicit pt ca sunteti singurii care aproape v-ati ridicat la nivelul nostru DT&DK family, ati adunat jucatori cu cateva saptamani inainte sa inceapa lumea 54 impotriva noastra intr-un razboi pe care nu ati fost instare sa il duceti pana la capat si greul l-au dus acei jucatori care nu aveau nici o legatura cu faptul ca voi incercati sa va luati revansa dupa 2 lumi pierdute (40-48 in mare parte ati fost aceeasi si acolo) si ati spus ca in formula asta nu ati jucat niciodata si ca asta ar fi cea castigatoare , 3 avem catigate impotriva voastra pana acum , mai vreti ? Va asteptam si pe urmatoarea,nu ne vom schimba numele de frica cum faceti voi in general ;).
Nu pot sa nu ii remarc pe cei care intr-adevar au jucat pana acum pe siterele voastre pt a va tine conturile cat mai active si sa nu pierdeti sate cand erati atacati.Va rog sa nu veniti cu ''clisee expirate si putin spus patetice referitoare la '' : vara ,vancata ,viata personala ,o murit vaca vecinului, etc....Nu pot sa trec cu vederea limbajul de ''birjar'' pe care ati ales sa il folositi in discutiile cu si despre DT . Doare unora care le lipsesc neurorii si materia cenusie poate sa aduca amenitari la viata personala a membrilor nostri.Vreau sa inchei cu o intrebare , acum ne putem numi cea mai buna echipa de pe serverul ro avand vedere ca unde v-am prins, satele voastre au ajus gri pe harta sau la noi ?
 

DeletedUser17245

salut.. intradevar o lume frumoasa .. cu jucatori de valoare .. unu si unu ... pacat ca dusmanii au plecat la concert .. a inceput UNTOLD-U .. intradevar.:)))
.. imi pare bine ca am facut parte din echipa DT-ului .. si ca am ajutat la castigarea acestei lumi ..
pot spune ca am trecut prin toate taberele posibile pana la ora asta insa daca voi mai juca .. as dori sa o pot juca in continuare cu echipa DT .. ptr ca am intalnit oameni de valoare si activi .. cu mult bun simt si respect fata de colegi. si care au facut sacrificii ca aceasta echipa sa fie intotdeauna la inaltime si sa castige . mult respect si mult succes pe mai departe.si in viata reala

cat despre adversari.. numai de bine...ii cunosc , ii respect , nu pe toti ptr ca unii sunt mai ceva ca ultima speta de oameni care nu merita nici macar un scuipat sa le dai ...mult noroc si la mai multe lumi... pierdute .. :)


Buna ziua, vreau sa multumesc tuturor pt aceasta lume frumoasa si intr-adevar foarte activa de mult nu au mai fost astfel de lumi atat de mult jucate si sa fie echilibru intre taberele adverse. Vreau sa va felicit pt ca sunteti singurii care aproape v-ati ridicat la nivelul nostru DT&DK family, ati adunat jucatori cu cateva saptamani inainte sa inceapa lumea 54 impotriva noastra intr-un razboi pe care nu ati fost instare sa il duceti pana la capat si greul l-au dus acei jucatori care nu aveau nici o legatura cu faptul ca voi incercati sa va luati revansa dupa 2 lumi pierdute (40-48 in mare parte ati fost aceeasi si acolo) si ati spus ca in formula asta nu ati jucat niciodata si ca asta ar fi cea castigatoare , 3 avem catigate impotriva voastra pana acum , mai vreti ? Va asteptam si pe urmatoarea,nu ne vom schimba numele de frica cum faceti voi in general ;).
Nu pot sa nu ii remarc pe cei care intr-adevar au jucat pana acum pe siterele voastre pt a va tine conturile cat mai active si sa nu pierdeti sate cand erati atacati.Va rog sa nu veniti cu ''clisee expirate si putin spus patetice referitoare la '' : vara ,vancata ,viata personala ,o murit vaca vecinului, etc....Nu pot sa trec cu vederea limbajul de ''birjar'' pe care ati ales sa il folositi in discutiile cu si despre DT . Doare unora care le lipsesc neurorii si materia cenusie poate sa aduca amenitari la viata personala a membrilor nostri.Vreau sa inchei cu o intrebare , acum ne putem numi cea mai buna echipa de pe serverul ro avand vedere ca unde v-am prins, satele voastre au ajus gri pe harta sau la noi ?
 

DeletedUser48299

Si linistea sa abatut :))) asa liniste pe forum nu a mai fost :))) vad ca se posteaza doar din partea dt-dk family :))) revo-h a cam disparut :)))
 

DeletedUser48469

Felicitari castigatorilor !! Ati aratat din nou ca sunteti mai buni ca ei , ei au jucat doar pe externe si in spatele cortinei ca altfel fara recrutari se termina lumea in timp record :)) Cum putea revo sa castige cu un lider ca scama care daca nu avea calculator langa el nu era in stare sa adune full uri pentru organizat ? =))) In revo doar Grandmaster Th9One si Sorin1212 sunt jucatori in rest marea majoritate niste scriptati care e doar gura de ei , m-am amuzat foarte tare sa citesc ce spuneau acum cateva luni pe extern :))
 

DeletedUser17245

Daca tot s-a ajuns pana aici macar sa recunoastem...cand am vazut ca e groasa am bagat platforma aia de atacuri la secunda.

Confirma revo?

Florin.
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Felicitari castigatorilor !! Ati aratat din nou ca sunteti mai buni ca ei , ei au jucat doar pe externe si in spatele cortinei ca altfel fara recrutari se termina lumea in timp record :)) Cum putea revo sa castige cu un lider ca scama care daca nu avea calculator langa el nu era in stare sa adune full uri pentru organizat ? =))) In revo doar Grandmaster Th9One si Sorin1212 sunt jucatori in rest marea majoritate niste scriptati care e doar gura de ei , m-am amuzat foarte tare sa citesc ce spuneau acum cateva luni pe extern :))


hai totusi sa nu exageram numindu-i pe Grandmaster si Th9One jucatori, mai ales pe cel dintai...;)
 

DeletedUser47559

tu care cand am ajuns langa tine si pe speciala 9 si pe speciala 10 ai cedat satele:)))
si ai tai au recunoscut ca ai fost praf pe l54,ai stat numai pe sitter,lucru spus chiar de jucatori din tribul tau:D
aia 2 v-au luat la sate de n-ati mai stiut de voi,cat timp au jucat ei voi nu le-ati luat niciun sat:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20549



Balada Dete-ului dupa organizat! Acest video este un pamflet si trebuie tratat ca atare!
Corli...te rog frumos, ei inca castiga lumea, cel mai bun trib din istoria triburile.ro, desi REVO n-a jucat niciodata in aceasta formula. Cred ca acum asculta balada Dete-ului pe fundal

Varga, eu cand iti spuneam ca tot noi castigam lumea nu ma credea-i.Ati fost mult prea aroganti si aceasta aroganta vi se intoarce acum ca un bumerang.

ps: Cum era aia cu depresia?...vi se cam potriveste in momentul de fata.

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46532

bai vbn...da cine esti dumneata?
ca am impresia ca te-ai ratacit de turma...ai avut cont in revo?
sau le iei apararea ca sa te ia cu ei in trib?
scuza-ma dar nu te-am vazut pe harta...si nu stiu sigur daca esti robot sau jucator :)
 

DeletedUser48123

Culcat ca esti un anonim care "freacă" externul pe toate topicurile :))dai din gura pe aici bai vbn si esti un anonim culcat:))
 

DeletedUser47937

Ne cerem scuze ca v-am speriat ! Promitem, tura viitoare vom intra andercuver sa nu va mai luati panica. Ati fugit ca niste lasi, ce sa facem asta e ne batem cu barbarele sau poate nu ! :D


Cum e ma ?:))))

Felicitari tribului DT pentru performanta de a pierde un razboi inca din protectie.Intradevar noi am mai inchis lumi intr-o luna,si nu doar una(pe harta fiind situatia clara).
Oricum,dupa cele intamplate ma declar dezamagit de ''valoarea'' Dt-ului,ati dat si voi de un trib serios si gata dupa 3 zile s-a terminat

Are 280 de zile dar tu mai esti pe harta ?=)))
 

DeletedUser46863

@bossul13 eu personal m-am lasat de aceasta lume la sfarsitul lui aprilie/ inceputul lui mai cand mi-am inceput pregatirea pentru licenta. S-au lasat multi jucatori de la noi...asta este, nu zic ca daca mai jucam eu castigam lumea, un singur jucator nu poate schimba ceva. S-au lasat multi jucatori, certuri si din punct vedere strategic s-au facut cateva miscari proaste care ne-au costat. Plus ca o parte de la noi nu suntem jucatori de cursa lunga... Ce sa zic, succes mai departe!


P.S: Sunt in depresie ca s-a terminat UNTOLD-ul si-a trebuit sa vin acasa :))) . Dar imi revin eu joi la meci! DDB
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47924

Uite tata un jucator realist si care nu da dovada de falsitate,...felicitari,..traieste viata la maxim,...daca toti colegi lui erau asa , DT avea mai mult de lucru,...cand se va juca pe vreo lume unde jucatorii din triburile adverse sa pastreze o anumita limita de respect pt adversar si in care pe forumul extern sa vezi si postari in care sa se recunoasca victoriile dar si infrangerile,...?
Poate gresesc eu, dar, acest joc, la inceputurile lui a fost gandit ca un joc de durata,..DT e pregatit pt astfel de joc,...jucatorii din revo,..mare parte din ei sunt starteri buni,..deci ei sunt jucatori de speciale,..de durata scurta,...fiecare cu specialitatea lui,..
Eu personal pe aceasta lume, L54, nu am fost un jucator prea activ,..deci meritele pt castigarea acestei lumi sunt ale colegilor mei din DT si DK dar, de fapt in asta sta secretul acestui joc,..forta echipei nu a unui jucator sau unui grup restrans de jucatori
Vreau sa felicit colegii mei pt castigarea acestei lumi care a parut mai dificila decat a fost si felicit si jucatorii din triburile adverse....fara ei acum nu se puteau culege laurii victoriei...in rest,..daca cei din revo ar vrea sa faca o cinste puternica,...doar sa ne spuna o locatie si venim cu pamantul,...ca de,..asa jucam noi,.:))
 

DeletedUser20549

@bossul13 eu personal m-am lasat de aceasta lume la sfarsitul lui aprilie/ inceputul lui mai cand mi-am inceput pregatirea pentru licenta. S-au lasat multi jucatori de la noi...asta este, nu zic ca daca mai jucam eu castigam lumea, un singur jucator nu poate schimba ceva. S-au lasat multi jucatori, certuri si din punct vedere strategic s-au facut cateva miscari proaste care ne-au costat. Plus ca o parte de la noi nu suntem jucatori de cursa lunga... Ce sa zic, succes mai departe!


P.S: Sunt in depresie ca s-a terminat UNTOLD-ul si-a trebuit sa vin acasa :))) . Dar imi revin eu joi la meci! DDB

Mult succes si tie!
 

DeletedUser48038

Cand au zis ca raman sa se bata cu barbarele, se refereau ca DT nu are adversar :)
 

DeletedUser43838

Ziua buna ,
cred ca e prima oara cind postez pe forumul extern,cu toate ca il citesc mereu
Nu ma pot abtine sa nu felicit adversarii,jucatorii din familia DT-DK,pentru perseverenta de care au dat dovada .
Nu vad de ce ar trebui sa ne jicnim,e un joc..ar trebui sa dam dovada de fair -play.
Imi cer scuze ,personal,pentru toti acei care de-a lungul timpului ,au adus jicniri(chiar daca au fost din vechiul meu trib H,sau apoi Revo.)
Sper sa jucam si alte lumi,dar sincer daca tot asa or sa fie cu balacareli sau jicniri de tot felul,prefer sa fie ultima lume pe care voi sta sa o inchid(chiar daca voi fi de partea celor care au pierdut-o)
Va doresc joc placut in continuare,iar in viata reala sa aveti parte de tot ce este mai frumos si bun.
Cu stima pentru toti, elecktra.
 

DeletedUser47924

Multumim frumos,..si tu ,electra, sa ai parte de tot ce e mai frumos si bun in real life,..un joc placut in continuare, sper doar sa alegi o echipa pe alte lumi care sa te merite,..
 
Sus