Discutii libere L59

DeletedUser47559

Mda, ce sa povestim acum!?! Ne ați bătut de va ustura fundul, in locul vostru as baga capul in pământ precum struțul și nu l as mai scoate până ar mai uita lumea de isprava voastră. Acum sunteți viteji, nu? Și lăsați scuzele:"avem jucători plecați în vacanță" , sunteți penibili. Pe L59 jucați aceiași ...Și sunteți prezenți zi de zi...Dar pe 54 sunteți în vacanță .

lasa ca macar noi nu ne umilim ca voi:))) majoritatea suntem starteri,ne-am facut treaba,ati dat inceput nou de frica,cat timp au jucat majoritatea niciunu de la voi nu scotea vre un sunet,maturam cu voi pe jos ,nu luati niciun sat in timp ce noi va luat cate 100-200,atunci trebuia sa iesiti sa vorbiti,cand jucam si noi si voi,nu acum cand nu mai joaca nimeni de la noi
cica pe 59 jucam aceeasi,doar 5 de pe 54 jucam si aici:D
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
frustratii contraataca:))
ba cotane, uita-te tata in ograda ta ca te mananca balaurii:))
nu de alta, dar cu toate ca am memoria slaba, imi auc aminte ca tocmai ai fost banat pentru scripturi ilegale.iar tu cristinica, las-o mai moare, nu te mai oftica atat, n-a fost sa fie.


Nici cand nu joaca cel mai bun trib de pe .ro nu puteti sa nu ii pomeniti? dimineata, la pranz si seara, doar la asta va ganditi? am ramas profund impresionat, nici mama nu se gandeste atat de mult la mine.va multumesc pentru grija purtata dragilor, dar nu este necesar.


Tu cine esti, ne-am intalnit undeva? Am dat un exemplu de jucator care nu a fost banat desi a folosit scripturi ilegale ti se pare ca am pomenit pe cineva? Macar daca erau atacurile tale in poza aia puteai sa vii sa comentezi, asa nu mai cauta atentie ca nu iti da nimeni.

Și lăsați scuzele:"avem jucători plecați în vacanță" , sunteți penibili. Pe L59 jucați aceiași ...Și sunteți prezenți zi de zi...Dar pe 54 sunteți în vacanță .

Cine te-a pacalit ca asta e tribul de pe 54? Du-te pe forum pe 54 si scrie acolo cat vrei ca ai batut barbarele, nu veni aici si confunda triburile. Nici macar nu joci pe lumea asta
 
Scor reacție
0
Ne batem cu barbarele că ați dat ștergere, asta demonstrează că sunteți niște lași care nu au avut curajul sa stea până la capăt. Ați înțeles intr un final că pierdeți lumea chiar daca aveați 5K sate avantaj. Cotzanu ...Lasă ciocul mic și joc de glezne, dacă erați așa buni câștigați lumea...Nu mai veniti cu tot felul de scuze penibile, v ați făcut de cacao...Ați lăsat de izbeliște playerii care i ați adus de pe altele lumi pt războiul cu Dt&Dk. Știu, vă înțeleg frustrările dar trebuie depășite că dacă nu o veți face...Deja aveți probleme...Și paranoia e in floare.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Ne batem cu barbarele că ați dat ștergere, asta demonstrează că sunteți niște lași care nu au avut curajul sa stea până la capăt. Ați înțeles intr un final că pierdeți lumea chiar daca aveați 5K sate avantaj. Cotzanu ...Lasă ciocul mic și joc de glezne, dacă erați așa buni câștigați lumea...Nu mai veniti cu tot felul de scuze penibile, v ați făcut de cacao...Ați lăsat de izbeliște playerii care i ați adus de pe altele lumi pt războiul cu Dt. Știu, vă înțeleg frustrările dar trebuie depășite că dacă nu o veți face...Deja aveți probleme...Și paranoia e in floare.

Eu tot nu inteleg ce pui mei vrei, tu vad ca vii aici si te bagi in seama, confunzi triburile intre ele. Tribul REVO a pierdut pentru ca jucatorii s-au lasat, DT are mai multa rabdare de asta au castigat, vino aici bate-te cu mine si dupa vina si comenteaza aici pe forum lumii 59. Nici nu te-ai intersectat cu mine pe nici o lume si vii si dai din gura aiurea.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Oare să nu ne fi intersectat? Te a lăsat memoria. Ți am zis mai sus...Paranoia e in floare la voi. Va chinuie gândul că ați pierdut o lume unde deja erați zmei și credeați că totul vi se cuvine.

Pai vin aici și dau din gura că pe forumul dedicat L54 nu mai aveți curajul să postați.

Când erați pe val (așa credeați doar că sunteți pe val) comentați ...Ne făceați cum va venea la gură. Dar ști vb aia...caracterele tari rămân la final iar caracterele slabe, îngâmfate ...Dispar... Asta nu o zic eu ci sa dovedit din străbunii noștri ...
 

DeletedUser17245

Mondyale....unde e ma printu ala cu...
"Am castigat lumea 54 cu tribul tau Revo".:)))
Daca il gasesc ..il pun aici.. :))
 
Scor reacție
0
Oare să nu ne fi intersectat? Te a lăsat memoria. Ți am zis mai sus...Paranoia e in floare la voi. Va chinuie gândul că ați pierdut o lume unde deja erați zmei și credeați că totul vi se cuvine.

Pai vin aici și dau din gura că pe forumul dedicat L54 nu mai aveți curajul să postați.

Când erați pe val (așa credeați doar că sunteți pe val) comentați ...Ne făceați cum va venea la gură. Dar ști vb aia...caracterele tari rămân la final iar caracterele slabe, îngâmfare ...Dispar... Asta nu o zic eu ci sa dovedit din străbunii noștri ...

Arata-mi unde ne-am intalnit noi doi undeva daca vrei sa te mai bag in seama. Nu veni aici si bate din gura doar pentru ca am fost in tribul tau inamic pe 54.
 

DeletedUser20549

Nu fiti tristi, obisnuiti-va cu DT. O sa castige fiecare lume pe cara o va juca. Nu suntem aroganti, dar asa cum ne stiti, totdeauna ne-am dorit sa castigam fiecare lume pe care o jucam.
Totusi, cam penibil pentru REVO.....sa ai avantajul de sate pe care l-au avut in fata noastra si totusi sa nu reusesti sa castigi lumea.....e penibil....
Cotzanul, eu nu vreau sa ma iau in gura cu voi, dar 80% din jucatorii de pe 54, sunteti si aici.Deci pica din start faza cu: "e vara....sunt vacante, de asta nu mai jucam".
 

DeletedUser33394

Ai orbul găinilor catzi? Nu mă vezi pe harta?

pai sincer sa fiu? nu v-a vazut nimeni pe harta pana sa se retraga REVO:rolleyes: apai pe tine un necunoscut, nu trebuie sa fie orb sa nu te vada :))mergeti putin si va jucati pe 54 cu barbarele, jucatoriilor:) mai ungeti putin chinezariile ca ruginesc si alea.
 
Scor reacție
0
Nu fiti tristi, obisnuiti-va cu DT. O sa castige fiecare lume pe cara o va juca. Nu suntem aroganti, dar asa cum ne stiti, totdeauna ne-am dorit sa castigam fiecare lume pe care o jucam.
Totusi, cam penibil pentru REVO.....sa ai avantajul de sate pe care l-au avut in fata noastra si totusi sa nu reusesti sa castigi lumea.....e penibil....
Cotzanul, eu nu vreau sa ma iau in gura cu voi, dar 80% din jucatorii de pe 54, sunteti si aici.Deci pica din start faza cu: "e vara....sunt vacante, de asta nu mai jucam".

Banuiesc ca acuma o sa apara toate marionetele care nu au nici o treaba cu 59 sa povesteasca de 54. Tribul meu are 40 de membru 80% inseamna 32 de jucatori, da-mi si mie lista cu cei 32 de jucatori si dupa te bag si pe tine in seama.
 

DeletedUser47559

Ati vazut ca vorbiti ca prostii singuri pe forum l54 si acum veniti aici?:)))
Sunt vreo 5 playeri de pe 54 care joaca aici,stiti voi mai bine decat noi?!!!
Cat timp au jucat majoritatea din revo,am sters cu voi pe jos,s-a vazut...ca ati avut voi rabdare mai multa asta e alta treaba,comparati triburile cand ambele jucau ,nu cand unu joaca si altu ba!
 

DeletedUser20549

Banuiesc ca acuma o sa apara toate marionetele care nu au nici o treaba cu 59 sa povesteasca de 54. Tribul meu are 40 de membru 80% inseamna 32 de jucatori, da-mi si mie lista cu cei 32 de jucatori si dupa te bag si pe tine in seama.
Nu ma pun acum sa fac liste, si oricum e aproximativ acel 80%...ideea era ca sunteti foarte multi de pe 54 aici.Si pe langa asta , foarte multi va schimbati numele pe fiecare lume pe care o jucati pentru ca nu aveti demnitatea de a juca cu acelasi nume, deci nu va stiu pe toti.Dar....lasa-ti scuzele cu vacante.....recunoasteti ca tribul DT a fost mai bun si gata!
 
Scor reacție
0
pai sincer sa fiu? nu v-a vazut nimeni pe harta pana sa se retraga REVO:rolleyes: apai pe tine un necunoscut, nu trebuie sa fie orb sa nu te vada :))mergeti putin si va jucati pe 54 cu barbarele, jucatoriilor:) mai ungeti putin chinezariile ca ruginesc si alea.


Care Revo? Mai exista Revo?
V am bătut pe toate lumile unde v am prins(Dt&Dk).. Ne jucam și cu barbarele că ați dat bir cu fugiți și v ați șters conturile la cat sunteți de "buni" . Îmi vb mie de chinezării mai no mame ? Ai uitat că ați fost banati pt folosirea de scripturi ilegale? Ai memoria scurta.. dar cum am zis mai sus..Paranoia e in floare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20549

pai sincer sa fiu? nu v-a vazut nimeni pe harta pana sa se retraga REVO:rolleyes: apai pe tine un necunoscut, nu trebuie sa fie orb sa nu te vada :))mergeti putin si va jucati pe 54 cu barbarele, jucatoriilor:) mai ungeti putin chinezariile ca ruginesc si alea.
Pai nu ne-ati vazut pe harta pentru ca la voi aroganta e prea mare....Voi v-ati vazut doar pe voi pe lumea 54.Dar uite ca totul s-a intors acum ca un bumerang si acele arogante pe care le-ati facut se intorc acum impotriva voastra.
 

DeletedUser44124

Cat timp au jucat majoritatea din revo,am sters cu voi pe jos,s-a vazut.
ma tu te cam repeti:))
daca maturai pe jos cu noi, trebuia sa scrie ca tu ai inchis luma 54, nu ca dt-dk o sa o inchida.
petricaaaa, mergi si muta vaca ca e cald afara
 

DeletedUser17245

Hau bau.cotzanele..doar ti-am.prevestit sfarsitu .aia scrie in mesaj daca ai memoria scurta.nimik nu se face intamplator...si ce am zis...s-a intamplat
 
Scor reacție
0
Hau bau.cotzanele..doar ti-am.prevestit sfarsitu .aia scrie in mesaj daca ai memoria scurta.nimik nu se face intamplator...si ce am zis...s-a intamplat

tu esti singurul dintre papagalii astia care ai dreptul sa vorbesti pentru ca te-ai batut cu mine si joci si aici. Da, m-am inselat cu privire la tribul ala, nu stiam ca se vor lasa asa multi jucatori. Cat despre statistica dintre noi din cate imi aduc aminte eu eram pe plus. Aici ti-am propus sa ne ridicam amandoi la acelasi nivel si dupa sa ne atacam, de ce te-ai relocat dupa ce am dat relocare dupa tine?
 
Sus