Discutii libere L59

Deleted User - 1621757

Din moment ce "te-am ars" deja pe 2 lumi si ieri am aflat ca ai jucat si pe 40 dar cu alt cont , deci posibil sa fie de 3 ori , ma gandeam ca suntem destul de intimi :D , nu puiule eu nu joc dar tu ai fost cel care ai deschis subiecte cu si despre mine , daca nu vrei sa scrie lumea despre tine tu de ce te bagi in seama cu japca ai scri despre ei ? Vedeti-va de joc si noi vom face la fel :) ,schimbati subiectul si nu va scrie nimeni nimic deapre voi (cel putin noi nu o vom face ).
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Din moment ce "te-am ars" deja pe 2 lumi si ieri am aflat ca ai jucat si pe 40 dar cu alt cont , deci posibil sa fie de 3 ori , ma gandeam ca suntem destul de intimi :D , nu puiule eu nu joc dar tu ai fost cel care ai deschis subiecte cu si despre mine , daca nu vrei sa scrie lumea despre tine tu de ce te bagi in seama cu japca ai scri despre ei ? Vedeti-va de joc si noi vom face la fel :) ,schimbati subiectul si nu va scrie nimeni nimic deapre voi (cel putin noi nu o vom face ).

Puisor... de balenuta roz, nu stiu de la cine afli tu informatiile astea dar isi bate joc de tine. Eu de pe lumea 38 incoace numai cu numele cotzanul am jucat, nu imi schimb numele. Dupa logica ta, m-ai batut pe 40, unde nu am jucat, 48 unde m-am lasat in iunie si 54 unde am fost banat. Deci 3-0. Acuma, tot dupa logica ta, tu ai jucat cu alt nume nu cu goloie pe lumea 3, deci 3-1, ai jucat cu alt nume pe lumea 7, deci 3-2, ai jucat cu alt nume pe lumea 13, defapt pe 13 m-am lasat cu cateva luni sa se inchida nu punem, ai jucat pe 15 cu alt nume deci 3-3, ai jucat pe 38 cu alt nume deci 3-4, ai jucat pe speciala 10 cu alt nume 3-5, tot asa si mai pun si lumile de pe .net, deci e cam 3-11. Mai jucam?
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Bre, vezi ca aberezi. Nu am avut legatura cu lumea 48. M-am logat de doua ori la un amic si cam atat.
Am vazut ca ai pomenit si de lumea 40. Acolo s-a intrat cu un anumit scop, dupa ce a fost indeplinit, majoritatea au renuntat. Contul a ramas, dar am cedat drepturile si tribul celor care voiau sa continue.
Ati castigat 54, bravo voua! Asta nu inseamna c-ati fost mai buni, ci ca ati avut mai multa rabdare, ati fost mai perseverenti. Echipa din start a tribului REVO era mult peste DT, dar nu conteaza doar primele 2-3 luni de joc. Daca faci un lucru pana la jumatate, nu inseamna c-ai facut ok lucrul ala. La final, nimeni nu-si aminteste de primele saptamani de joc, ci felicita castigatorii. A fost o lume frumoasa, care a reusit sa reuneasca in cele doua triburi multe nume grele. Nu cred c-o sa se mai intample asa ceva pe vreun server romanesc...Se poate discuta si fara jigniri, injuraturi si chestii de genu.
 
Ultima editare:

DeletedUser48311

muncesc...,trebe pp si s-o stricat masina de spalat...numa necazuri
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Da ai schimbat-o? Aia pe care o aveai inainte, mergea mai bine. Acu toata ziua te aud: trebuie sa spal, trebuie sa spal.
 

DeletedUser48311

v-o blokat pe toti?ce e cu linistea asta!?sau se pregateste goloie de un roman?
io nu petrec timp pe triburi cu farmatu cat timp are el sa scrie pe extern
 

DeletedUser20549

Ati castigat 54, bravo voua! Asta nu inseamna c-ati fost mai buni, ci ca ati avut mai multa rabdare, ati fost mai perseverenti.
.
Daca am avut mai multa rabdare si am fost mai perseverenti, asta nu inseamna ca am fost mai buni? Doamne ce gandire......jucati jocul acesta de peste 5-6 ani si nici acum nu l-ati invatat cu adevarat....
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Daca am avut mai multa rabdare si am fost mai perseverenti, asta nu inseamna ca am fost mai buni? Doamne ce gandire......jucati jocul acesta de peste 5-6 ani si nici acum nu l-ati invatat cu adevarat....

nu bre, ei au fost mai buni ca n-au avut rabdare si si-au sters conturile. Nu stii? E lume pe dos, câteodata.
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Daca erati cu adevarat mai buni decat ei,nu va rupeau capu din toate pozitiile cat timp au jucat majoritatea de la ei:p
 

DeletedUser29124

Degeaba esti bun daca nu finalizezi...e ca la fotbal si ca la femei ..:)
 

DeletedUser13059

da bine , pune pe goloie la faza asta cu fotbalu si femeile :)))))) chiar vreau sa vad un video cum finalizeaza la ambele , cu toate ca la partea cu femeile o sa fie cam amuzant , prima oara trebuie sa joace "este ori nu este ?"
 

DeletedUser46532

Daca erati cu adevarat mai buni decat ei,nu va rupeau capu din toate pozitiile cat timp au jucat majoritatea de la ei:p
iara incepeti cu aberatii...primul trib scos de revo a fost cinema...nicidecum ca le-a rupt capu...ci prin RECRUTARI!
al doilea trib au fost aliatii lor TS/BI...pe care i-au luat intern...
al treilea trib in care am avut onorea sa-l si conduc a fost CIRC...si nici la cei din urma nu le-a rupt capu...ci recrutari si cumparari de conturi...pana si intemeietorul circului si anume TUNATU le-a vandut contul...deci multe sate au ajuns la revo fara lupta...mult prea multe...dar de rupt capete....hai sa nu exageram!ati cam uitat detaliile :)
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Circ s-a dus dupa 2 organizate in care au pierdut 300 de sate si asta nu intr-o faza chiar avansata a jocului,deci ce sa mai vorbim
vorbiti voi de cumparat conturi:)))))))ati facut oferta la juma de harta sa cumparati conturi sau sa rercutati,toti voi vorbiti de recrutari:))) dt a recrutat ts/bi,m-18,circ 3 triburi de top si tot voi vorbiti de recrutari pateticilor:)))) revo in afara de cativa playeri din circ nu a recrutat nimic,totu a fost innobilat
sunt mesaje de pe skype cum mai multi din dt au facut oferte de cumparat conturi,deci lasati astea ca din nou nu stiti sa mintiti
nu luati niciun sat la organizate si ei va luau cate 100-150
 

DeletedUser47247

Circ s-a dus dupa 2 organizate in care au pierdut 300 de sate si asta nu intr-o faza chiar avansata a jocului,deci ce sa mai vorbim
vorbiti voi de cumparat conturi:)))))))ati facut oferta la juma de harta sa cumparati conturi sau sa rercutati,toti voi vorbiti de recrutari:))) dt a recrutat ts/bi,m-18,circ 3 triburi de top si tot voi vorbiti de recrutari pateticilor:)))) revo in afara de cativa playeri din circ nu a recrutat nimic,totu a fost innobilat
sunt mesaje de pe skype cum mai multi din dt au facut oferte de cumparat conturi,deci lasati astea ca din nou nu stiti sa mintiti
nu luati niciun sat la organizate si ei va luau cate 100-150
Ce fumezi, mah, ca pare bun rău. Am citit ce Prostii scrii pe aici si nu credeam ca cineva poate debita atâtea prostii fara pic de jena. Tot dai inainte cu ruptul capului cât au jucat... pai cine i-a oprit sa mai joace? Adică, v-am bătut de s-au cacat pe noi sau ce zici acolo. Pune mana si mergi la un control si lui Ursu sa-i da-ti niste bani sa-si cumpere o coloana vertebrală, ca venise sa ceara salariu sa joace in Dt. vezi, doamne, el e mercenar, joaca unde e plătit. Bah, pune mana spală-te la fata si treci la sapa in solar.
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Doare adevaru stiu,asta e,ce conteaza cine i-a oprit sa joace sau nu,atat timp cat au facut-o au sters cu voi pe jos si s-a vazut pe harta,in rest ca tu esti un idiot si nu stii sa accepti adevarul asta e alta treaba:)
 

Deleted User - 1621757

Circ s-a dus dupa 2 organizate in care au pierdut 300 de sate si asta nu intr-o faza chiar avansata a jocului,deci ce sa mai vorbim
vorbiti voi de cumparat conturi:)))))))ati facut oferta la juma de harta sa cumparati conturi sau sa rercutati,toti voi vorbiti de recrutari:))) dt a recrutat ts/bi,m-18,circ 3 triburi de top si tot voi vorbiti de recrutari pateticilor:)))) revo in afara de cativa playeri din circ nu a recrutat nimic,totu a fost innobilat
sunt mesaje de pe skype cum mai multi din dt au facut oferte de cumparat conturi,deci lasati astea ca din nou nu stiti sa mintiti
nu luati niciun sat la organizate si ei va luau cate 100-150



Dragul meu anonim ,cand faci niste afirmatii vino si cu statistici , pune data cand ati luati voi 100-150 de sate din DT la un organizat nu ne povesti amintiri din copilaria altor jucatori , voi ati crezut in victorie pt ca nu stiati exact ceea ce se intampla , pt ca adevarul era ascuns de catre cei care stateau pe siterele atacate si nu vi se spunea realitatea si nu vroiau sa se simta in tot tribul problema care o aveati , intr-adevar a fost greu cand s-au facut destabilizarile prin conturile care le-ati cumparat din circ dar asta nu inseamna ca ati castigat ,pana am adus jucatori pe granita respectiva a durat putin , daca cadeam erau toti jucatorii inca pe conturi , unii dintre conturile de care spui tu ca se lasase sunt inca acolo si fac steaguri , dar ce a dus la aceste lasari in masa ? Iti spun eu , lipsa de interes pt ca intr-adevar erau jucatori foarte activi acolo care au renuntat pt ca nu mai faceau fata sa stea sa dea si atacuri pt voi si sa si sea la primire tot ei :D , cam asta se intampla pe orice lume , cand adevresarul nu mai face fata sau nu mai are de unde sa ia sate decat din interne ajunge sa renunte, cum am mai spus cand o sa postezi de pe contul tau cu care joci si o sa ai la profilul tau 3 trofee cel putin cu lumi castigate atunci sa vi sa discuti despre noi , membrii DT am rugamintea sa il lasati pe asta sa latre la luna ca omul vorbeste din auzite . Bafta multa , am lansat o provocare mai sus , aceleasi nume de jucatori, acelasi trib Revo daca sunteti asa zmei puteati sa dati un raspuns in privinta asta , dar nimic , noi va vom astepta cu siguranta in speranta ca vom mai avea o lume la fel de frumoasa , ca trebuie sa recunoastem a fost o lume jucata ,cu toate ca , comentariile unora lasa de dorit si acuzatiile care se faceau pe alte metode de comunicare altele decat cele de pe joc , bafta multa si va asteptam din nou ( repet aceleasi nume de jucatori si acelasi trib daca va tine ).
 
Sus