Fame vs »NiP

DeletedUser42271

Ma bag si eu in seama ca sa aduc cateva mentiuni:

Va laudati cu niste statistici, dar de ce nu va laudati si cu felul in care le-ati obtinut?
Faptul ca niste tradatori au ajuns la voi, cu tot cu informatii, si tot ei au facut cele mai mari ravagii prin elementul surpriza: cu ce este asta meritul vostru? Ca i-ati convins ca e mai bine, si ca ei au fost suficient de lasi incat sa puna botu la niste cifre? :))

Si cat o sa mai tina uniunea asta a voastra fericita? Cand o sa isi dea seama majoritatea ca sunteti 200 de jucatori si doar 60 o sa castige, ce se va intampla atunci?
Ce va mai place sa dati intr-un om cand e jos :D.

Poate o sa castigati acest razboi. Dar o faceti prin inselaciune, parsivitate, nu prin lupta.
Dar na, in razboi este permis orice :).
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Ma bag si eu in seama ca sa aduc cateva mentiuni:

Va laudati cu niste statistici, dar de ce nu va laudati si cu felul in care le-ati obtinut?
Faptul ca niste tradatori au ajuns la voi, cu tot cu informatii, si tot ei au facut cele mai mari ravagii prin elementul surpriza: cu ce este asta meritul vostru? Ca i-ati convins ca e mai bine, si ca ei au fost suficient de lasi incat sa puna botu la niste cifre? :))

Si cat o sa mai tina uniunea asta a voastra fericita? Cand o sa isi dea seama majoritatea ca sunteti 200 de jucatori si doar 60 o sa castige, ce se va intampla atunci?
Ce va mai place sa dati intr-un om cand e jos :D.

Poate o sa castigati acest razboi. Dar o faceti prin inselaciune, parsivitate, nu prin lupta.
Dar na, in razboi este permis orice :).

http://prntscr.com/gcm4t2,ce ziceai?e declaratia voastra de razboi de pe 57 versus un alt trib.

1.Sa nu uitam cine a rupt alianta.
2.Rock nu a tradat,e pe conferinta conducerii Fame de la inceputul lumii,am inceput impreuna,ne-am dat cuvantul ca jucam impreuna(faptul ca just elite stia sau nu asta,nu mai e problema noastra).
3.E doar un raspuns la ce a zis atat gerula(marele lotus) cat si doamna scarlet(Ms.Hannibal) .
4.Tu cine mai esti?:))
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
gcmbki
 

DeletedUser42271

Ce conteaza cine sunt eu, doar un alt soldat prins in aceasta batalie. N-ai ce sa imi demonstrezi, si nici eu nu incerc sa iti demonstrez tie ceva. Doar ma amuza cum ati prins toti glas pe topicul asta doar dupa ce ati inceput sa recrutati membri din nip, si va laudati cu statistici care sunt in mare proportie ale celor ce au schimbat tribul, nu ale voastre.

Tu ai luat 3 sate de la Nip, si eu am luat 3 sate de la Fame, deci dpdv asta, nu esti deasupra mea decat cu functia in trib. Si poate cu numaru de puncte :)).

Spor!
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Mai bine taceai ..:) mai informeazate odata ,doamna Scarlet unde a fugit dupa ce a rupt alianta ?

Si nu am prins glas de acum , vorbim din primele zile de razboi:)) Vezi ca iti este somn ,noapte buna
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Ce conteaza cine sunt eu, doar un alt soldat prins in aceasta batalie. N-ai ce sa imi demonstrezi, si nici eu nu incerc sa iti demonstrez tie ceva. Doar ma amuza cum ati prins toti glas pe topicul asta doar dupa ce ati inceput sa recrutati membri din nip, si va laudati cu statistici care sunt in mare proportie ale celor ce au schimbat tribul, nu ale voastre.

Tu ai luat 3 sate de la Nip, si eu am luat 3 sate de la Fame, deci dpdv asta, nu esti deasupra mea decat cu functia in trib. Si poate cu numaru de puncte :)).

Spor!

Nu stiu de ce cred ca esti un soldat refuzat de fame :)).
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Felicitări Fame ptr satele cucerite recent .... Reformulez : felicitări rockefeller ca ai tradat NIP.
Tradarea sa consta in următoarele :
1 Acum o săptămână cand a dat nip organizat pe fame tu ai anunțat țintele si aceștia și-au bagat sprijin ( urat din partea ta)
2 ieri ai facut organizat cu Fame si ataci jucători din NIP.

Funcția lui Rockefeller in Nip era de conducere, ai stat ore, zile, luni in Nip.... Nu e frumos sa te dai peste noapte la 360 grade doar ptr ca a luat bătaie Fcsb-ul pe arena naționala :eek:.
In final as dori sa felicit din nou conducerea Fame ptr ca au facut jocuri de culise ca la carte, tradari si injungheri pe la spate... Nu dau nume, se stiu ei cei ce au plecat cu coada între picioare la Fame si acum ataca fosti colegi.
Am jucat de placere, acum nu mai este plăcere, eu renunț, e doar un joc.
 
Ultima editare:

DeletedUser46734

Ma bag si eu in seama ca sa aduc cateva mentiuni:

Va laudati cu niste statistici, dar de ce nu va laudati si cu felul in care le-ati obtinut?
Faptul ca niste tradatori au ajuns la voi, cu tot cu informatii, si tot ei au facut cele mai mari ravagii prin elementul surpriza: cu ce este asta meritul vostru? Ca i-ati convins ca e mai bine, si ca ei au fost suficient de lasi incat sa puna botu la niste cifre? :))

Si cat o sa mai tina uniunea asta a voastra fericita? Cand o sa isi dea seama majoritatea ca sunteti 200 de jucatori si doar 60 o sa castige, ce se va intampla atunci?
Ce va mai place sa dati intr-un om cand e jos :D.

Poate o sa castigati acest razboi. Dar o faceti prin inselaciune, parsivitate, nu prin lupta.
Dar na, in razboi este permis orice :).

As dori sa iti aduc la cunostinta, ca nu noi am inceput jocurile de culise, ci marele Scarlett a inceput sa dea mesaje jucatorilor nostri sa ii recruteze. Inclusiv mesaje 'Vor veni multi la noi in curand, sa nu ramai intr-un trib mort!' si multe altele. De asemenea nu noi am venit cu ultimatum iar Rock a fost cu noi de cand a inceput lumea.
Eu v-am avertizat cu jocurile de culise iar din momentul ala a tacut marele vostru conducator, posibil sa fi inteles ca a facut o greseala majora.

Scarlett Johansson. ieri la ora 14:20
si eu pe aici la joaca
ia zi...ce radacini ai prins acolo ?
esti cu prietenii ?

Scarlett Johansson. ieri la ora 14:37
pana mea
intreb
nu stiu ce gasesti bun incat sa spui "adevarata echipa" cand toata lumea stie cine sunt echipa FAME
dar va las pe fiecare sa va convingeti de ei si sa va bateti cuie singuri pe urma...
asta ca sa nu mai dezvoltam despre ei nimic

Lasa externu si chinuie-te mai tare sa ne recrutezi oamenii, vei avea nevoie pe viitor cand iti pleaca jucatorii. Prea multi mi-au scris ca vor sa vina la noi, dar ii mai las sa iti fie surpriza cat mai mare. Vrei jocuri de culise, primesti jocuri de culise. Si poti sa dai drumu la barbare pe mai multe campuri, e prea putin 15

Cu mult tupeu vii aici si spui ca suntem prea multi si vor termina doar 60, dupa ce nu i-a convenit marelui vostru conducator locul 2, pentru ca deh.. nu mai putea sa aranjeze el clasamentu de final cum vroia, asa cum a facut pe alte lumi. Nu mai putea sa impuna el lucruri si sa isi incordeze muschii si atunci a preferat sa dea cu piciorul in tot.
Rockefeller l-a avertizat, el a tinut-o pe-a lui si acum a disparut.
Organizatul vostru a fost incredibil de prost. 100 de tinte din care mai mult de un sfert doar trenuri fara curatari si O GRAMADA de oameni care si-au bagat SPRIJIN intre atacuri si chiar si intre nobili iar unu din ei e Madalin care acum posteaza aici. Madalin, vezi ca sprijinul se baga dupa nobili. Dar asa e cand va da marele conducator chestii unguresti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

nu noi am inceput jocurile de culise, ci marele Scarlett


Rock a fost cu noi de cand a inceput lumea

Te contrazici singur pe tine. Daca Rock a inceput lumea cu voi, reesa ca voi ati inceput jocul de culise ;) Am vb recent cu un jucator din cercul vostru, care a fost si pe 50. A zis ca ar vrea ca Rock sa fie scos, si nu e singurul care vrea asta...dar se pare ca totusi exista ceva la mijloc. Ori o sa-l innobilati voi mai tarziu, ori cineva ia dat o mana de ajutor.


P.s. sunt jucator neutru, nu tin parte nimanui si nici nu am jucat aici :)
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Felicitări Fame ptr satele cucerite recent .... Reformulez : felicitări rockefeller ca ai tradat NIP.
Tradarea sa consta in următoarele :
1 Acum o săptămână cand a dat nip organizat pe fame tu ai anunțat țintele si aceștia și-au bagat sprijin ( urat din partea ta)
2 ieri ai facut organizat cu Fame si ataci jucători din NIP.

Funcția lui Rockefeller in Nip era de conducere, ai stat ore, zile, luni in Nip.... Nu e frumos sa te dai peste noapte la 360 grade doar ptr ca a luat bătaie Fcsb-ul pe arena naționala :eek:.
In final as dori sa felicit din nou conducerea Fame ptr ca au facut jocuri de culise ca la carte, tradari si injungheri pe la spate... Nu dau nume, se stiu ei cei ce au plecat cu coada între picioare la Fame si acum ataca fosti colegi.
Am jucat de placere, acum nu mai este plăcere, eu renunț, e doar un joc.

1. Rockefeller din prima zi e in confa Fame :) a zis ca joaca cu noi , nu se asteapta sa fie razboi si voia fuziune.
2. Multumim, Doamna Scarlet a dat circulara la toti jucatorii nostrii sa-i recruteze plus la toate triburile care au mai ramas pe harta sa vina alaturi de Nip dar nu a reusit nimic.Noi am reusit sa luam cativa jucatori ,daca vrem puteam sa va recrutam jumate din familie, avem peste 25 de cereri de la jucatori mari. Asta s-a intamplat.
 
Ultima editare:

DeletedUser47202

@Hannibal.

ce face Wolves?
o doamne, voi marii recrutori, cand vi s-a intors moneda la fel, ati picat

Mai ridicati-ne in slave, aduceti-ne si ofrande, va multumim
Amin!
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Au picat din primul organizat asta s-a intamplat..si dau vina pe jucatori , s-au recrutat 4-5 jucatori si ei dau vina pe jucatorii care au venit la noi , dar inainte sa-i recrutam au dat organizat si au luat nici macar 5 sate din 100 tinte ca nu stiu sa atace, a zis si rhazes mai sus cum au atacat :))
 

DeletedUser47202

După ce au recrutat tot TW sau aproape tot TW-ul pentru că aşa se câştigă războaie în opinia unora, după ce s-au bătut cu pumnul în piept că vezi ce proşti şi slabi suntem noi, tot ei plâng.
Dacă nu ştii să ataci şi să te organizezi, mai bine te laşi.
Amin!
 

DeletedUser46734

Te contrazici singur pe tine. Daca Rock a inceput lumea cu voi, reesa ca voi ati inceput jocul de culise ;) Am vb recent cu un jucator din cercul vostru, care a fost si pe 50. A zis ca ar vrea ca Rock sa fie scos, si nu e singurul care vrea asta...dar se pare ca totusi exista ceva la mijloc. Ori o sa-l innobilati voi mai tarziu, ori cineva ia dat o mana de ajutor.


P.s. sunt jucator neutru, nu tin parte nimanui si nici nu am jucat aici :)

In primul rand, se scrie 'reiesea'. In al doilea rand, eu nu ma contrazic singur absolut deloc, din moment ce a fost cu noi de la inceput si stiau si cei din NiP, nu se pot numi jocuri de culise, in schimb au fost altele incepute DUPA ce a dat circulare de recrutare Scarlett. La alte jocuri de culise ne referim aici si chiar nu stiu de ce ti-a trebuit sa vii si sa te bagi in seama. Ce ti-a spus Vmaxxx e complet diferit de ce vii tu sa sustii aici.
 

DeletedUser13059

Te contrazici singur pe tine. Daca Rock a inceput lumea cu voi, reesa ca voi ati inceput jocul de culise ;) Am vb recent cu un jucator din cercul vostru, care a fost si pe 50. A zis ca ar vrea ca Rock sa fie scos, si nu e singurul care vrea asta...dar se pare ca totusi exista ceva la mijloc. Ori o sa-l innobilati voi mai tarziu, ori cineva ia dat o mana de ajutor.


P.s. sunt jucator neutru, nu tin parte nimanui si nici nu am jucat aici :)


vezi ca poate incurci cercurile , rocke de cand a venit in fame a primit drepturi de intemietor si restu le-am retras , el defapt a fost intemietorul fame de cand a inceput lumea dar a zis ca ramane in academia nip pana la final iar cand se ajunge la final intra in tribul mare , ce tot atata tam tam ... nextel din cate stiu tu erai intemietor pe L42 in tribu de pe locu 2 si in timpul razboiului ai dat contu cu parola la cineva din SH , nu dau nume (ursu) iar de pe contul tau facea organizate unde ati luat mereu 0 sate si doar cu capu in zid , ai bag si pe conferinta tribului pe ursu de pe alt cont de skype sa faca ghiveci din tribul unde erai conducator si acuma vorbesti despre jocurile de culise ca si cum esti impotriva lor si nu ai facut niciodata asa ceva


nu mai spune ca esti neutru , tu esti MIXT daca vrei iti definesc ce inseamna MIXT dar trebuie sa folosesc multe stelute

iti propun si un nume cu care sa joci pe viitor , din NEXTEL in MIXTEL , uite ce bine suna
 

DeletedUser20519

In primul rand, se scrie 'reiesea'. In al doilea rand, eu nu ma contrazic singur absolut deloc, din moment ce a fost cu noi de la inceput si stiau si cei din NiP, nu se pot numi jocuri de culise, in schimb au fost altele incepute DUPA ce a dat circulare de recrutare Scarlett. La alte jocuri de culise ne referim aici si chiar nu stiu de ce ti-a trebuit sa vii si sa te bagi in seama. Ce ti-a spus Vmaxxx e complet diferit de ce vii tu sa sustii aici.


Nu fi arogant...e doar parerea mea. Nu am zis ca eu am dreptate 100%. Oricine e liber sa scrie pe forumul extern chiar daca nu joaca pe lumea respectiva.

Daca zici ca e a jucat cu voi de la bun inceput si ca vroia fuziune, vad ca cineva mai sus a zis ca el a fost cel care a facut ultimul organizat...ca sa ce? Sa rupa atacul colegilor si apoi sa intre la voi si sa-i atace?
Trebuia sa intre deodata cand sa declarat razboi.
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Nu a facut el nici`un organizat:)) la facut Ready for Fight , te rog, mai bine numai scrie aici daca nu joci si nu stii despre ce e vorba
 

DeletedUser20519

tu erai intemietor pe L42 in tribu de pe locu 2 si in timpul razboiului ai dat contu cu parola la cineva din SH , nu dau nume (ursu)

Ai si dovezi sau ca deobicei doar gura mare din tine? In primul rand nici nu am fost conducator acolo...iar in al 2-lea rand, contul pe care am jucat nu e al meu, iar proprietarul a facut ce a vrut el ;) Nu mai aduce in discutii alte lumi ca si eu pot zice multe de tine de pe acea lume(defapt de pe toate lumile unde ai jucat...ca doar tu esti o ***** cu 12 fete)
Cum e sa cersesti invitatie de la mine fiind ferma?
 
Sus