(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser48539

Am coooooooooooont, am fost acceptat dupa 1 an si multe tentative, merci:))
 

DeletedUser48539

N-am ars pe nimeni, a venit de la sine. De ce ma feliciti, tineati cu mine sau cum?:)) Eu am auzit in schimb ca anusha a primit mesaje de incurajare de la voi ca sa mi-o faca la final acum.
 

DeletedUser29124

N-am ars pe nimeni, a venit de la sine. De ce ma feliciti, tineati cu mine sau cum?:)) Eu am auzit in schimb ca anusha a primit mesaje de incurajare de la voi ca sa mi-o faca la final acum.

Te-am felicitat doar pt treaba asta..ai avut sange, bravo!...Daca ramaneati si 20 cum ai zis , imi scoteam si "palaria"in fata ta...
Te-am felicitat doar in numele meu, restul nu stiu ce fac si ce simpatii au...
 

DeletedUser48539

20 nu, maxim 40, dar n-am mai avut vreun drept acolo de luni bune, n-am mai facut nimic de cand v-am dat razboiul, am doar avut multi de partea mea. Nu e cum au zis multi ca eu fac jocurile, dovada ca m-au si exclus din Gentle si nu ma lasa sa joc cu ei pe 60:)).
 

DeletedUser8343

Ma asteptam ca doar backstaberii sa se felicite intre ei...:)

Ni s-a spus cu multa vreme inainte sa plecam daca nu ne convine :p Ca ne-am ales momentul potrivit sa o facem a fost cu totul altceva. Nu am regretat niciodata ca am parasit tribul ala nici eu nici ceilalti.

Pana una alta Green a pierdut fix pe ce le-am spus si noi - ca nu vor castiga lumea doar cu o mana de oameni care pupau in dos conducerea.
Multi din jucatorii din Gentle nu suportau conducerea Green inca de la inceputul jocului pentru jignirile si arogantele lui Maram de pe forum, era clar ca la un moment dat va fi razboi, inca plangeti dupa asta? Sau nu stiti sa pierdeti cu capul sus?
Gentle a jucat bine desi ati incercat sa ii destabilizati prin multe. Felicitari deci pentru victoria pe care au avut-o. Restul e can-can.
 

DeletedUser29124

Ni s-a spus cu multa vreme inainte sa plecam daca nu ne convine :p Ca ne-am ales momentul potrivit sa o facem a fost cu totul altceva. Nu am regretat niciodata ca am parasit tribul ala nici eu nici ceilalti.

Pana una alta Green a pierdut fix pe ce le-am spus si noi - ca nu vor castiga lumea doar cu o mana de oameni care pupau in dos conducerea.
Multi din jucatorii din Gentle nu suportau conducerea Green inca de la inceputul jocului pentru jignirile si arogantele lui Maram de pe forum, era clar ca la un moment dat va fi razboi, inca plangeti dupa asta? Sau nu stiti sa pierdeti cu capul sus?
Gentle a jucat bine desi ati incercat sa ii destabilizati prin multe. Felicitari deci pentru victoria pe care au avut-o. Restul e can-can.

Am inteles ce s-a intamplat pe lumea asta...backstabul ramane insa...
Totusi, pe fiecare lume pe care ai jucat ai dat backstab , ai incercat destramarea triburilor din interior sau ai terminat la interne...Nu te-ai intrebat niciodata daca nu ai tu vre-o problema? Poate ar fi bine sa stai departe de acest joc cel putin o perioada?
 

DeletedUser48539

Nu inteleg de ce insistati cu acest subiect. Tocmai pentru faptul ca este un joc se poate face backstab, as reface asta oricand pe orice lume daca stiu ca nu risc sa pierd:)). Sau exista vreo regula ce spune ca ar fi ilegal sa faci asta din punct de vedere moral si etic? Eu n-am auzit asa ceva, se cheama joc si ne jucam, sa lasam chestiile serioase pt. viata reala.
 

DeletedUser29124

Nu inteleg de ce insistati cu acest subiect. Tocmai pentru faptul ca este un joc se poate face backstab, as reface asta oricand pe orice lume daca stiu ca nu risc sa pierd:)). Sau exista vreo regula ce spune ca ar fi ilegal sa faci asta din punct de vedere moral si etic? Eu n-am auzit asa ceva, se cheama joc si ne jucam, sa lasam chestiile serioase pt. viata reala.

Ceea ce suntem in viata reala suntem si intr-un joc virtual...Ba mai mult...aici iti poti dezlantui frustrarile din r.l.
Haide sa va spun de ce mai insist inca pe acest subiect.....Pt ca am pus pariu cu un amic, ca Romania o sa iasa din rahat...Eu am zis ca niciodata...El tot zice ca mai sunt sperante...dar ii demontrez aproape zilnic , ca sperantele mor una cate una...Nu stiu daca ai inteles ceva dar nu-i bai ..eu sunt convins ca o sa castig pariul.!
 

DeletedUser48152

Ceea ce suntem in viata reala suntem si intr-un joc virtual...Ba mai mult...aici iti poti dezlantui frustrarile din r.l.
Haide sa va spun de ce mai insist inca pe acest subiect.....Pt ca am pus pariu cu un amic, ca Romania o sa iasa din rahat...Eu am zis ca niciodata...El tot zice ca mai sunt sperante...dar ii demontrez aproape zilnic , ca sperantele mor una cate una...Nu stiu daca ai inteles ceva dar nu-i bai ..eu sunt convins ca o sa castig pariul.!

Mister psihologul, te-ai facut si politician? :)
Lasa oamenii cu visurile si sperantele... Fara ele inca tot mai credeam ca pamantul e plat si ca exista nenea Dumnezeu... ;-)
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
as reface asta oricand pe orice lume daca stiu ca nu risc sa pierd:))

Aham, stii ca se poate face un interviu si cu tine cand plangeai la x si y ca iti dai stergere, ca ce slabi sunt gentle, ca aveai alte asteptari, ce uniti sunt cei din green, etc. ?
Fii serios... mai bine pastram confidentialitatea "prietenilor" tai apropiati pt viitoarele lumi, sa te auzim tot asa cum suferi :D :D :D
 

DeletedUser48539

Pai am zis asta, chiar asa era. Aveam alte asteptari din moment ce nu am decis eu singur sa va dau razboi(eu doar am venit cu ideea) ci s-a ajuns acolo dupa un sondaj; 90% au vrut razboi dar apoi o vreme mare parte din ei n-au facut nimic, si-au dat drumul spre final mai mult.
 

DeletedUser29124

Felicitari Gentle! :cool:

Singurul care merita felicitat de acolo este spionul ...:)
A reusit sa reziste luni bune fara a fi depsistat...
Multumim ca ne-ai distrat aproape seara de seara cu balivernele pokemonilor...
Multumim ca ne-ai dat alternativ secvente nedifuzate inca din emisiunile Vax populi si Copiii spun lucruri traznite...
Multumim ca ne-ai avertizat ca nu incalzirea globala este o mare problema a zilelor noastre ci tampirea globala....
Felicitari Bonili!
 

DeletedUser29124

si totusi ati pierdut...mi-e mila de voi :(

mai incercati odata pe 60, si daca nu merge, deja pe 61 si tot asa pana castigati si voi ceva ...bafta

Bo$$...am castigat tot ce se putea"castiga"in acest joc..atat cu tribul cat si individual...In final nimeni nu castiga nimic..decat 200 pp pe care le fac intr-o ora pe lume noua...Ceea ce am castigat noi este mai presus de joc..dar pokemonii nu inteleg asta...Am castigat prieteni noi, am ramas o familie si ne-am distrat pe seama prostiilor si naivitatii pokemonilor...:)
 
Sus