BLANK vs 3252364367823578u235-8 triburi

DeletedUser13059

acuma daca imi traduci ce ai vrut sa spui o sa fie extraordinar , dar eu din cate vad tribul NYK dintr-un organizat nu mai este pe 2 iar de luat inactivii nu stiu , poate doar satele dar nu ii vina mea daca erau inactivi , in fine ... poti sa imi zici care esti pe acolo si facem o demonstratie cu tine
 

DeletedUser48469

de ce greu fost pe 54 de sa lasat lumea ? :)) si nu , nu o inchidem ... am intrat la caterinca si vad ca este caterinca din plin ... 1 organizat pe tribul de pe locu 2 si sa desfintat deci este fix pix iar acuma mai urmeaza sa dam pe 1 nwo si 1 pe method apoi spor la joaca cine ramane
Din cate stiu ati dat un organizat pe nwo ce.i drep nu stiu cat de mare a fost dar stiu ca n.ati luat nimic :D
 

DeletedUser47559

Inchideti lumea?Ca pe 54 banuiesc sau poate nici aici n.o sa mai aveti timp cand dati de greu :)

Cum adica aici ca pe 54?:)))
Tribul de aici nu are nici.o legatura cu cel de pe 54 in afara de vreo 4 jucatori comuni,asa ca informeaza-te iniante sa spui ceva!
 

DeletedUser13059

Din cate stiu ati dat un organizat pe nwo ce.i drep nu stiu cat de mare a fost dar stiu ca n.ati luat nimic :D



se pare ca ai informati proaste dar asta nu ma surprinde , am dar 1 singur organizat pe NYK

FEHKwKMJTw6TkyJCuGQaDA.png



acuma ce atacuri vezi pe nwo sau ce trib ii pe acolo sunt atacuri din partea celor care sunt din scurt , dar daca atacurile astea sunt vazute ca un organizat ier pentru ei este o reusita daca un trib intreb sa aparat cu brio in fata de 2-3-4-5 oameni care au atacat pe zone diferite cand au dorit ei atunci chiar ma bucur pentru ei


cand dam organizat nu o sa mai auzi de ei , pana atunci spor la ridicat sate , iar pentru fetitele din method care am auzit ca le tremura fustitele ce pot sa zic , stati linistite ca nu pe toate va scoatem , unele raman pentru noi :D
 

DeletedUser48469

Cum adica aici ca pe 54?:)))
Tribul de aici nu are nici.o legatura cu cel de pe 54 in afara de vreo 4 jucatori comuni,asa ca informeaza-te iniante sa spui ceva!
Sunt mai multi de 4,ursule poate ai dreptate nu-s informat bine :)
 

DeletedUser13059

nu sunt multi oricum doar cativa care am mai ramas si pe 54 , restu nu mai joaca de cand a inceput vara ... cat despre organizat pe nwo o sa iti postez aici cand dam pe ei sa vezi ce fail o sa fie :D
 

DeletedUser20519

Tu si in timp ce astepti esti innobilat,de unde veniti ma?:))))
Macar nu mai deschideti gura pe extern voi astia gri
care esti bre necunoscutule? :eek: plange in alta parte si nu te baga in seama unde nu te priveste.
 

DeletedUser20519

vin ca nu ii prima oara cand imi donezi satele
numai gura din tine ursule...esti un plangacios pe toate lumile pe unde te-am intalnit. Sa-ti reamintesc cum te milogeai de mine pe 42 ca sa te bag in trib de erai ferma tribului meu? sau pe 44 cand ai tradat tribul "semnul intrebarii" dar ai cerut sprijin din timp(inclusiv si eu am trimis) ca sa-ti arati muschii cu satele blindate pe fostii colegi ca uite ce zmeu esti, demolezi sate goale)) esti o panarama ieftina.
 

DeletedUser20519

Sa ajungi tu sa faci macar 1% din cate am facut eu pe joc si e ok.
chiar crezi ca ma intereseaza ce ai facut tu pe acest joc? cu asta vrei sa te mandresti? ma bucur pentru tine, sincer ;) sa nu uitam ca e DOAR un joc si ce faci tu aici nu ajuta cu nimic in viata reala. Promit sa nu depasesc acel procent, ca sa te simti tu mai bine...bafta
 

DeletedUser45396

vezi ca ai tai imi trimit deff si dupa baga si nobili :))
tactica noua?
 

DeletedUser13059

numai gura din tine ursule...esti un plangacios pe toate lumile pe unde te-am intalnit. Sa-ti reamintesc cum te milogeai de mine pe 42 ca sa te bag in trib de erai ferma tribului meu? sau pe 44 cand ai tradat tribul "semnul intrebarii" dar ai cerut sprijin din timp(inclusiv si eu am trimis) ca sa-ti arati muschii cu satele blindate pe fostii colegi ca uite ce zmeu esti, demolezi sate goale)) esti o panarama ieftina.

ma milogeam de tine pentru invitatie ? eu am intrat in sh unde am jucat si in trecut daca tot aduci vorba , iar pe 44 am jucat la pp iar dupa am dat contul la hannbial care nu a apucat sa inobileze satele din cauza ca a luat ban iar dupa l-am dat la printu24 sau cum avea :D

dar esti amuzant cum eu ma milogeam sa imi dai invitatie iar dupa v-am tras bataita ... jalnic


gnt4UDq-Rlau-6PrfQnlkA.png
HapTpVoVRUi-LSu3RWGcwA.png


a venit crescatorul de barbare sa imi comenteze :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

Vezi doar ce-ti convine? Uite-te bine ce punctaj au acele barbare( in afara de 2)...nu e vina mea ca unii au dat inceput nou. Dar tu ce ai vrut sa-mi demonstrezi cu innobilarile tale? Ca poti lua interne? bravo tie...baga mare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

ma milogeam de tine pentru invitatie ? eu am intrat in sh unde am jucat si in trecut
si de ce nu ai intrat la bun inceput dar cautai invitatii prin alte triburi? Ca sa fii si postasul celor din SH? Si sa nu uitam datorita cui ai rezistat in SE dupa care te-ai mutat in nord. Si dupa ce ai fost ajutat cu deff de luce ai si vorbit urat de el. Asa cum am si spus, esti o panarama ieftina. Cat ai nevoie de cineva, esti prieten...dupa care il faci in tot felul si vorbesti urat la adresa lor. Asta esti tu, asta tii caracterul. Bafta sa ai
 

DeletedUser13059

culmea ca doar tu zici treaba asta , de ce nu zic aia pe langa care m-am dat prieten apoi am vorbit de ei ? poftim ???? sa nu imi zici ca m-am dat prieten cu tine si dupa te-am vorbit de urat , iar daca esti curios poti sa vezi ca am jucat in sh de pe L1 , L14 , L22 si dupa pe L42 atat si nu am intrat de la inceput pentru ca nu stiam daca am timp iar contul meu era in centrul hartii si faceam ppuri pana sa gasit unu din Zei sau ce trib era ca vrea sa ma inobileze si a dat un simplu mesaj care ma facut sa ma apuc de lumea aia iar atunci am intrat in sh unde mazare mi-a zis de hoho sa intru dar nu am vrut sa intru ca sa fac pp si sa ocup loc degeaba , iar dupa cand am intrat la el sa joc am vorbit sa facem takezo ca si academie care sa aiba pna cu nush ce trib si sa luam marginea iar marele lakescai nush cum avea numele a recrutat toata harta si dupa a zis ca el nu mai este academie sh iar eu am mers inapoi in sh si le-am dat razboi + ca am oprit razboiul cu green pentru a da in takezo iar lake a disparut din primul organizat care l-am facut pe el deci ma doare fix in cot de parerea ta si a celor care ati gustat din organizatele ce le-am facut si mereu au fost rezultate ok + mesaje cu "nu ne asteptam sa dati acolo" pai diferenta dintre noi este ca eu nu fug de niste oameni care sunt intemietori sau conducatori si atac doar inactivii asa cum faceti voi , mie imi place sa merg la cine daca iei sate se simte in tot tribu si cam asa a fost cu takezo marele trib de locu 1 peste noapte facut din recrutari , aici sunteti la fel nwo , method , ak nici nu are rost sa numar cate triburi sunteti si va dati smardoi ca va bateti cu noi :)) am intrat pentru distractie si sa jucam este singura distractie pe cand la voi vad ca ii mare agitatie si cine stie ce realizare in cazul in care ne bateti :D

mwBD2K1yTE267JSEBp_WRA.png


locu 2-3-4 la dusmani si cand vad ce agitatie pe la voi daca ne scoateti :)) deci inca odata iti spun ca mi se rupe de nextel pentru ca nu am avut niciodata nevoie de nimic din partea lui si nici nu m-am dat prieten cu acel cont pentru nimic , prieteni am suficienti iar aia de care zici tu vreau sa ii duci sa imi spuna ei asta nu tu si atunci pot spune ca ai dreptate pana atunci esti doar un papagal care nu stie nici cum sa scrie corect pe forum extern si are nevoie de 3 postari consecutive pentru 3 mesaje
 
Scor reacție
0
Oameni de nimic

Youliah dec 09, 14:27
te intereseaza lumea asta?

butterfly04 dec 09, 14:27
adica?

Youliah dec 09, 14:28
adica joci pt a termina lumea? sau doar asa

butterfly04 dec 09, 14:28
joc din placere.

Youliah dec 09, 14:29
am inteles

Youliah dec 09, 14:29
ma gandeam ca imi cedezi mie ceva aici |:p

Youliah dec 09, 14:29
gend aca nu jucai

Youliah dec 09, 14:29
sa nu te intereseze lumea asta

butterfly04 dec 09, 14:29
WTF !?

Youliah dec 09, 14:30
eu doar am intrebat :p

Youliah dec 09, 14:30
daca ajungem la o intelegere bine daca nu iarasi bine :p
 
Sus