Discutii libere L60 !

DeletedUser48447

si nu ii acelasi lucru ? acei jucatori au castigat razboiul contra loko iar dupa au patit exact acelasi lucru :D in fine ... stiam ca esti limitat , chiar nu avea rost sa oferi explicatia asta penibila :D


iar pe sp 13 ai zis ca intrati sa va aparati tilu , daca vrei iti arat postarea , si cand ati fost scosi in primele ore dupa expirarea protectiei ai zis ca nu ati jucat dar culmea : conturi premium activate pe 1 luna , asistent , pe forumu intern mesaje in care ziceai ca singuri nu aveti sanse , etc iar al final "nu domnle ca noi nici nu am jucat" pai cand naiba ati jucat ? si din omul fara timp cu probleme in rl ai devenit unu din cei mai activi pe 60 :))


Stai asa bre ca nu a castigat nimeni razboiul..pana la urma din statistici ale razboiului reiese ca eu eram locul 1 la sate innobilate dusmane, ydn locu 2 , mouse sini locu 3 ..si la fel si la inamici invinsi , acolo e lera ydn.eu si mouse..deci de unde si pana unde a castigat predator care curatam sate pt el ? Sau toporeanu :)) sa fim seriosi si sa nu aruncam aiurea cu vorbe .
Am vazut ca vbn se lauda ca pe sp9 a scos tribul lui keemo adica merc.. fals, erai jos, nu ai avut treaba cu acel razboi,defapt eu am atacat cel mai mult in acea zona a hartii. Stiti prea bine asta.
Nu stiu ce tot va dati aere pe aici, nu v.a zis nimeni ca nu sunteti jucatori buni, dar prea va umflati sa vada lumea cine sunteti voi..cu multe.lucruri false.
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
Marius, fiindca conducerea voastra e una de cacao ,se laudau ca ne bat R.S in 15 membri si acuma ce fac ,dupa ca au bagat 500.000 pp-uri se milogesc de conducatori triburilor de pe langa noi sa faca alianta cu ei..daca nu ma crezi iti dau ss pe skype ,nu are rost sa continuam fiindca nu vreau cearta cu tine.
pune printuri
 

DeletedUser47559

Stai asa bre ca nu a castigat nimeni razboiul..pana la urma din statistici ale razboiului reiese ca eu eram locul 1 la sate innobilate dusmane, ydn locu 2 , mouse sini locu 3 ..si la fel si la inamici invinsi , acolo e lera ydn.eu si mouse..deci de unde si pana unde a castigat predator care curatam sate pt el ? Sau toporeanu :)) sa fim seriosi si sa nu aruncam aiurea cu vorbe .
Am vazut ca vbn se lauda ca pe sp9 a scos tribul lui keemo adica merc.. fals, erai jos, nu ai avut treaba cu acel razboi,defapt eu am atacat cel mai mult in acea zona a hartii. Stiti prea bine asta.
Nu stiu ce tot va dati aere pe aici, nu v.a zis nimeni ca nu sunteti jucatori buni, dar prea va umflati sa vada lumea cine sunteti voi..cu multe.lucruri false.

iar esti cap de pluta si intelegi ce vrei tu,nu am spus ca eu am scos tribul ala,m-am referit noi ca trib i-am scos pe aia trib ce era condus de marele just barbar,eu eram in cealalta parte a hartii fata de aia langa loko
Si tu la fel,tot langa loko erai,voi nu ati luat mai nimic din tribul ala merc ,din nou vorbesti aiurea
Nimeni nu s-a laudat cu lucruri false
 

DeletedUser48237

Merc e ala de m-a rugat sa-i stau sitter cand avea trenu? De era in nord?
 

DeletedUser48447

Gresit maestre. Eu eram in nord si toata dezvoltarea mi.am facut.o in nord pana s.a terminat cu tribul merc. Dupa am venit alaturi de grasu.xxl. in granita de sud pe satele lui lewa. Eu nu mananc ciuperci, si nu stiu ce tot bateti campii ca ne.ati scos pe sp13 daca eu acolo nu am jucat . Pe 12 nu a fost backstab, s.au concediat 2 jucători care nu respectau regulile interioare . Punct.
Oricat respect i.as purta lui sorin, acolo a gresit enorm fata de mine..fata de noi , fiind influentat de petardele cu gura mare si joc putin.
 

DeletedUser47559

Ce sate ai luat tu din merc ma,nu ai luat aproape nimic...pe fiecare lume unde am jucat ai fost la ani lumina in spatele meu,gata cu mdestia,ca prea bati campii
Am discutia cu tine pe skype cnad spuneai ca tu nu esti genul sa concediezi si sa ataci,ca nu dai backstab si tot felul,nici macar nu ai discutat cu el,ai vazut ca pierzi locul 1 si d.asta ai facut ceea ce ai facut,plus stii ca pe speciala 9 ai scris acolo pe conf conducerii ca tu te lasi ca nu ai cum sa ma depasesti:))) asa ca las.o pe asta cu respectu ca tu nu respecti pe nimeni,ti-ai batut joc de munca celor de acolo,care au facut organizatele la voi
Daca erai tare cum te crezi,ne declarai razboi pe speciala 9,ai si spus clar atunci cand venise vorba de asa ceva ca ati pierde ca avem echipa mai buna,plus de asta pot zice ca te-ai/v-ati umilit in fata noastra,acceptand orice conditie am pus acolo,ati intrat la noi,fara drepturi,fara schimbare de nume fara nimic...
Inainte de l54 mi-ai scris ca voiai sa joci cu noi,te-am bagat sa joci,cand aveai 8 sate eu aveam 40 si tu vrei sa te compari cu vre unul din noi?fi serios
Te-ai lasat acolo nu mai stiu din ce motive,l-am bagat pe scama pe cont,cand ai vazut ca face treaba si creste contul gata tu vrei sa intri pe cont cand el a muncit enorm acolo
Hai sa spunem lucrurilor pe nume,sa nu mai mintim,din merc ai luat cateva sate,si nu mai baga tu aberatii ca am zis ca eu am scos tribul merc,nu am zis niciodata asa ceva.
Esti un jucator ok,dar mai ai mult de mancat pana sa ajungi la nivelul unora,si frustrarea ti-ai manifestat.o pe speciala 9 cand te-ai lasat ca nu ma puteai depasi si pe speciala 12 cand ai dat backstab,faptele spun totul
Nu mai am ce sa.ti raspund,te-ai dovedit a fi un nimic ca si caracter,nu am ce sa iti spun tie sau sa iti dovedesc,toti stim adevarul!
 

DeletedUser47018

Ti se repeta pana iti intra in cap vbn. Esti patetic...
S-au concediat 2 jucatori. Restul au iesit de buna voie si am dat cu ei de pamant.
Nu ne-a facut nimeni jocul. Cum facea heavy ? Toata lumea avea partajate comenzile cu el, el nu le avea cu nimeni. El astepta sa atace Stefan, YDN si restul de la noi ca apoi sa lege si el 1-2 trenuri pricajite. Ii era frica ca il innobileaza loko =))) Si tu ne spui noua ca ni s-a facut jocul ? Verifica te rog inamicii invinsi pe atac/aparare. Verifica te rog si cum au iesit unul dupa altul de la noi din trib, dadeau mesaje in stanga si in dreapta ca ne ia lumea si ca ne da cu harta in cap dar ei nu au putut sa lege 2-3 spionaje sau sa dea o recuperare iar tu vorbesti de mega giga jucatori.
Cat despre locul 1 ? Nu a fost niciodata pus in pericol de catre nimeni...nu mai aruncati aiurea sageti frustrante. Nu minte nimeni de la noi cu nimic. Sa va spuna petre si nebunu ce discutii avea pe conferintele separate despre Stefan, despre mine, despre YDN. Cum facea el mega planuri...
I-am dat afara ca nu aveau ce sa mai caute cu noi. i-am dat afara pentru ca de la inceput de cand s-au alaturat noua au iscat doar discutii, certuri interminabile pe skype si heavy ala doar sa se planga stie. Apropo...spune-i sa ma sune, sa ne vedem. Are nr. meu. Am incercat de cateva ori sa il sun si nu raspunde.
Sunteti blocati pe aceleasi lucruri si le repetati intr-una doar ca sa cadeti bine in fata altor jucatori care cred ca voi sunteti ok, ca sunteti super jucatori. Pai iti zic eu vbn, daca intram cu echipa completa pe speciala, va dam si cu harta in cap si va facem si de ras pe extern cu toate suporturile voastre.
Tu vorbesti de mine de barbar si ca ma innobila marginea...pai astea sunt niste umflaturi si niste expuneri ale tale din lipsa de ocupatie. Zici de mine ca eram spion :)))))) Pai cand vreodata am jucat eu ca spion pe oriunde unde am jucat ca sa comentezi tu asa bai subnutritule. Mai taci dreaq din gura ca nu pune lumea botu' la ce indrugi pe aici...stie toata lumea despre tine tot.
Hai fugi si lasa-ne...
 

DeletedUser

Au inceput baladele.

popcorn.jpg
 

DeletedUser47559

Ti se repeta pana iti intra in cap vbn. Esti patetic...
S-au concediat 2 jucatori. Restul au iesit de buna voie si am dat cu ei de pamant.
Nu ne-a facut nimeni jocul. Cum facea heavy ? Toata lumea avea partajate comenzile cu el, el nu le avea cu nimeni. El astepta sa atace Stefan, YDN si restul de la noi ca apoi sa lege si el 1-2 trenuri pricajite. Ii era frica ca il innobileaza loko =))) Si tu ne spui noua ca ni s-a facut jocul ? Verifica te rog inamicii invinsi pe atac/aparare. Verifica te rog si cum au iesit unul dupa altul de la noi din trib, dadeau mesaje in stanga si in dreapta ca ne ia lumea si ca ne da cu harta in cap dar ei nu au putut sa lege 2-3 spionaje sau sa dea o recuperare iar tu vorbesti de mega giga jucatori.
Cat despre locul 1 ? Nu a fost niciodata pus in pericol de catre nimeni...nu mai aruncati aiurea sageti frustrante. Nu minte nimeni de la noi cu nimic. Sa va spuna petre si nebunu ce discutii avea pe conferintele separate despre Stefan, despre mine, despre YDN. Cum facea el mega planuri...
I-am dat afara ca nu aveau ce sa mai caute cu noi. i-am dat afara pentru ca de la inceput de cand s-au alaturat noua au iscat doar discutii, certuri interminabile pe skype si heavy ala doar sa se planga stie. Apropo...spune-i sa ma sune, sa ne vedem. Are nr. meu. Am incercat de cateva ori sa il sun si nu raspunde.
Sunteti blocati pe aceleasi lucruri si le repetati intr-una doar ca sa cadeti bine in fata altor jucatori care cred ca voi sunteti ok, ca sunteti super jucatori. Pai iti zic eu vbn, daca intram cu echipa completa pe speciala, va dam si cu harta in cap si va facem si de ras pe extern cu toate suporturile voastre.
Tu vorbesti de mine de barbar si ca ma innobila marginea...pai astea sunt niste umflaturi si niste expuneri ale tale din lipsa de ocupatie. Zici de mine ca eram spion :)))))) Pai cand vreodata am jucat eu ca spion pe oriunde unde am jucat ca sa comentezi tu asa bai subnutritule. Mai taci dreaq din gura ca nu pune lumea botu' la ce indrugi pe aici...stie toata lumea despre tine tot.
Hai fugi si lasa-ne...

doare adevaru nu:))) ?
ce stie lumea de mine?sa zica ce stie
ce echipa completa sa ai tu ma?ba cap de pluta,ai zis ca intri pe speciala 13 sa iti aperi titlul,toata lumea a vazut asta,ai intrat cu echipa ta de barbari,ce ati facut?sa nu imi zici ca ai intrat la pp-uri pe speciala,esti prea prost ca sa stii sa minti macar:)) mi-au dat mesaje playeri de pe extern sa nu imi mai bat capul cu tine,asta am sa fac,pai ce tre sa dau explicatii unui barbar pe care l-am facut praf peste tot
tu ai o speciala castigata si aia unde te rugai de mine sa iti conduc tribul si ati da backstab la sorin,eu am 7-8 speciale castigate si tu vi la mine sa comentezi ma barbarule?:)))
ce poate lumea sa iti ceara tie,unde spuneai pe lumea 50 ca esti superior oricarui jucator de triburile:)))aa,uite inca o lume unde te-am calcat in picioare,daca mai vorbim mult imi mai amintesc
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Ti se repeta pana iti intra in cap vbn. Esti patetic...
S-au concediat 2 jucatori. Restul au iesit de buna voie si am dat cu ei de pamant.
Nu ne-a facut nimeni jocul. Cum facea heavy ? Toata lumea avea partajate comenzile cu el, el nu le avea cu nimeni. El astepta sa atace Stefan, YDN si restul de la noi ca apoi sa lege si el 1-2 trenuri pricajite. Ii era frica ca il innobileaza loko =))) Si tu ne spui noua ca ni s-a facut jocul ? Verifica te rog inamicii invinsi pe atac/aparare. Verifica te rog si cum au iesit unul dupa altul de la noi din trib, dadeau mesaje in stanga si in dreapta ca ne ia lumea si ca ne da cu harta in cap dar ei nu au putut sa lege 2-3 spionaje sau sa dea o recuperare iar tu vorbesti de mega giga jucatori.
Cat despre locul 1 ? Nu a fost niciodata pus in pericol de catre nimeni...nu mai aruncati aiurea sageti frustrante. Nu minte nimeni de la noi cu nimic. Sa va spuna petre si nebunu ce discutii avea pe conferintele separate despre Stefan, despre mine, despre YDN. Cum facea el mega planuri...
I-am dat afara ca nu aveau ce sa mai caute cu noi. i-am dat afara pentru ca de la inceput de cand s-au alaturat noua au iscat doar discutii, certuri interminabile pe skype si heavy ala doar sa se planga stie. Apropo...spune-i sa ma sune, sa ne vedem. Are nr. meu. Am incercat de cateva ori sa il sun si nu raspunde.
Sunteti blocati pe aceleasi lucruri si le repetati intr-una doar ca sa cadeti bine in fata altor jucatori care cred ca voi sunteti ok, ca sunteti super jucatori. Pai iti zic eu vbn, daca intram cu echipa completa pe speciala, va dam si cu harta in cap si va facem si de ras pe extern cu toate suporturile voastre.
Tu vorbesti de mine de barbar si ca ma innobila marginea...pai astea sunt niste umflaturi si niste expuneri ale tale din lipsa de ocupatie. Zici de mine ca eram spion :)))))) Pai cand vreodata am jucat eu ca spion pe oriunde unde am jucat ca sa comentezi tu asa bai subnutritule. Mai taci dreaq din gura ca nu pune lumea botu' la ce indrugi pe aici...stie toata lumea despre tine tot.
Hai fugi si lasa-ne...
Pe 57 ai pierdut,pe speciala ai pierdut,pe 60 pierzi din nou,unde ai dat tu cu cineva de pamant petardel :))?
 

DeletedUser47776

Pai iti zic eu vbn, daca intram cu echipa completa pe speciala, va dam si cu harta in cap si va facem si de ras pe extern cu toate suporturile voastre.
Echipa completa? :))) vai vai, sa nu ma emotionez, daca il ai pe ydn in echipa e clara treaba :))
 

DeletedUser47018

vbn, esti cauza pierduta...sincer iti spun

pe ro57 ati avut noroc cu inactivitatea noastra si cu marele "Rockefeller" care si-a dat comanda cu niste tricouri acum imprimate cu "NU MA MAI SUPORT". rn.
Shadow...i-ati trepadusii de mana si duceti-va si uitati-va la "Tradati in dragoste"...vi se muleaza emisiunea cius ;)
Nemernici mici...dati din gura non stop vrute si nevrute. Mai ceva ca babele de la tara...din capatul ulitei, ultima banca pe dreapta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48447

auleu campionule..pe 54 orice diferenta mare o aveai fata de mine este datorita pp-urilor.
Ai vazut clar si pe sp 12 unde ai jucat serios ca niciodata nu ai avut un numar de sate mai mult ca mine...stiti clar ca nu bag banii in acest joc sa fiu cineva ...
pe sp 9 erau alte treburi si tu stii..BS era tribul vostru defapt cu tot cu anemona..hai sa nu mai intram in detalii ca nu isi au rostu..nu se mai termina discutiile cu voi vad.

voi sunteti cei mai buni..ce sa mai!
 
Sus