Discutii libere L60 !

DeletedUser47559

Am bagat 10k pp pe 54 si tot erai la ani lumina in urma mea,si pe speciala 12 era thomas in fata ta,pai tu vrei sa te compari cu mine cand te lua thomas la dezvoltare?
plus de asta te tineai la un nivel acceptabil pt ca qzor si inca unu au fost banati si ti-au cedat satele asa ca hai,nu cred ca vrei sa intram in detalii dupa cum am spus
Mai stii cand ti-am curatat sat langa mine ca sa ajungi langa loko ca singur nu erai in stare,imi cereai sate de la colegi de.ai mei care nu mai jucau,si tu vi sa comentezi p.aici aiurea ma?ai castigat si tu o speciala datorita unui backstab,cand nu ai putut sa ma depasesti pe 9,gata nu mai joci,esti patetic
si pe skype imi ziceai ca tu nu dai backstab,ca nu esti genu si ce ai facut?credeam ca esti om de cuvant...tocmai lu sorin1212 te-ai gasit sa ii dai backstab,care e unul din cei mai ok oameni de pe serverul ro
in fine,bafta la backstaburi!!
 

DeletedUser9326

pe ro57 ati avut noroc cu inactivitatea noastra si cu marele "Rockefeller" .

in secunda in care ai realizat ca n-ai sanse ai si parasit postu si i-ai lasat pe toti sa se descurce singuri, probabil ai sughitat incontinuu o perioada. Chiar daca nu te suport, vorbesti mult si prost, ti-am scris si te-am rugat sa nu rupi acea alianta deoarece nu e cazul si ti-am garantat ca Fame se va tine de cuvant.
acum arunci vorbe ca am avut noroc c-ati fost voi inactivi ? chiar asa penibil ai ajuns ?? peste 4-5 luni urmeaza sa ne spui ca nici macar nu ai jucat pe L57.

totusi, e vorba despre L60 aici
bafta tuturor !!
 

DeletedUser46530

speram ca tactica aplicata de admini, aceea de a muta jucatorii de pe forum pe harta nu va fi de prisos :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
speram ca tactica aplicata de admini, aceea de a muta jucatorii de pe forum pe harta nu va fi de prisos :D

Intentionat am lasat sa vad pana unde se poate ajunge, din pacate unii nu stiu/pot sa se opreasca atunci cand e cazul. Micile intepaturi, chiar si unele mici jigniri ( normale ) le mai trecem cu vederea, dar ce e mult e mult.
 

DeletedUser45079

Iar vati adunat sa luați bataie de la dk dt ? D4licios am un loc pentru tine în a 3ia academie dacă te interesează
Și poate poți avansa .
 

DeletedUser48237

Nu-l supara ca e in vacanta pe contu asta:))
Si poate o sa fie obligat sa scrie de pe Just-Elite...sau cine stie, unul dintre numele de femeie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47559

Daca scrie de pe just elite,poate nu mai scrie despre el la persoana a 3-a
 

DeletedUser47936

Atașamente

  • upload_2017-10-13_15-5-59.png
    upload_2017-10-13_15-5-59.png
    404,6 KB · Vizualizări: 123

DeletedUser47936

Uite zeule aici ,va e frica ?:)) aveti si de ce!
 

Atașamente

  • upload_2017-10-13_15-6-24.png
    upload_2017-10-13_15-6-24.png
    404,6 KB · Vizualizări: 118

DeletedUser47936

Voi intodeauna aveti ceva de spus ma ,si acel ceva este un mare rahat.
 

DeletedUser24948

Ala si specifica foarte clar "eu personal, nu conducerea DT" ... sigur profu 71 asta, nu-i de Limba Romana prof :))))))

Nenea Profu, treci ma la scoala si reaia de la Abecedar, macar sa avea o polemica cat de cat inteligenta si cu tine!!!!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus