Green vs suits

  • Autor subiect DeletedUser43947
  • Data de început

DeletedUser9326

adevarat.
va rog sa nu va mai luati de DK, au si ei problemele lor.
 

DeletedUser13059

giphy.gif
 

DeletedUser30525

Bun. Atunci daca era invers voi cum ati fi reactionat...sau defapt am vazut povestile cu Gentle. ;)
Si mai stiu si niste povesti cu SH (printuri + conversatii) ...cum ati castigat voi...:)

Lasa asa.

Hf!

povestile ca povestile
da sa vezi adevarul ce interesant e
:D
 

DeletedUser3547

Uniti pana se umfla vreunu in pene mai tare :))) vedem in urmatoarea perioada..:D
Nu stiu de ce visati la scandaluri, se joaca de ani de zile in aceasta formula.
Bun. Atunci daca era invers voi cum ati fi reactionat...sau defapt am vazut povestile cu Gentle. ;)
Si mai stiu si niste povesti cu SH (printuri + conversatii) ...cum ati castigat voi...:)

Lasa asa.

Hf!
Tu esti ca romanul tipic spalat pe creier de PSD. Crezi orice ti se arunca in troaca pentru ca se pliaza pe starea in care esti. Vrei sa crezi ca Green sunt the bad guys ca sa fie infrangerea mai usoara, sa te focusezi pe altceva si nu pe faptul ca asta e realitatea: nu sunteti destul de buni.
 

DeletedUser48554

Nu stiu de ce visati la scandaluri, se joaca de ani de zile in aceasta formula.

Tu esti ca romanul tipic spalat pe creier de PSD. Crezi orice ti se arunca in troaca pentru ca se pliaza pe starea in care esti. Vrei sa crezi ca Green sunt the bad guys ca sa fie infrangerea mai usoara, sa te focusezi pe altceva si nu pe faptul ca asta e realitatea: nu sunteti destul de buni.
Vezi ca dintre noi si voi (la toate schemele facute de voi), voi semanati cu PSD-ul maxim :)
 

DeletedUser41053

Sorin08 - Nu sunt un jucator atat de bun ca voi si niciodata nu am sustinut ca sunt mai bun. Joc din placerea de a juca. Chiar daca pierd sau castig nu ma oftic asa cum o faceti voi(filmulete pe youtube[care trebuie sa recunosc au avut farmecul lor]), recrutari din tabara adversa, atac inainte sa se sfarseasca un PNA, aliante doar pentru a te razbuna pe un trib de la care v-ati luat-o pe o alta lume, etc ...
Ce este bine la voi este ca sunteti uniti.
Daca rezolvati ce am scris eu mai sus invat sa joc un an de zile si dupa aia ma rog de voi inca un an sa ma primiti in trib. Pana atunci bafta!


Adica pe scurt esti jucator de duzina ... bun de dat din gura.
 

DeletedUser48554

:))) doamne ce am ajuns sa vb pe forum pe cand ma jucam eu triburile nu era asa..sau cel putin nu cred ca era asa
 

DeletedUser30525

Chillax PSD-istule....oamenii ca tine au transformat tara asta in ceea ce este...

:D
pai ce stii tu despre mine de faci afirmatia asta?
in afara sa plangi pe aici si sa dai vina pe altii mai stii?
vezi-ti de joc si lasa realul in pace ca se vede de la o posta ca n-ai treaba nici acolo
:D

ps: daca tot esti asa patriot pune mana si incearca sa schimbi ceva nu mai plange peste tot. Atitudinea asta de plangaciosi si totdeauna e vina altuia ne-a adus unde suntem.
 
Sus