Green vs suits

  • Autor subiect DeletedUser43947
  • Data de început

DeletedUser48554

:D
pai ce stii tu despre mine de faci afirmatia asta?
in afara sa plangi pe aici si sa dai vina pe altii mai stii?
vezi-ti de joc si lasa realul in pace ca se vede de la o posta ca n-ai treaba nici acolo
:D

ps: daca tot esti asa patriot pune mana si incearca sa schimbi ceva nu mai plange peste tot. Atitudinea asta de plangaciosi si totdeauna e vina altuia ne-a adus unde suntem.
Pot sa te intreb acelasi lucru ...nu m-am plans mi-am spus punctul de vedere. ;) sau esti atat de PSD-ist ca imi iei si asta..(traducere pentru krius: esti atat de PSD-ist inca imi iei si asta(adica libera exprimare)?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

Pot sa te intreb acelasi lucru ...nu m-am plans mi-am spus punctul de vedere. ;) sau esti atat de PSD-ist ca imi iei si asta..?

esti fara leac
asa patesti si in real?
cand ai un fix continui cu el pana plictisesti lumea?
sau pentru tine e cool acuma sa etichetezi lumea cu denumirea unui partid?
o fi asta o moda noua si nu stiu eu
:D
 

DeletedUser48554

esti fara leac
asa patesti si in real?
cand ai un fix continui cu el pana plictisesti lumea?
sau pentru tine e cool acuma sa etichetezi lumea cu denumirea unui partid?
o fi asta o moda noua si nu stiu eu
:D
Tocmai te-am facut PSD-ist eu nu ma simt ..iti raspund la afirmatii...si in plus ma plictisesc.:D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pot sa te intreb acelasi lucru ...nu m-am plans mi-am spus punctul de vedere. ;) sau esti atat de PSD-ist ca imi iei si asta..(traducere pentru krius: esti atat de PSD-ist inca imi iei si asta(adica libera exprimare)?
depasesc limita de caractere daca dau citat la toate postarile in care te plangi. Nu ne pasa de problemele tale. Maturizeaza-te :)
 

DeletedUser48554

depasesc limita de caractere daca dau citat la toate postarile in care te plangi. Nu ne pasa de problemele tale. Maturizeaza-te :)
Calmeaza-te Centorag ca nu se plange nimeni ....cu atat mai mult eu ...ma plictisesc...oricum cred ca sunt cu cel putin 3 clase peste tine asa ca chillax si joc de glezna :D
 

DeletedUser48575

8KXceez.jpg


Nu are legatura cu nimeni, e doar in tema :)
 
Sus