Discutii libere L61 !

DeletedUser46857

Au prins pokemonii glas cand s-au vazut pe o lume fara green.
 

DeletedUser46857

Am simtit nevoia sa ma exteriorizez pe extern asa cum o faci si tu, e vreo problema?
 

DeletedUser41586

e plecat la 6000 km intelegeti-l, nu e ca nu vrea sa faca harta din cauza lui gentle...
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Nu va mai obositi sa raspundeti verzisorilor astia, pt ca traumele lor vor ramane pe viata ... o dau in diverse dar defapt nu stiu cum sa.si stearga rusinea de pe 53, si acum cu ocazia asta se vor mai trezi inca 10-15 care sa explice de vreo 781 de ori povestea lumii 53 ... pur si simplu nu pot trece peste, si tin sa se manjeasca cu "reusita" lor pe 53 pe fiecare forum chiar daca nu.i priveste... obisnuiti.va cu ei .. va garantez ca si pe urmatoarele forumuri chiar daca gentle nu joaca pe lumea respectiva...vor fi aceiasi zmei care or sa latre pentru un oscior pe aici mereu ... GREEN PIERZATORI !! pe L60 vor fi altii care or sa va puna in genunchi ...sper doar ....... ca va pun servetele sub genunchi sa nu va murdariti ..vb lui Ombla :D
vreti sa pareti baieti de oras, dar ati crescut la tara !!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
e plecat la 6000 km intelegeti-l, nu e ca nu vrea sa faca harta din cauza lui gentle...
Nu are treaba jocul unei lumi cu hartile, iar eu ce zic eu se poate verifica foarte usor (spre exemplu uita-te la ora acestei postari). Nu am nevoie de intelegerea nimanui, iar atunci cand ma voi intoarce acasa voi pune hartile. Ma intereseaza foarte putin, spre deloc ce triburi joaca, atunci cand pun hartile.
Exprima-ti frustarile in alta parte, ca noi n-avem nevoie de oameni ca tine!

Nu va mai obositi sa raspundeti verzisorilor astia, pt ca traumele lor vor ramane pe viata ... o dau in diverse dar defapt nu stiu cum sa.si stearga rusinea de pe 53, si acum cu ocazia asta se vor mai trezi inca 10-15 care sa explice de vreo 781 de ori povestea lumii 53 ... pur si simplu nu pot trece peste, si tin sa se manjeasca cu "reusita" lor pe 53 pe fiecare forum chiar daca nu.i priveste... obisnuiti.va cu ei .. va garantez ca si pe urmatoarele forumuri chiar daca gentle nu joaca pe lumea respectiva...vor fi aceiasi zmei care or sa latre pentru un oscior pe aici mereu ... GREEN PIERZATORI !! pe L60 vor fi altii care or sa va puna in genunchi ...sper doar ....... ca va pun servetele sub genunchi sa nu va murdariti ..vb lui Ombla :D
vreti sa pareti baieti de oras, dar ati crescut la tara !!
Scrii mult, prost si fara rost! Treci inapoi in pestera ca mai ai de crescut! Si in caz ca n-ai aflat Gentle a fost scos pe 60 in cateva zile, de ce suferi atata?!

Pana una alta e forumul L61, ce sens au alte lumi aici nu vad. Vedeti-va de joc!
 
Ultima editare:

DeletedUser47495

Ce liniste! Ai spune ca nu o sa fie razboaie pe lumea asta la cum se poarta lumea pe extern
 

DeletedUser46957

Bre. Bine ca te întâlnii. Asta e o lume Power Flower
Pace pp și iubire
Ninica nu se întâmplă Târgu e nud cred ca e triunghiul Bermudelor tăt ce întra dispare instantaneu
O fi vreo minune de Crăciun?
 
Sus