Discutii libere L61 !

DeletedUser48539

Ce mai faci mai Tache? Ai mai invatat sa dai tren? Ultima data ai dat la organizat 10 trenuri de 3 nobili.
 

DeletedUser48234

Nu mai lătra atunci, că răgușești.:D

dar pe voi cine va bagat in seama ? :)) pe tine tache si ksi ? ori dormiti impreuna in seara asta ? marti e bagarea in seama si inca ceva colegii mei au pierdut o luna pe 60 voi ati pierdut un an pe 53 :))))))
 

DeletedUser43947

Ce mai faci mai Tache? Ai mai invatat sa dai tren? Ultima data ai dat la organizat 10 trenuri de 3 nobili.
Da șefu, există bonus de adeziune în inventar cumulat cu bonusul de adeziune de la paladin. Altceva, ce mai vrei să te învăț?
Asta a fost așa, că ai apărut în filmuleț când te tripasei că-ți dispar stegulețele la final de lume?

dar pe voi cine va bagat in seama ? :)) pe tine tache si ksi ? ori dormiti impreuna in seara asta ? marti e bagarea in seama si inca ceva colegii mei au pierdut o luna pe 60 voi ati pierdut un an pe 53 :))))))
Fascinant, iar te-ai îmbătat și ai impresia că ți-a cumpărat tac-tu forum extern?
1. Am pierdut un an pe 53 pentru ca ne-ați dat backtab.
2. Pe 60 ați luat-o fără alifie după ce ne-ați provocat și vi s-a văzut valoarea aia mare când proporția e de 50%-50%.
3. Colegii tăi te-au aruncat ca pe un măr stricat pe 60 după fazele de pe 53 de la final de lume, nu le mai sufla așa cald că se inflamează hemoroizii.
 

DeletedUser48234

daca ma aruncau nu mai ma primeau sa joc cu ei aici :)) am spus de 100 de ori de ce nu am jucat pe 60 cu ei,backstabul l-ati meritat stiti si voi si toata comunitatea :) dar inca va doare vad...inseamna ca v-am dat bine :)) dar tu nu vezi lucrurile astea din cauza ochelarilor...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

atatea investitii de pp-uri si o innobilare de 300 puncte..

Adjudecat!
 

DeletedUser3547

Foarte frumos sa ai pile printre adimini si sa poti da ban cui vrei pe ce motiv vrei. E jalnic ceea ce a-ti facut, eu v-am crezut baieti seriosi, nu mascarici.
Da?
1. Vezi BRazilianu cu 2 conturi
2. Faci tichet la suport
3. Astepti
4. Ti se raspunde, mergi pe harta si dai un atac
5. Esti satisfacut ca a fost banat , postezi pe extern.
Y_VuXNbeR5uGAF8YWEYxsA.png
 

DeletedUser41053

Ce n00bi sunteti ... doar am facut tichete la toti din gentle ... simplu ca buna ziua ... ce pile trebuie sa ai la admini sa faci un tichet ... vezi incearca, tu poti face?!
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Vreau si eu sa stiu de ce mi-au fost sterse postarile de pe acest topic, macar sa primesc notificare sau mesaj, "ti-am sters postarile pentru ca esti degeaba" sau orice altceva. Zic eu sigur, au fost sterse pentru ca ceea ce am zis in acele posturi este adevarat.
 

DeletedUser42487

Mersi pentru raspuns, dar acest raspuns este retoric. Astept motivul real pentru care mi-au sters postarile
Cred ca mai usor ar fi sa citesti regulamentul.. Sigur gasesti acolo raspunsul la intrebarea ta. Nu sterge nimeni postari care sunt regulamentare.
 

DeletedUser41586

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


SPECTACOLLLLLLLLLLLLLL!!
 

DeletedUser47645

Ce trist..sa bagi 1 milion de pp si sa nu fii in stare macar sa-ti iei sat fara cont suport...
 
Sus