Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

Facsala123

member
Scor reacție
0
Oare cum o sa reziste tribul Mnk.s dupa a 2 a lume la rand pierduta? :))

De cate organizate nu a mai luat Mnk.s nici un sat? Daca le punem si pe cele de pe 56?

De conturi cumparate nu cred ca trebuie sa puna nici unul dintre triburi paie pe foc :>
 

DeletedUser47495

Oare cum o sa reziste tribul Mnk.s dupa a 2 a lume la rand pierduta? :))

De cate organizate nu a mai luat Mnk.s nici un sat? Daca le punem si pe cele de pe 56?

De conturi cumparate nu cred ca trebuie sa puna nici unul dintre triburi paie pe foc :>

O sa vedem :rolleyes: Oricum, abia astept primul organizat DT :D:D
 

DeletedUser41053

O sa vedem :rolleyes: Oricum, abia astept primul organizat DT :D:D

Si eu :rolleyes: se vorbeste f mult de DT ... DT in sus DT in jos ... as vrea sa ii vad si pe harta.

btw tudorica voi cand ne atacati ? ... vreau sa vad si valoarea voastra sau sunteti asa de umplutura la DT :p
 

DeletedUser47495

Si eu :rolleyes: se vorbeste f mult de DT ... DT in sus DT in jos ... as vrea sa ii vad si pe harta.

btw tudorica voi cand ne atacati ? ... vreau sa vad si valoarea voastra sau sunteti asa de umplutura la DT :p

momentan e cam 0-0 intre noi. Cred ca si voi aveti de demonstrat la fel de mult ca noi :_
 
Scor reacție
0
Oare cum o sa reziste tribul Mnk.s dupa a 2 a lume la rand pierduta? :))

De cate organizate nu a mai luat Mnk.s nici un sat? Daca le punem si pe cele de pe 56?

De conturi cumparate nu cred ca trebuie sa puna nici unul dintre triburi paie pe foc :>

Potoleste-te ca aveam 25-30 de sate doar eu luate de la voi.
 
Scor reacție
0
e393541a0db78b8cb59d9d385f509636


https://gyazo.com/e393541a0db78b8cb59d9d385f509636
3 atacuri in 2 ms. Baiatu are 10 sate, nu a intrerupt nimic, a lansat din prima.
Nu are 1000 de sate sa poate intrerupe atacurile care nu au intrat bine sau sa dea asa multe incat sa intre cateva in aceeasi ms.

Sa facem un calcul:
p = nr cazuri favorabile/ nr cazuri posibile => din cateva calcule elementare de clasa a 8-a probabilitatea = 8 * 10 la puterea - 9

Probabilitatea la 6/49:
p = 10 la puterea -8

Lucky Dream Team :)) . Se pare ca am intalnit unul dintre cei mai norocosi oameni de pe Terra. :D

ON: Nu vi se pare ca intreceti masura ? :D
 

DeletedUser48286

Sa-l baneze cineva pe tudoricas ca mi se face scarba la cat scrie pe forumul asta ...
 

DeletedUser46812

e393541a0db78b8cb59d9d385f509636


https://gyazo.com/e393541a0db78b8cb59d9d385f509636
3 atacuri in 2 ms. Baiatu are 10 sate, nu a intrerupt nimic, a lansat din prima.
Nu are 1000 de sate sa poate intrerupe atacurile care nu au intrat bine sau sa dea asa multe incat sa intre cateva in aceeasi ms.

Sa facem un calcul:
p = nr cazuri favorabile/ nr cazuri posibile => din cateva calcule elementare de clasa a 8-a probabilitatea = 8 * 10 la puterea - 9

Probabilitatea la 6/49:
p = 10 la puterea -8

Lucky Dream Team :)) . Se pare ca am intalnit unul dintre cei mai norocosi oameni de pe Terra. :D

ON: Nu vi se pare ca intreceti masura ? :D

Vorba unui "coleg" de mai sus, pe ultimele doua servere tot "platforma" asta vestita a fost ? :))
Auziti ma , latra azorel si cu zdreanta ca dam si noi o data in ei, asta dupa ce au luat o gaura de covrig in doua organizate. Ati impartit-o cu toti ? Sau cum s-a procedat acolo ? :D :)))

Incat despre voi, cei din green.. eu cred ca v-am respectat destul si ne-am vazut de treaba noastra, ca au latrat astia pe aici e alta treaba... Mai bine va bagati pe sittere la mnks ca am inteles ca singurei nu fac fata :) :( E jale mare acolo pe ei, atatea interne, atatia taleri ... of .. of ... de unde si de trupe ?
 
Ultima editare de un moderator:

osândă

member
Scor reacție
1
Nu latra nimeni ba,doar ca ne am saturat ca sa faceti asa tot timpul,admini nu va fac nimic.cumparati totul doar pentru a avea un avantaj in plus.Cu tot cu paltforma voastra o sa o lauti in bot,dati ce puteti mai mult.Sa va vedem:)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu latra nimeni ba,doar ca ne am saturat ca sa faceti asa tot timpul,admini nu va fac nimic.cumparati totul doar pentru a avea un avantaj in plus.Cu tot cu paltforma voastra o sa o lauti in bot,dati ce puteti mai mult.Sa va vedem:)
Long time, no see :eek::eek::eek:
 

DeletedUser46532

Hai noroc!
Dupa 12 ani de triburi,calculator de 100 de milioane,internet de 1GB/s pot spune ca am ajuns un jucator "legendar"
in ce consta sacrificiile mele si a celorlalte legende?
simplu...vin mediocrii si se plang de 2 atacuri in 3 ms...
am fost si noi atacati in halul asta...si ne-am descurcat...acum pe lumea 60 observ ca se umbla cu tickete...
ei bine...astia de faceti tickete...va invit la mine acasa sa vedeti cum joaca o legenda...si cate un capac peste ceafa la fiecare atac in 2 ms...sa va treziti la realitate si sa realizati cat de slabi si de mediocrii sunteti!
 

DeletedUser48286

Esti sarcastic, nu ? ^
Ah, stai ... nu esti ... esti trist si penibil in acelasi timp
 

DeletedUser46532

Esti sarcastic, nu ? ^
Ah, stai ... nu esti ... esti trist si penibil in acelasi timp

sunt mandru de abilitatile tale psihologice...
da sunt trist cand vad cum plangeti si ca nu sunteti in stare sa jucati ca niste barbati
si da...sunt penibil ca stau si va explic voua fineturi pe care nu o sa le intelegeti nici dupa 20 de ani de triburi!
 

DeletedUser41053

Hai noroc!
Dupa 12 ani de triburi,calculator de 100 de milioane,internet de 1GB/s pot spune ca am ajuns un jucator "legendar"
in ce consta sacrificiile mele si a celorlalte legende?
simplu...vin mediocrii si se plang de 2 atacuri in 3 ms...
am fost si noi atacati in halul asta...si ne-am descurcat...acum pe lumea 60 observ ca se umbla cu tickete...
ei bine...astia de faceti tickete...va invit la mine acasa sa vedeti cum joaca o legenda...si cate un capac peste ceafa la fiecare atac in 2 ms...sa va treziti la realitate si sa realizati cat de slabi si de mediocrii sunteti!

Si ai incalecat pe-o sa si ai spus povestea asa ... ai uitat finalul basmului :D
 
Sus