Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser41053

Bafta ... poate veniti si cu niste statistici dupa primul organizat DT pe Mnks :D
 

osândă

member
Scor reacție
1
Ce statistici?cand Mnk ia agresoru si Dt ia aparatoru si sustinatoru la organizatul lor?:))))))))asta vrei ?
 

DeletedUser48274

O sa vedem :rolleyes: Oricum, abia astept primul organizat DT :D:D
o5sElLJ.png

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

PS: Practic o shaorma cu de toate pt doritori :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
TzCuEhB.png


green/deka, dați voi acum, sau stați o tură? :D
 
Ultima editare:

DeletedUser46812

Nu va e ma rusine sa va laudati ca a iesit DT pe minus la organizat? In primul rand noi nu am atacat doar mnks, am atacat in paralel si rs, stiti voi .. pechinezii aia mici care va cedeaza satele ca nu au facut fata razboiului cu noi, desi chipurile d-asta intrasera aici pe lumea 60, sa se lupte cu Dt-ul ..

In al doilea rand satul ala pe minus cu care va laudati voi stiti foarte bine ca a fost o recuperare trimisa de voi dupa ce un coleg a luat sat din winter (recuperare trimisa inainte sa fie innobilat satul).

In al treilea rand, poate ca data viitoare va bagati si academiile in razboi inainte de organizat..

4... si deja am inceput sa ma plictisesc de voi si nu meritati atentia.. invatati sa bagati curatari si cu berbeci/catapulte ca va plang fermele prin sate acum din cate stiu eu (alea demolate, stiti voi) . Ce sa va mai spun de faptul ca sunteti tribul de pe locul 1 care nu e in stare sa refaca o ferma de atac in 10 zile ?... Mai , latrailor, mars (ciocolata, evident) inapoi la voi in cotet ca mi-ar fi rusine sa nu iau sat doua organizate la rand iar dupa sa mint "poporul cu televizorul" ca chipurile DT a iesit pe minus :)))

As putea adauga si faptul ca voi va doreati ca dupa organizatul nostru sa urmeze organizatul vostru , nu ? Iar acum plangeti si suspinati ca nu mai aveti atac :))) ..

Ps : Prada, vezi ca iti schimb boabele daca nu esti cuminte ca vad ca ai luat-o razna, pesemne ca era ceva in apa probabil. Hai , joc de glezne si la cat mai multe poze Azorel ca daca la joc esti aneu macar la poze sa te pricepi :)))
 

DeletedUser46812

Pai cineva trebuia sa te traga de lesa , stii ce zic ? :))) Azorel :D

Hai, da labuta pe acolo prin trib si laudati-va intre voi cat de buni sunteti si ce bine ati iesit la organizat :))))

Mars am zis, ca de la oreo te muradaresti la botic
 

DeletedUser33394

Pai cineva trebuia sa te traga de lesa , stii ce zic ? :))) Azorel :D

Hai, da labuta pe acolo prin trib si laudati-va intre voi cat de buni sunteti si ce bine ati iesit la organizat :))))

Mars am zis, ca de la oreo te muradaresti la botic

dar ce dur esti ma, ptiu ptiu sa nu te deochi!
 
Scor reacție
0
:))V ati batut cu RS ma? Nu iti e rusine sa zici asta cand alexutzu a dat mai multe circulare acolo decat in DT? Nu iti e rusine ca dati mesaje la toate conturile din rs sa va cedeze satele ca le cresteti voi altele pe l61, ca ii luati in trib sau ca le oferiti alte beneficii pe ele? Eu zic sa taci din gura. Ati luat numai sate cedate, vezi papaya la goloie.

Ati gresit strategia, nu mai e dk ul sa va ajute si sa faca treaba pentru voi.

Btw vezi ca ai zis ca noi nu am ridicat ferma in 10 zile dar tie nu ti e rusine ca ai satele alea din granita la 5-6k de la inceputul lumii?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
S-au bătut .. în piept. Că s-au șmecherit și au vrut să ocupe tot nordul din start.
Și ce să vezi? Dekau a recrutat toate triburile peste care-a dat în K44 iar Deteu cu 7 academii pe K45 încă se ocupă de RS.. de la începutul lumii, auzi tupeu! :))

Btw vezi ca ai zis ca noi nu am ridicat ferma in 10 zile dar tie nu ti e rusine ca ai satele alea din granita la 5-6k de la inceputul lumii?

Bru, știi că m-am gândit o secundă că are maxim fullău pe satele alea, câte 8k topoare și 4k ușori? Da' de unde.. abia jumate.
Apoi și-a pierdut și apărarea ieri, ca nubu' la mal.

acum plangeti si suspinati ca nu mai aveti atac :))) ..

shh că se reface mai rapid decât deff-ul din scurt de vi l-am tocat toată ziua. Spor acolo!
 
Ultima editare:

DeletedUser46812

Dar ce de fani, ce de fani, hai baieti , veniti mai multi si pregatiti cu argumente mai solide va rog :))

Vorba aia , ma simt ca si cum vizitez tarcul lui Cesar Millan :)))) Ham , ham.. stiti voi emisiunea.

Bobanga, m-am mai schimbat si eu de cand v-am tras-o pe 44, stii ce zic ?

Olandezu.. ??? Aaaa, tu esti ala care imi dadea mesaje pe joc si l-am blocat din prima .Te-am ignorat si o sa continui sa fac asta ca am vazut ca te-ai atacat singur si pe extern, iti curg lacrimile pe tastatura ca nu primesti si tu o recompensa sau atentie.

Incat despre tine Azorel, vezi tu .. eu nu am trupele alea in 10 zile, ca si tine si nici Dt-ul nu a avut 7 academii asa cum zici, ce sa mai vorbim de recrutari ca mi-ar fi rusine sa scriu asa ceva in locul tau. Mars ! .. ca esti murdar la gura :)))

Hai, bagati monolog ca pe ziua de astazi m-am distrat destul cu voi :))) Vorbiti in punga si va ascult eu mai tarziu
 

osândă

member
Scor reacție
1
Ba insidious sau cum te numesti,prea o arzi aiurea,asa prost esti ?la asta te duce capul ?
.Hai sa vedem care pe care,va tine sa jucati curat?nu va tine!sunteti buni doar cu bots si prostii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46812

Mai citeste odata ceea ce am scris Azorel si vezi ca ai bagat o academie care a fost fake si la rs si la noi.. iar triburile MD au aparut mult mai tarziu decat ati inceput voi sa papati interne din academiile voastre... :))) In fine.. Ti-am mai spus eu sa te lasi de sportul asta cu statisticele si urmaritul de triburi/conturi ca te depaseste pe iq.

Incat despre domnul "cap mare".. ce as putea sa ii cer unui inadaptat social care nu stie sa faca o aluzie , sa o inteleaga sau sa se apara decat asa cum a facut-o el putin mai sus.

Ps: Stiti si voi ca fara sa aveti Green in spate nu va permiteati niciodata gargara asta proasta pe aici pentru ca pe voi pe acolo pe unde v-am prins pe jocul asta .. cum sa ma exprim mai dragut si pe intelesul vostru? ... erati pe post de copac cand veneau maidanezi sa marcheze locul :) .

Va permiteti o punga, da ? Poate va ascult putin mai tarziu..
 

PRADA

member
Scor reacție
6
macar sunt ajutor de cofetar, tu esti femeia noastra de serviciu.

ce glume ofilite, fix ca pseudonimul tău de pustan de 12 ani.
mai lasă din mână mătura aia când joci triburile.. am auzit eu de defecte profesionale dar tu prea o dai în extreme.

Profil
Vârsta: 40
Genul: feminin
Localitate: in the dark


furi curent grav sau ti-a completat mămyca profilul?
 
Scor reacție
0
nu am facut nici o remarca de mamicuta ta, dar daca vrei o pot face nu i ceva greu.
cat despre profilul meu, nu ai cultura generala si nici iq-ul dezvoltat ca sa intelegi de fapt ce semnifica.

in fine, nu am dc sa ti dezbat teoria profilului meu.
 
Sus