United vs EoeL si NoName

  • Autor subiect DeletedUser41586
  • Data de început

DeletedUser48447

Tot ce este de spus despre united cred ca am aratat eu pe harta, daca cineva ma contrazice e putin ipocrit
 

SunDance12

member
Scor reacție
0
ia intreaba l pe alin, despre cine am ras astazi toata ziua ca ati pus botul la niste tampenii, tu crezi ca tradam pe unii de i stiu de cativa ani? prefer sa pierd nu e prima data si nu o sa fie nici ultima, dar sickoss tati te am batut cu propriile tale arme, ai luat 2 sate de la 2 jucatori ca intrau odata pe zi :) felicitari!
 

DeletedUser48098

Sickoss hai sa lasam caterinca si sa vada toata lumea inca odata ce fel de caracter ai (defapt nu ai):

Me Myself and I ieri la ora 11:04
pai sikos a facut ce a facut dupa cum ti.am zis
ia.ma in trib ca o sa aveti de castigat nu sunt de ieri de alaltaieri pe jocul asta


Me Myself and I ieri la ora 11:02
intreaba in trib daca sunt de acord
ptrkn ma stie spear ma stie
cum decideti
Me Myself and I ieri la ora 10:58
e un distrus
Me Myself and I ieri la ora 10:57
imi dati invitatie la voi?
sickoss mi.a furat pp.urile si a disparut
ba mai mult m.a pus si in kkt pe lumea asta..

trebuia sa accept de cand am vorbit cu patrykana..dar s.a bagat el!!

Ai cersit si la SunDance si la Alin de 2 zile invitatiile in United, cei pe care voi, ia ti distrus dupa cum spuneti.
De ce vreti invitatii in trib daca ii bateti?
Caterinca asta proasta ca a intrat cineva pe cont blalblalba, asta ai avut o si pe 59 cu spearrr cu furatul ppurilor.
Esti un jeg de om si asa o sa ramai de aceea nu te suporta nimeni si nimeni nu doreste sa joace cu tine.


P.S.: le ai spus colegilor tai din EOEL cum stateai cu 8k lanci/spade pe sat si ei pierdeau satele ?
 

DeletedUser48447

Ma sundance..nu vorbim aicibde sikos...ci de teama care o aveai de noi..si daca esti un om adevarat recunosti ca te luam cu totul la joc..dar in fine ..eviti
 

DeletedUser48447

Sundance ...ai vazut cum vin atacurile..zi merci colegioor ca mai exiști..cacacel mic ce esti :))) stii foarte bine ca va scoteam pe toti de acolo.. zii lui eren sa.ti zica daca va scoteam sau nu :)))
 

DeletedUser41586

ia intreaba l pe alin, despre cine am ras astazi toata ziua ca ati pus botul la niste tampenii, tu crezi ca tradam pe unii de i stiu de cativa ani? prefer sa pierd nu e prima data si nu o sa fie nici ultima, dar sickoss tati te am batut cu propriile tale arme, ai luat 2 sate de la 2 jucatori ca intrau odata pe zi :) felicitari!

Asta iti este nivelul si cam la acelasi nivel o sa ramai si in continuare pentru simplul fapt ca nu-ti dai seama de anumite lucruri, te depasesc cu totul.
Cand ai vazut ca nu e de joaca cu noi, dupa ce ai venit cu gluma aia de recuperare si ti-ai pierdut atacul ca ultimul noob ai inceput sa vorbim pe skype, cand ti-am pus intrebarea VREI SA VI LA NOI ai raspuns direct DA, vroiai sa ajungi ca sa poti face atacul nu?
Ne-ai spus ca te recuperezi si vei ataca pe Niicoo(coleg de-al tau) incercai sa ne minti ca sa poti sa iti refaci trupele. Deci asta este nivelul si acolo o sa ramai mult timp.


Inca o data, am sa te rog sa vii cu dovezi de acum inainte cand arunci niste afirmatii ca sa vedem ca ai si argumente.

Posteaza RAPOARTELE sau ti-e rusine ca te faci de ras la sustinatorul tau Scama?RO care cu tot dragul ti-o zic e cu MULT peste nivelul tau de joc!

Pana nu vad ca ai argumente care sa-ti sustina afirmatiile nici nu te voi mai baga in seama.
Am luat sate de la doi jucatori care au bagat MII de PP-uri.
Zeroc00l a inchis lumea 36 cu United, despre ce vorbim aici?

Rog pe Giga si pe ceilalti sa nu mai posteze ca nu are rost.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Personal te-as ruga, daca nu faci parte din gasca nbz sau IMMO, lumea 10, sa stergi prostia aia de semnatura ca nu esti demn de ea.

Bafta celor care au ramas pe harta si nu pe forum.
 

DeletedUser41586

ba ma lasi?? am cont cu numele I M M O R T A L vrei sa sterg semnatura ca ai jucat tu pe lumea 10 in immo?
 

DeletedUser41586

am o intrebare, imi poti spune numele cu care ai mai jucat inainte?
am impresia ca esti enzzu.
 

DeletedUser48627

Tu doar latri pe aici continuu fara sa te bage nimeni in seama nu vezi?de jucat pe cand?barem sickosu mai si joaca,il strica pe el multe..dar tu si latri si nici nu joci.Lasa externu si joaca pe hartă!
Conteaza atat de mult de ce nu joc pe harta?
Intreaba-l atunci pe Gundal cum si-a pierdut atacurile si nobilii cand eram eu sitter la playerii ce ii ataca el.
Nu sunt jucator ‘adevarat’ daca nu iau si eu sate(in special d’alea de 1k caci numai asa am vazut ca luati)?

Cu sunatul la ora 4:00 dimineata e alta poveste,nu trebuie sa te bagi tu ;)

Cand ati dat pe Lady Mony i-am blindat satul in 2 ore,cand ati dat pe calistro...era blindat deja(saracu Gundal credea ca daca da la 45 de minute cu nobilul noi nu suntem pregatiti),cand ati dat pe N-ai Tu Treaba am blindat si satul ala in 3 ore(dupa ce split-urile si-au facut treaba si au mancat 2 nobili inainte).
Crezi ca atat eu,cat si ceilalti colegi ai mei stam degeaba pe harta?
Daca da...intreaba-te de ce lost a irosit atatea PP-uri degeaba,de ce Sickoss si Giga au dat in voi 1 saptamana fara sa ii faceti nimic,de ce va gasim totusi dimineata(dupa atata timp) cu atacul in sat,de ce Gundal nu se organizeaza si el ia dea pe un sat asa cum trebuie...
Nu am nimic cu voi,va respect ca si jucatori(da...sunteti buni,ati inchis lumi,oameni cu experienta) dar incercati sa mai jucati si fara PP-uri,e mult mai distractiv asa ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus