Roma vs Gentle

DeletedUser48346

Asta e organizatul celor din Roma, GGWP si United pe Gentle

Sa nu ne imbatam cu apa rece.
Daca te uiti bine pe harta , United are granita extrem de mica cu Gentle , ceea ce am fost nevoiti sa atacam pentru inceput doar intr-o anumita zona si era clar si logic ca trebuia sa o sprijiniti cat mai bine .
Vor urma si altele:) , nu uitati noi am lansat nobili si de la 30 de ore , deci va rog calmati-va , cu siguranta vor urma inca o serie.

Pana una alta , doresc sa va Felicit pentru ziua de azi.
 

DeletedUser48551

Sa nu ne imbatam cu apa rece.
Daca te uiti bine pe harta , United are granita extrem de mica cu Gentle , ceea ce am fost nevoiti sa atacam pentru inceput doar intr-o anumita zona si era clar si logic ca trebuia sa o sprijiniti cat mai bine .
Vor urma si altele:) , nu uitati noi am lansat nobili si de la 30 de ore , deci va rog calmati-va , cu siguranta vor urma inca o serie.

Pana una alta , doresc sa va Felicit pentru ziua de azi.

Da, ai dreptate, granita este mica.
Oricum atacurile voastre au fost mai reusite fata de ale altora :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Baieti ce va mai plac provocarile. Va dau eu una.

Organizatul nostru a fost si organizatul vostru, de unde, unii, GGWP s-au aparat mai putin bine, la cate fulluri s-a bagat pe nobil vechi era de asteptat. L-ati scos, bravo. Pana una alta, noi am luat sate de la 35 + ore cu nobil, uuups, ce-am facut? Sa tinem cont ca am dat in 2 parti. Cedari? Stii cum e, cand n-ai ce sa zici, inghiti.

Statistica noastra cu voi e pe plus, ca per alianta aveti in plus, bravo, aveti un covrig. Se strange lantul usor pe voi, deja simt cum din primavara incepeti cu scuze...ca aveti bac de dat, ca sapati cu bunica via de la tara, ca ai facut pojar si esti in spital...jucati pana la sfarsit, si daca e sa castigati, atunci sa va felicitati, sau sa felicitati pe cei care au invins.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Baieti ce va mai plac provocarile. Va dau eu una.

Organizatul nostru a fost si organizatul vostru, de unde, unii, GGWP s-au aparat mai putin bine, la cate fulluri s-a bagat pe nobil vechi era de asteptat. L-ati scos, bravo. Pana una alta, noi am luat sate de la 35 + ore cu nobil, uuups, ce-am facut? Sa tinem cont ca am dat in 2 parti. Cedari? Stii cum e, cand n-ai ce sa zici, inghiti.

Statistica noastra cu voi e pe plus, ca per alianta aveti in plus, bravo, aveti un covrig. Se strange lantul usor pe voi, deja simt cum din primavara incepeti cu scuze...ca aveti bac de dat, ca sapati cu bunica via de la tara, ca ai facut pojar si esti in spital...jucati pana la sfarsit, si daca e sa castigati, atunci sa va felicitati, sau sa felicitati pe cei care au invins.
mai aberezi mult? serios,tu acuzi,tu vi cu scuze,wtf?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Parte 1:
Triburi: R II, R III, R IV, Roma
Parte 2:
Triburi: Gentla, Gentlb, Gentlc, Gentld, Gentle, Gentls, Gents

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 12
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 168,888
Tabăra 2: 36,388
Diferență: 132,500

chart



Parte 1:
Triburi: R II, R III, R IV, Roma, United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, GG_WP., GG.WP, GGWP, GGWP!, ..GGWP, GGWP1
Parte 2:
Triburi: Gentla, Gentlb, Gentlc, Gentld, Gentle, Gentls, Gents, RS, RS 1, RS 3, RS 2, RS 4, UT, CONTRA, NWO, NWO1

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 173
Tabăra 2: 117
Diferență: 56

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 622,622
Tabăra 2: 479,450
Diferență: 143,172

chart




Sper ca sunt toate, daca nu imi cer scuze.

Apropo, noi cand stim sa pierdem stim sa si recunoastem ca pierdem si adversarul a fost mai bun, se vede ca nu ai prins lumile vechi cand stateai cu inamicul pe conferinta..

Dar na...eu sper sa fie un razboi fain
 

DeletedUser20519

se vede ca esti un arogant care nici tu nu stii sa recunosti. Vrei sa postezi o statistica ROMA vs Gentle, poftim. Sau alta la nivel de familie, nu bagati va rog NWO aici ca eu personal nu vad asa trib la Razboaiele tribului. Voi doar ia-ti folosit si acum ii bagati cu noi sa dati bine la statistica.Si vezi ca ai scris NWO gresit, trebuia N.W.O
La inceput erati bucurosi unul de altul.
http://prntscr.com/hwln6o
UT cine mai sunt si astia? tot pentru statistica i-ai bagat? de ce lipseste familia honor din lista ta? a da, dau rau la statistica...cat pe ce sa uit

http://prntscr.com/hwlrys ai aici statistica de cand avem razboi cu toate triburile participante.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Voi astia din Roma, mai dati multi afara din trib inainte sa fie innobilati ca sa nu dea rau pe statistica? :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dupa ce ca sunteti tradatori mai sunteti si noobi. Ai uitat la la primul organizat nu ti-ai bagat academiile in razboi?=]]]
 

DeletedUser48684

statisticile corecte sunt ca triburile fara spioni iar tradarea-i ca razbunarea,nu-i recomandata dar te face sa te simti bine,asta daca iti reuseste
 

DeletedUser20519

la primul organizat nu ti-ai bagat academiile in razboi?

tu serios acum? Orice om isi are grija lui, morarul mai are si grija apei ;)

Da voi ca ati declarat razboi inainte cu cateva ore de organizat-ul vostru pe noi, e bine da? Culmea ca exact a 2-a zi tu ai deschis acest topic si ai postat statistica de la organizat, sa arati cat de zmei sunteti. Nu va mai dati usa de biserica. Zici de respectul de pe lumile vechi, dar tu insusi nu ai respect fata de inamici.
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Dupa ce ca sunteti tradatori mai sunteti si noobi. Ai uitat la la primul organizat nu ti-ai bagat academiile in razboi?=]]]
Si totusi cum ramane cu jucatorii dati afara din trib inainte sa fie innobilati? (exemplu: alecs si mary - 3 sate)

Statistica e cam degeaba, o sa se vada pe harta cine reuseste cele mai multe.
 

DeletedUser13276

Eu zic sa mai da-ti o circulara pe toata harta sa le explica-ti ca "dam jucatorii afara inainte sa le fie innobilate satele" :D

Pe alecs si mary trebuia sa-l lasam la voi ca acolo s-a adunat toti slabii. Poti sa-l intrebi personal de ce a fost dat afara din trib
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
tu serios acum? Orice om isi are grija lui, morarul mai are si grija apei ;)

Da voi ca ati declarat razboi inainte cu cateva ore de organizat-ul vostru pe noi, e bine da? Culmea ca exact a 2-a zi tu ai deschis acest topic si ai postat statistica de la organizat, sa arati cat de zmei sunteti. Nu va mai dati usa de biserica. Zici de respectul de pe lumile vechi, dar tu insusi nu ai respect fata de inamici.

Organizat-ul? :]]]=]] aolo avem nevoie de niște gramatica.
 
Scor reacție
98
Eu zic sa mai da-ti o circulara pe toata harta sa le explica-ti ca "dam jucatorii afara inainte sa le fie innobilate satele" :D

Pe alecs si mary trebuia sa-l lasam la voi ca acolo s-a adunat toti slabii. Poti sa-l intrebi personal de ce a fost dat afara din trib
Ce sa zici si tu acum, cand ia cedat sat lui Enyx a fost bun, cand a pierdut sate, nu a mai fost bun, asta-i Roma :))
 
Sus